Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spidan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Spidan

  1. Tylko wymiana Cię czeka, Speed-Service ul. Mokra 2a.
  2. Całość max cena 1200zł,sam wirnik z łożyskami i czyszczenie 900zł. W Krakowie polecam tą firmę http://panoramafirm.pl/kraków/regene...n_prx.html#tab Naprawiają głównie Garreta i KKK, kolega ma też serwis dostawczych i do Mercedesów Sprinterów regeneruje turba i sprawują się super. Polecałem sąsiadowi do Superba i już 3 rok smiga i pompuje pięknie.
  3. Też miałem takie wrażenie jak się przesiadłem z ośki na Q tak więc śpij spokojnie i ciesz się ze świetnego napędu.
  4. Spidan odpowiedział(a) na meo21 temat w 1.9TDI
    Jechałem ostatnio sam pustym autkiem Kraków-Lublin,nie spieszyłem się więc chciałem potestować spalanie,jadąc spokojnie 70-80km/h spalanie miałem 5,4 litra, ale nie wytrzymałem takiego karawanienia długo:)
  5. U mnie ori są Sachs,ale zamiennika Sachs bym nie założył,tak jak kolega pisze Bilstein B4 lub Kayaba Excel-G,chyba że masz więcej pieniążków to Koni czerwone.
  6. Ja mam inne spostrzeżenia,paski wyglądają nawet dobrze ale rolki po 90tys są już mocno zużyte.
  7. Z tych objawów co są opisywane to stawiam na pompę tandem albo nieszczelny wężyk od pompy.
  8. Panowie mam oryginalny zestaw hamulców od 2.0TFSI zakładany nowy przy 90tys przebiegu,wczoraj zmieniałem klocki przód przy przebiegu 144tys a jeszcze mi lampka nie świeciła,polecam zwłaszcza oryginalne klocki,naprawdę długo wytrzymują.Tylnych jest jeszcze połowa.
  9. Ja bym na Twoim miejscu wymienił rozrząd jak już nalatałeś te 120tys,nie wiem z jakich materiałów musi być pasek i rolki żeby wytrzymały aż 180tys.
  10. Dla osób z Krakowa i okolic ostatnio kupowałem Motula w sklepie www.palis.pl , cena dobra, na pewno oryginały.
  11. Spidan odpowiedział(a) na meo21 temat w 1.9TDI
    Ja jak bardzo dynamicznie jeżdżę po mieście to spokojnie 9,5 pokazuje FIS,a jak normalnie zmieniam biegi koło 2500 obrotów to pali koło 8 litrów.
  12. Spidan odpowiedział(a) na CinekZip temat w Układ Jezdny
    Tarcze ATE lub Brembo,a klocki TRW lub Textar jeśli chodzi o zamienniki(nie piszczą),najlepiej jednak oryginały,jak coś to mogę załatwić w dobrej cenie. Musisz zmierzyć suwmiarką grubość tarczy i będzie wiadome czy do wymiany.
  13. Kolego to dobry olej pod warunkiem że oryginał, bo podróbek Castrola na rynku jest mnóstwo.
  14. Spidan odpowiedział(a) na meo21 temat w 1.9TDI
    Mi po chipie przy spokojnej jeździe pali 1 litr mniej.
  15. Do bazy wpiszą a czy zmienią to inna sprawa,oleju nagminnie też nie zmieniają,z filtrami podobnie,w ASO to teraz strach coś robić,chyba że ktoś ma znajomego mechanika w ASO to się przyłoży,u mnie rozrząd jak dałem do zrobienia to 2 dni auta nie miałem i miało być wszystko porobione z pełnym przeglądem,potem sprawdzałem w garażu to filtr pyłkowy i powietrza były stare.Teraz tylko u zaufanego mechanika robię i zawsze jestem przy zmianie oleju.
  16. VAG i logi statyczne,dynamiczne, a potem polecam hamownię i będzie wszystko jasne.
  17. Można sprawdzić Vagiem, w Engine grupy 013,018 i 023, jeśli są parametry ok a dalej nie jest dobrze to trzeba wyciągnąć pompki i oddać do sprawdzenia na specjalną maszynę testującą.
  18. Katowice www.dynosoft.pl Wrocław www.ecuproject.pl
  19. Dokadnie,bo z tym z Adako nie działą.
  20. A jak kupiłeś części w ASO i przy wymianie stałeś przy mechaniku? Nie,ale robił mi bliski kolega i wiem,że jest ok,a opowiadał co wyprawiają w ASO Audi w Krakowie,w którym pracował.
  21. Kabel z Viakena działa ładnie z VCDSem.
  22. Dokładnie popieram kolegę,na 18" to będziesz walczył żeby nie uszkodzić koła,opony czy zawiecha,no chyba że jeździsz wolno lansując się to nawet 19" wsadź sobie. Ja miałem 225/45 17 i co rok opony nowe bo bulwy były,pozbyłem się i porządne 215/55 16 wsadziłem i jeżdżę dynamicznie bez obaw.
  23. Nie byłbym pewny co Ci wsadzili,to że kupiłeś to nic nie znaczy,ja tam ASO nie wierzę,najlepiej kupić ori części i niech zaufany mechanik zakłada.
  24. Kolego udaj się tu www.mgmaxstyling.net , będziesz bardzo zadowolony,znam chłopaka- Marcin Łaciak ,robiłem u niego 2 poprzednie auta.
  25. Wg mnie najlepszy fachowiec i sprzęt do geometrii jest na ul. Radzikowskiego 168 AUTO TEST tel. 6380853 - nie ma lepszego sprzętu w Krakowie do aut 4x4 (ASO Audi,VW i Skody też tam jeździ), jak również Andrzej Szewczyk AUTOGEO ul. Zdrowa tel. 501177088, oba zakłady bardzo polecam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.