Treść opublikowana przez Spidan
-
Kopci na niebiesko AVF
Dokładnie jak kolega pisze, kto robił Ci taki program? Seryjne turbo w AVF nie wytrzyma takiego doładowania, u mnie przy sofcie na 170KM max jest 1,4 bara.
-
Kopci na niebiesko AVF
Jak dla mnie to turbo Ci pada, pewnie źle zregenerowane.
-
Padnięty silnik 2.5 tdi AKE 180km co teraz?
Naprawiaj,jak coś mogę pomóc ale w Krakowie.Jak zrobisz wszystko jak trzeba to jeszcze długo pojeździsz.ASO z taką naprawą omijaj szerokim łukiem, za połowę napisanej ceny powinienieś wszystko zrobić łącznie z zakupem używanej głowicy jeśli Twoja uszkodzona.
-
[B7 BRD] Popsuty wtryskiwacz
Z nowymi Subaru też bez liku kłopotów,chyba więcej nawet niż Audi.Lepiej chyba BMW zaufać bo ich diesle dobrze się sprawują.
-
Pompo-wtryskiwacze -gdzie regenerować
Mój kolega co robi tdi nie daje już do Gładyska,nie mogę napisać czemu,ale nie polecam.Już drugi rok robi mu ta firma Diesel - Serwis. Diagnostyka, regulacja i serwis instalacji zasilania w paliwo silników diesla. Naprawa pomp wtryskowych, wymiana wtryskiwaczy, końcówek wtrysków, rozpylaczy. , dobrze czyszczą,regenerują i mają pełny sprzęt do PD.
-
Który silnik jest najlepszy
Pisałem właśnie o 2.0 TFSi 170KM w A6 na Multitroniku,chyba źle zrozumiałem zapytanie kolegi,oczywiście 170KM CR TDI palą mniej:)
-
A4 B8 2.0 TDI - wymiana oleju
Kolego mnóstwo jest na temat Twojego silnika,trzeba szukać,wady,usterki itd. Olej 5W30 z normą VW 507.00, ja polecam Motul Specific 5W30 504.00/507.00, w ASO leją Castrola 5W30 507.00 lub Mobil1 5W30 ESP Formula.
-
Który silnik jest najlepszy
W A6 2010 rok FWD przy spokojnej jeździe ok 120km/h 8 litrów, miasto 11-12 litrów, szybko autostrada 150-160km/h 10,5 litra, skrzynia multitronik.
-
Odcięcie zapłonu
Jakby ktoś z okolic Krakowa chciał założyć odcięcie to mam znajomego elektrionika,u mnie działa już 3 lata bez zarzutu i nie wywala błędu.
-
ON Verva vs Shell V-Pover ktore lepsze?
Pochodzą z Lotosu oprócz V-Power Diesel i V-Power Racing
-
ON Verva vs Shell V-Pover ktore lepsze?
Jest w Polsce 2 dostawców, także paliwa na Shellu są brane z rafinerii Lotosu,a na BP z Orlenu także wszystko to samo,ja tankuję Shell ON Fuel Safe,jest to to samo paliwo co ON Lotos Dynamic, natomiast V-Power Diesel i V-Power Racing to jedyne paliwa oryginalne produkcji Shella,ale cenę mają znacznie wyższą.
-
Jakie sportowe amorki na tył Sedan Lift afn
B4 to zwykły amorek, jeśli chcesz sportowe to Bilstein B6 lub Koni Sport.
-
Który silnik jest najlepszy
No to pojechałeś,mam kilku znajomych co mają Insignie w leasingu i już nie mogą się doczekać końca żeby to sprzedać,ciągłe problemy z elektronikką, korozja nadwozia itd. Kolega mój pracuje w Oplu i nówki Astry i Insignie przyjeżdżają już ze śladami korozji w podłodze,nie poleca tych aut. Odnośnie nowych silników to 170KM CR jest godny polecenia,znacznie poprawiony od 170KM na piezopompkach i polecany przez mechaników Audi,programik sobie zrobisz na 200KM i będziesz śmigał przyjemnie.
-
Luzy na maglownicy?
Magiel nowy TRW 3800zł.
-
Opinie 2,7 TDI vs. 3,0 TDI w Audi A6 C6.
Dokładnie tak jak piszesz,ten 233KM jest poprawionym 224KM ale nie wolnym od wad, wtryski po 150tys zaczynają w nich puszczać,ale nie daje to żadnych objawów,jeździ się te 200tys i więcej a potem rozsypane turbo,tłoki itd.
-
Opinie 2,7 TDI vs. 3,0 TDI w Audi A6 C6.
Akurat ten 233KM też nie jest najlepszym wyborem, z opini mechaników z ASO najlepiej kupić ten od końca 2008roku 240KM,ale mówili mi że też po 80tys słychać rozrząd przy odpalaniu a wtryski na polskim paliwie to 150tys wytrzymują. Też szukam tego 240KM ale w A6 Allroad, ceny niestety jeszcze powalają.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ale do jakiego silnika chcesz taki wlać?
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Jeżdżę takim z napędem Quattro i spisuje się super.Jeśli dbasz na bieżąco o olej i filtry i jeździsz na dobrym paliwie to dłuuugo pojeździsz:)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zdecydowanie Motul Specific 505.01 5W40.
-
Wymiana pompowtryskiwaczy
Jedź najpierw na sprawdzenie tych pompek do speców, na forach motoryzacyjnych bardzo polecany Pan Paweł Szustkiewicz www.diesel-gdansk.pl
-
Pomiar ciśnienia
Może źle był wykonany pomiar i stąd wynik,albo coś nie tak z 4 garem.U mnie wyszło po 30 i robił mi kolega z przyrządem VW, pompki odłączone.
-
Siwy dymek przy odpalaniu i wyższych obrotach
Polecam preparat Motul Diesel System Clean, puszka około 50zł
-
Gdzie znajduję się pompa podciśnienia? (vacum)?
Na tylnej ścianie głowicy.
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy mazowieckie
Ja proponuję zadzwoń sobie do Mastersa i będziesz wiedział gdzie najlepiej zrobią Ci pompki,bo On też oddaje do regeneracji jak się trafi klient z wadliwymi.
-
Dymi i kołysze po nocy
Podepnij Vaga i zrób logi i pokaż na forum.