Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tommy Gun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tommy Gun

  1. Chyba nie było tak źle, nikt nie gryzł itp
  2. Wreszcie miałem okazję poznać kolegę i zobaczyć auto. A4 Marcina z daleka robi wrażenie, fele + gwint jak najbardziej na plus. Odnośnie tego białego podświetlenia pewnie masz auto z końca 1999 ??
  3. To ja też ruszę 4 litery i przytargam szaraka na zlot.
  4. Mam małą sugestię - nie odpalaj silnika tylko odstaw auto jak najszybciej do warsztatu. Być może stuka Ci wtrysk a taka zabawa może się skończyć nieciekawie. Mogła jebnąć panewka albo którąś rolkę szlag trafił.
  5. Znajomy chwilę temu pojechał na wymianę oleju. Powiedział mechanikowi że ma olej w bagażniku (syntetyk). Odebrał auto, przyjechał do domu a olej dalej w bagażniku. Zalali mu jakieś gówno z beczki i dali plakietkę 10w40 bo zapomnieli sobie wyciągnąć...
  6. Doładowanie turbo pozostawia wiele do życzenia. Czemu nie wrzuciłeś logów statycznych i bs ?? Dynamiczny 011 był z gazem w podłodze ??
  7. Podłączymy vaga i sprawdzimy co jest na rzeczy.
  8. Pewnie sprzęgło dokonało swojego żywota. Czy jak auto jest zgaszone to biegi wchodzą normalnie ?? Próbowałeś podczas takiego zblokowania nacisnąć kilka razy sprzęgło i ponownie wbić bieg ??
  9. Robimy spotkanie już na letnim felunku w przyszły weekend ?? Będę akurat w Tbg na sobotę.
  10. Dzisiaj koło 9.00 ustrzeliłem avanta B7 który wyjeżdżał z Zygmuntowskiej. Pozdrawiam
  11. Dzisiaj zamówiłem Pirelli Cinturato P7 225/45/17. Opinie wszędzie mają dobre, ktoś z forumowiczów jeździł może ?? Co najciekawsze rano były na stronce oponeo w promocji 383 zł/szt i już podrożały. Mają niby homologację mercedesa a w tej homologacji jest wpisane że nie ma przeciwwskazań do użycia w innych markach. Co to za absurd ??
  12. Nie widziałem wcześniej tematu i przyznam, że kolor auta dość rzadki przez co auto wygląda rewelacyjnie. Zaletę webasto już pewnie doceniłeś, plany na przyszłość jakieś są ??
  13. Próbowałem już z innymi cenami, znacznie większymi od tej ale zdałem sobie sprawę że kasy nie odzyskam a ludzie wolą kupować chińskie zamienniki. W ogóle bym się w temat wałków nie pakował, gdyby mechanik od początku zrobił wszystko tak jak należy. Dół silnika okazał się szrotem i finalnie trzeba było zmienić silnik po 8 tys. km. A wałki w nowym silniku były w dobrym stanie... Ot cała tajemnica. Słuchaj z tą podstawą filtra oleju, na 100% można ją wyciągnąć (co osobiście mi się udało ale z wielkim bólem). Możesz zamieścić dokładniejsze zdjęcie gdzie ta śruba się znajduje ??
  14. Jak potrzebujesz oryginalnych wałków rozrządu wraz z podkładkami i mostkami to mam na sprzedaż. Oto link do aukcji --> Wałki rozrządu 2.5 TDI V6 SERWIS AUDI AFB AKN AKE (4052352322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  15. bosniak kto podjął się całej roboty ?? Nie ukrywam że za części mało zapłaciłeś, wszystko było z ASO ??
  16. Tommy Gun odpowiedział(a) na Couguar27 temat w 1.8T
    Zobacz łączenie uszczelki pod głowicą z blokiem silnika.
  17. Jak dla mnie to kolega ma nowszy typ sterownika z polifta. Pewnie czujnik siedzi w rurze dolotowej
  18. Wjechał samochodem do lokalu ??
  19. Na tył możesz dać 235/45/17 nic się nie dzieje, nawet pod sporym obciążeniem przy 1BE.
  20. Autostrada albo droga szybkiego ruchu i rozbujanie auta do większej prędkości. To będzie lekarstwo na twój problem. Chwilę temu moje auto dostało zadyszki, zapewne przez krótkie odcinki z domu do pracy. Wziąłem delikwenta na autostradę, 20 kilometrów z prędkością powyżej 170 i wszystko wróciło do normy. Alternatywnie kup jakiegoś AHU lub 1Z.
  21. Następny zlot już na letnich kapciach. Póki co nie pokazuje się w pordzewiałych 16-tkach
  22. Nieźle przyjebana przeróbka
  23. Tommy Gun odpowiedział(a) na bbabik87 temat w 1.9TDI
    Żeby niczego nie spieprzyć to można kupić płyn do silników k2, zakryć alternator i kabelki. Później użyć zraszacza (np. do kwiatków) z czystą wodą i wszystko ładnie spłynie.
  24. Po nagrzaniu auta mam cały czas 87 stopni (kanał 49). Wiadomo że jak jest zimno i mocno grzejesz w aucie np. stojąc na światłach to temperatura spadnie. W porywach jak przycisnę to 90-91. W cieplejsze dni może więcej ale od tego jest termostat który otwierając się przy 87 stopniach wychładza silnik. Podczas jazdy nie powinno spadać poniżej wartości 87. Czujnik pokazuje że auto jest niedogrzane i dlatego więcej pali. Jakbyś potrzebował czujnika z ASO to daj znać, mam tam rabat kilkanaście procent. To już kolejny przypadek gdzie zamiennik czujnika jest nic nie wart i finalnie trzeba kupić ori. A robota nie zbyt przyjemna bo zleci większość płynu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.