Treść opublikowana przez lukaszr
-
[B5 AHU] prośba o analizę testu VAG-iem (temperatura silnika)
Ewidentnie masz do wymiany termostat - przecież widzisz, że wskazania G2 i G62 się prawie pokrywają. Tutaj jednakowy to nie znaczy co do 0,1 stopnia.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Do Ciebie jest olej z normą 505.00 czyli MOTUL 8100 X-CESS 5W40. Możesz dolać środka czyszczącego przed zmianą.
-
[B5 AFN] Czujnik temperatury ?
Właśnie o tym piszę
-
[B5 AFN] Czujnik temperatury ?
Warto wyjąć ten czujnik i go dobrze przeczyścić najpierw i włożyć z powrotem. Sprawdź także połączenia do tego czujnika. Możliwe, że pomoże, a jak nie to niestety trzeba będzie go wymienić.
-
[B6 AVF] Duże spalanie
Jak będziesz wiedział po kilku bakach o ile przekłamuje FIS to przestawimy to na spocie - nie ma problemu
-
[B5 AFN] Czujnik temperatury ?
Może to być czujnik temperatury G2/G62. Trzeba sprawdzić VAGiem i wszystko będzie jasne. Więcej na temat jak to sprawdzić jest tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18478.0.html
-
[B6 AVF] Rozrząd
Jeżdżąc po PL drogach wymienia się max po 90 tyś. Poprzedni właściciel mojego AVF przejechał po Niemczech aż 132 tyś km - sprawdziłem w ASO. Ale ja po naszych drogach będę zmieniał max po 90 tyś.
-
[B6 AVF] Duże spalanie
FIS może przekłamywać, więc lepiej sprawdź ile jest w rzeczywistości.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak kur... pijesz ?? I nic nie mówisz, piszesz. Wiem, że masz 10 punktowy powód, ale powiedziałbyś kolegom - podtrzymalibyśmy Ciebie na duchu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czemu wyszedłeś ??
-
Opinie na temat lamp DEPO
Ja kiedyś kupiłem DEPO do innej marki niż Audi i powiem szczerze, że jakość pozostawia wiele do życzenia - świeciły kiepsko, bo nie było ładnego strumienia światła tylko jakiś tu mocniej, tam mniej - strasznie nierównomiernie. Poza tym materiały, z których są robione te reflektory są kiepskie, bo poodpadała ta chromowa powłoka. Ogólnie NIE POLECAM.
-
[B5 AHU] potrzebuje zchpować ??
Dokładnie, umów się z Rogalem, a na pewno nie będziesz żałował. Warto przyjechać te parę km i mieć dobrze zrobione.
-
[B6 AVF] Chciałbym zwiekszyc nieznacznie moc
Na forum jest sporo tego, a tu dla przykładu masz mojego AVF'a i gdzie było robione: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17501.0.html Reszty poszukaj na forum. Zamykam.
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
Z tymi serwisami to jest różnie - musisz po prostu zapytać o to na jakich częściach będziesz miał to zrobiony (firma) oraz czy są w stanie zrobić to co napisał Spanky.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakoś nie mogę się połączyć - nie wyłączyłeś go ??
-
[B5 1Z] Doprowadzenie Autka Do Porządku: Analiza Logów STAT + DYN
Zrób logi .
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
Z kątem może być różnie - trzeba by sprawdzić w VAGu. Jeżeli chodzi o rozrząd to albo ORI, albo np: paski contitecha, rolki, napinacze, pompa wody itp SKF. Ogólnie nie kupuj byle czego.
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
Jednak pasek polecałbym CONTITECH. A masz dobrze ustawiony kąt wtrysku ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To nie jest takie hop-siup, ale jakbyś miała grę to możesz pograć - zawsze jakieś mięsko do nabijania fragów się przyda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzę oniak, że się rozumiemy. Z chęcią poganiam Ciebie z jakimś tasakiem lub piłą w ręku
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
To nie jest wymiana paska rozrządu tylko wymiana rozrządu - pamiętaj żeby ten kto to będzie wykonywał zrobił to dobrze. Podstawa to wymienić wszystkie rolki, pasek, pompę wody, płyn chłodniczy i być może przy okazji termostat, bo to niewielki koszt, a ważny element w silniku. Warsztat dobrze żeby wiedział jak złożyć to wszystko i ładnie ustawić (chodzi m.in. o kąt wtrysku). Muszą podłączyć się komputerem przy ustawianiu.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Spalanie masz większe, bo silnik niedogrzany. Wymień jak najszybciej ten termostat, bo szkoda silnika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie, że nudny. Lepiej się wyżyć i dla zdrowia pobiegać trochę z bronią. Już nie mogę się doczekać żeby zrobić oniakowi headshot'a
-
[B6 AVF] Sensor deszczu
Ostatnie, malutkie OT: Alv jutro pogadamy na PW na spokojnie, bo zaraz bana dostaniemy :>
-
[B6 AVF] Sensor deszczu
A co do tematu lusterek, to trzeba zobaczyć czego można przeprowadzić adaptację, tylko trzeba znać numer modułu, bo mam opisy, ale nie znam numeru tego, który odpowiada za te rzeczy.