Treść opublikowana przez Tommy Gun
-
Demontaż Turbiny
Sprawdź na wlepce bagażnika jakie masz oznaczenie, albo zrób zdjęcie silnika. Będzie łatwiej
-
Demontaż Turbiny
Jaki silnik - afn, 1z, ahu ?? Do afn musisz mieć kanał - problemem jest łapa podtrzymująca turbo oraz dwie śrubki mocujące rurkę powrotną oleju. W 1z ahu można to zrobić bez kanału. 250 zł to jakieś nieporozumienie, ktoś chce ewidentnie zarobić. W normalnym warsztacie wyjęcie turbo kosztuje 50zł.
-
Czyszczenie klimatyzacji Rzeszów - gdzie ?
W ASO autorud była akcja na klimę w ubiegłym roku. Dezynfekcja, mycie parownika, wymiana oleju w kompresorze, dobicie czynnika za 140zł.... Zadzwoń, zapytaj
-
Kto zostaje w OFE, kto rezygnuje ?
Państwo jakie by nie było, zawsze będzie funkcjonować. OFE to gówno którym rządzi grupa pseudo maklerów i temu podobnych. Czy sądzicie że oni kiedykolwiek będą stratni, czytaj zabiorą sobie żeby innym podnieść emeryturki ?? W każdym państwie jest system emerytalny i ludzie zawsze będą odprowadzać składki. Nie mamy wpływu na postępujący niż demograficzny który jest w dodatku połączony z masową ucieczką ludzi w wieku produkcyjnym za granicę. Wniosek - nie ma komu pracować na emerytury, za kilkanaście lat znowu będzie podniesiony wiek emerytalny. Główny problem naszych przyszłych "emerytur" leży w polityce prorodzinnej państwa a raczej jej braku. Po prostu nie opłaca się mieć dzieci. Osobiście gdybym mógł to pracowałbym na czarno, ubezpieczyłbym się w jakieś prywatnej firmie i miał w d*pie pier**lonych polityków, którzy jako reprezentanci narodu mają nas daleko w d*pie. ZUS - Zapłać Uklęknij sp***dalaj lub Z nami Umrzesz Szybciej
-
Wieszająca sie klapa kolektora
Mystic wielki plus dla Ciebie <spoko>
-
A4 B7 Avant 3,0 TDi quattro 2007 r.
Jak wrażenia z dynamiki 3.0 tdi ?? (dopiero teraz dopatrzyłem że autko kupione w maju 2013). Przyznasz że jest bajka na drodze
-
[B5 1Z] Projekt drugie życie
Cel ambitny - życzę aby wszystko się udało. Droga będzie długa i pełna wyrzeczeń ale nie jeden na tym forum pokazał że można
-
Oblodzony gruby przewód klimy
Dziwne to jest dla mnie, byłem na przeglądzie klimy w aso w ubiegłym roku, wymienili olej w kompresorze + uzupełnili czynnik. Na low nie da się wytrzymać, chłodzi jak ruska lodówka. Przewód oszroniony, klima bardzo szybko zaczyna chłodzić.
-
Wieszająca sie klapa kolektora
Czyli zestaw naprawczy to jedno a nastawniki to drugie ??
-
[B7 BKN] A4 B7 Avant 3.0 tdi Quattro Tiptronic- SPRZEDANY
bosniak i jak oceniasz skuteczność naprawy/wymiany rozrządu ?? nie ma już grzechotnika pod maską a zwłaszcza przy odpalaniu ?? Porównywałeś stare łańcuchy z nowymi ?? Prześlij mi na pw jak masz chwilkę, nr seryjne wszystkich składowych rozrządu. Ze zwykłej ciekawości zapytam kiedyś w serwisie ile by zawołali
-
Sterowanie klapą w kolektorze ssącym
I mam rozumieć że to jest całkowite lekarstwo na opisany problem ?? Czym się różni wysłanie takiego kolektora do regeneracji od zakupienia zestawu naprawczego i montażu ?? Jak sprawdzałem vcds'em to dwa czy trzy razy błąd klapek zapisał się w pamięci, nigdy nie były żadnego problemu ani kontrolki silnika. Pierwszy raz to sprawdzałem przeszło 20 tys. km temu Regeneracja ponad 600 zł a zestaw naprawczy 55 zł...
- B7 Crew
-
Strefa Śmiechu
Dlatego
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Szarak B6 z ramkami na blaszkach RMI koło Widełki/ leciał w stronę Kolbuszowej ok. 17.00 Granatowy avant B5 na Piłsudskiego, leciał w stronę Placu Wolności ok. 17.20 Pozdrawiam
-
Strefa Śmiechu
Idzie baba do lekarza i mówi. -Panie doktorze, mój chłop się nie chce ze mną kochać. -To niech pani mu wleje 3 krople tego oto specyfiku do ulubionego dania, a będzie kochał się całą noc, do białego rana. Baba zapłaciła, poszła do domu, lepi pierogi. -A, wleje całą butelkę tego specyfiku, będzie lepszy efekt. Podała mężowi danie, mąż je w kuchni, ta roznegliżowana czeka w sypialni i słyszy zza drzwi: -Hanka! Hanka! - Ucieszona nie może się już doczekać, -Hanka! Hanka! - Pierogi się pier**lą!
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Słuchajcie, wrzucam informację o zlocie ---> http://a4-klub.pl/podkarpackie-88/spoty-tarnobrzeskie-20-03-2010-sobota-godz-15-00-a-39563/index44.html#post4170872
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Dzisiaj organizujemy spocik pod Lidlem na Sikorskiego godz. 15.30 Jak nie będzie miejsca to lecimy pod Biedronkę k/Statoila.
-
Dodatek do paliwa
Działają i to bardzo skutecznie. Od siebie polecam coś takiego --> Dodatki do paliw -Diesel : OCZYSZCZACZ WTRYSKIWACZY DIESEL 2666 lub też Dodatki do paliw -Diesel : DODATEK DO COMMON RAIL 2185 Wystarczyło mi tylko raz zobaczyć wtryskiwacze z afn po niecałych 300 tys. Na końcówkach robi się skorupa przez co mogą rozpylać nierównomiernie. W 3.0 tdi spulung wyeliminował telepanie na biegu jałowym, do 1.9 lałem spulunga i profilaktycznie diesel additiv. Z kolei znajomemu w oplu ustąpiło falowanie obrotów.
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Teraz kolektor jest czarny z właściwej strony
-
Strefa Śmiechu
- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Tylne tarcze hamulcowe chyba odpadły z wrażenia Bartosz utwierdza wszystkich że rozmiar ma znaczenie Jak odwiedzisz kiedyś Irka to zrobimy wspólne zdjęcie 3 avantów- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Za sprawą ca-ban-mata ten wątek niebawem zmieni nazwę "Jaki Motul do TDI"- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja tez Marcin słyszałem ze jest cos w drodze Który Marcin, bo jest ich 3 tutaj- Wycięcie katalizatora i wstawienie strumienicy w A4 B6 1.9TDI
Jedna sugestia - plecionka w tych zamiennikach jest dobra ale tylko z początku. U mnie w ciepłe dni przenosiła straszne drgania, trzymając kierownicę czułem jakbym wsadził łapy w mrowisko. Dopiero wymiana plecionki na 55x120 i wspawanie przez ogarniętego spawacza zmniejszyło te wszystkie dolegliwości. Uszczelki które są zestawie bardzo szybko robią się twarde. Co do tłumika nie mam żadnych zastrzeżeń, auto wydaje ładny dźwięk i sądząc po budowie wewnętrznej spaliny nie dostają zawirowań.- Problem ze wskaźnikiem poziomu oleju napędowego.
Rozwiązałeś problem ?? W razie czego mam licznik do TDI z tego rocznika z dodatkowym wyświetlaczem temperatury zewnętrznej. - [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika