Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tommy Gun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tommy Gun

  1. Podjedź do ASO i tylko tam proponuję zakup. Zrobić raz, dobrze, dać nieco więcej ale przynajmniej będzie święty spokój. Dobiorą odpowiedni po numerze VIN.
  2. Ciekaw jestem jak często w naszych warunkach pójdzie te 200.... 312 + zestaw tarcze/klocki Ferodo + Ferodo Racing 5.1 i będziesz spokojny. Ja posłuchałem deva w tej kwestii i jest bajka.
  3. Pamiętajcie liczy się charakter a nie wygląd
  4. Dzisiaj zamontowałem rozpórkę. Na początku patrzę - zonk, gdzie ją założyć. Musiałem wywalić osłonę skrzyni biegów i spinki do których przykręcało się te niby wkręty. Rozpórka idealnie pasowała w to miejsce, poskręcałem i wyjazd na miasto. Pierwsze spostrzeżenie (choć mogę się mylić) przestały skrzypieć plastiki z tyłu. Druga sprawa - ewidentnie czuć że coś jest na aucie. Dotychczas miałem porównanie, jeżdżąc A6 C5 z rozpórką górną - auto lepiej wybiera przechyły, skręty itp. Teraz widać to w A4, a ciekaw jestem jak to będzie wyglądało po założeniu rozpórki górnej. A może tylko mi się wydaje ??
  5. A ja słyszałem że jak murzynka nie wsadzi palca do d*py podczas stosunku to urodzi białe dziecko. Długo jeszcze te brednie będą trwały ?? Proponuję żeby każdy słuchał własnego rozumu a nie sztucznie roztrząsał temat który jest wyłożony niczym elementarz. Koniec OT z mojej strony.
  6. O jakim tłumiku drgań mówisz ??
  7. Niby jak sprawdzić, skoro to element nierozbieralny ?? Jak będziesz miał zatarte łożysko to guzik Ci sprawdzanie prawo-lewo pomoże. Bardziej może być zjechany docisk. Warto też sprawdzić odbojnik silnika z przodu auta. U mnie po jego wymianie się uspokoiło.
  8. U mnie wymiana akumulatora pomogła. Na zimnym przez całe lato palił na dotyk a na ciepłym już nie bardzo. A co najciekawsze prostownik pokazywał że był naładowany.
  9. A nie lepiej załadować od razu turbo od AWX ??
  10. Ładna, ładna Witamy na pokładzie
  11. Nie tyle dobry co za***isty - najwyższa półka.
  12. Silnik na LM pracuje jak szwajcarski zegarek. Przede wszystkim znacznie wycisza, nie jest rozlewany w Polsce i raczej nie ma podróbek.
  13. Pojeździjcie sobie po szrotach, można tam wyrwać cuda...
  14. Ciekawe co dzieje się z osławionym Castrolem 10w40 po takiej jeździe. Czy jest w stanie utrzymać swoje właściwości i nie zerwie filmu olejowego ?? Jeżeli większość olei półsyntetycznych ma w sobie ok.70% bazy mineralnej to nie wyobrażam sobie jak po d*pie dostaje turbo, goniąc kilka godzin ponad 140 km/h.
  15. A kto powiedział że Mobil jest zły ?? Miałem okazję przetestować Mobila w ekstremalnych warunkach, jadąc ponad 1000 km w warunkach autostradowych. Prędkości od 140 wzwyż i cały czas obserwowałem temperaturę oleju. Ani razu nie przekroczyła wartości 105 stopni. Mówimy o Mobil 1 0w40 Turbo Diesel. Wiadomo że jeden przypadek nie może stanowić punktu odniesienia, aczkolwiek mówię jak było. Druga sprawa jest to olej zimowy i jak dotąd nie miałem żadnych problemów z odpaleniem auta, hałasowaniem popychaczy czy też wyciekami. Choć na Liqui Moly Diesel Synthoil 5w40, wyciszenie silnika było nieco lepsze .
  16. Kierownice w turbo za niedługo wylecą przez wydech. Nie przeskakuje Ci w tryb awaryjny ??
  17. Poczytaj ostatnie 260 stron tego wątku - tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
  18. A co ma EGR do oleju, WTF ?? Lukas551, proponuję zakupić płukankę Liqui Moly Engine Flush i olej Liqui Moly Diesel Synthoil 5w40. I nie rozsiewajcie tutaj sugestii o oleju 10w40 bo kolega Devastation was uświadomi co można z takowym zrobić
  19. Castrol Edge 5w40 potrafi zejść do 140 zł za bańkę 4l. Widać jaki to olej...
  20. 2500 km z Tarnobrzega do Hannoveru oraz powrót. Różne prędkości - komp pokazał 5,7 na tym dystansie.
  21. Kanały w głowicy wydłubuje się nożykiem, a najlepiej mieć małe narzędzie do ściągania w jedną stronę. Taka mini motyka Podobno można zapchać auto na biegu, tak że zawór ustawia się w pozycji gdzie nic nie wpadnie do środka.
  22. Miałem to samo zasugerować Ja właśnie zapaliłem kominek pod maską, co by nie odgarniać śniegu. A też nawaliło co nie miara.
  23. Hmm szkoda że się nie dogadaliśmy, mam wypiaskowane zaciski, jarzma, odpowietrzniki i wogóle - pod tarcze 288. Wystarczy tylko pomalować. W poprzednim Audi (identycznym jak Twoje ), po zmianie zacisków założyłem tarcze ATE wentylowane (żadne power Disc) oraz klocki tej samej firmy. Hamowanie było rewelacyjne. Tarcze 280 mm w takim aucie to nieporozumienie. Fabryka się nie spisała.
  24. Czy wybiera się ktoś z podkarpacia do Bukowiny ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.