Treść opublikowana przez Tommy Gun
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chyba nie było tak źle, nikt nie gryzł itp
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Wreszcie miałem okazję poznać kolegę i zobaczyć auto. A4 Marcina z daleka robi wrażenie, fele + gwint jak najbardziej na plus. Odnośnie tego białego podświetlenia pewnie masz auto z końca 1999 ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To ja też ruszę 4 litery i przytargam szaraka na zlot.
-
Nagle zaczeło stukać w silniku - 2.5 AFB
Mam małą sugestię - nie odpalaj silnika tylko odstaw auto jak najszybciej do warsztatu. Być może stuka Ci wtrysk a taka zabawa może się skończyć nieciekawie. Mogła jebnąć panewka albo którąś rolkę szlag trafił.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Znajomy chwilę temu pojechał na wymianę oleju. Powiedział mechanikowi że ma olej w bagażniku (syntetyk). Odebrał auto, przyjechał do domu a olej dalej w bagażniku. Zalali mu jakieś gówno z beczki i dali plakietkę 10w40 bo zapomnieli sobie wyciągnąć...
-
Prośba o ocenę logów
Doładowanie turbo pozostawia wiele do życzenia. Czemu nie wrzuciłeś logów statycznych i bs ?? Dynamiczny 011 był z gazem w podłodze ??
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Podłączymy vaga i sprawdzimy co jest na rzeczy.
-
BLOKOWANIE SKRZYNI BIEGÓW z #1 na #2
Pewnie sprzęgło dokonało swojego żywota. Czy jak auto jest zgaszone to biegi wchodzą normalnie ?? Próbowałeś podczas takiego zblokowania nacisnąć kilka razy sprzęgło i ponownie wbić bieg ??
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Robimy spotkanie już na letnim felunku w przyszły weekend ?? Będę akurat w Tbg na sobotę.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dzisiaj koło 9.00 ustrzeliłem avanta B7 który wyjeżdżał z Zygmuntowskiej. Pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
Dzisiaj zamówiłem Pirelli Cinturato P7 225/45/17. Opinie wszędzie mają dobre, ktoś z forumowiczów jeździł może ?? Co najciekawsze rano były na stronce oponeo w promocji 383 zł/szt i już podrożały. Mają niby homologację mercedesa a w tej homologacji jest wpisane że nie ma przeciwwskazań do użycia w innych markach. Co to za absurd ??
-
[B5 AFN] MayaGelb metalic avant - Pro Line Sport
Nie widziałem wcześniej tematu i przyznam, że kolor auta dość rzadki przez co auto wygląda rewelacyjnie. Zaletę webasto już pewnie doceniłeś, plany na przyszłość jakieś są ??
-
[C5 2.5Tdi Ake] - Wałki, Smarowanie Silnika
Próbowałem już z innymi cenami, znacznie większymi od tej ale zdałem sobie sprawę że kasy nie odzyskam a ludzie wolą kupować chińskie zamienniki. W ogóle bym się w temat wałków nie pakował, gdyby mechanik od początku zrobił wszystko tak jak należy. Dół silnika okazał się szrotem i finalnie trzeba było zmienić silnik po 8 tys. km. A wałki w nowym silniku były w dobrym stanie... Ot cała tajemnica. Słuchaj z tą podstawą filtra oleju, na 100% można ją wyciągnąć (co osobiście mi się udało ale z wielkim bólem). Możesz zamieścić dokładniejsze zdjęcie gdzie ta śruba się znajduje ??
-
[C5 2.5Tdi Ake] - Wałki, Smarowanie Silnika
Jak potrzebujesz oryginalnych wałków rozrządu wraz z podkładkami i mostkami to mam na sprzedaż. Oto link do aukcji --> Wałki rozrządu 2.5 TDI V6 SERWIS AUDI AFB AKN AKE (4052352322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wymiana górnych napinaczy
bosniak kto podjął się całej roboty ?? Nie ukrywam że za części mało zapłaciłeś, wszystko było z ASO ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zaczyna się
-
Cieknie płyn chłodzący
Zobacz łączenie uszczelki pod głowicą z blokiem silnika.
-
wyczyszczona turbina i dalej tryb awaryjny
Jak dla mnie to kolega ma nowszy typ sterownika z polifta. Pewnie czujnik siedzi w rurze dolotowej
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Wjechał samochodem do lokalu ??
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Na tył możesz dać 235/45/17 nic się nie dzieje, nawet pod sporym obciążeniem przy 1BE.
-
Podratowanie układu wtryskowego.
Autostrada albo droga szybkiego ruchu i rozbujanie auta do większej prędkości. To będzie lekarstwo na twój problem. Chwilę temu moje auto dostało zadyszki, zapewne przez krótkie odcinki z domu do pracy. Wziąłem delikwenta na autostradę, 20 kilometrów z prędkością powyżej 170 i wszystko wróciło do normy. Alternatywnie kup jakiegoś AHU lub 1Z.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Następny zlot już na letnich kapciach. Póki co nie pokazuje się w pordzewiałych 16-tkach
-
Strefa Śmiechu
Nieźle przyjebana przeróbka
-
Mycie silnika
Żeby niczego nie spieprzyć to można kupić płyn do silników k2, zakryć alternator i kabelki. Później użyć zraszacza (np. do kwiatków) z czystą wodą i wszystko ładnie spłynie.
-
Objawy uszkodzonego czujnika temperatury płynu chlodzącego ?? nie ma błędów
Po nagrzaniu auta mam cały czas 87 stopni (kanał 49). Wiadomo że jak jest zimno i mocno grzejesz w aucie np. stojąc na światłach to temperatura spadnie. W porywach jak przycisnę to 90-91. W cieplejsze dni może więcej ale od tego jest termostat który otwierając się przy 87 stopniach wychładza silnik. Podczas jazdy nie powinno spadać poniżej wartości 87. Czujnik pokazuje że auto jest niedogrzane i dlatego więcej pali. Jakbyś potrzebował czujnika z ASO to daj znać, mam tam rabat kilkanaście procent. To już kolejny przypadek gdzie zamiennik czujnika jest nic nie wart i finalnie trzeba kupić ori. A robota nie zbyt przyjemna bo zleci większość płynu.