Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. auto-czyste-fc**j
  2. Super autko, sam chciałbym na V6 się przesiąść powiedz mi tylko, czy rzeczywiście pali Ci w granicach 13-15l LPG? chyba przy "głaskaniu" pedału gazu, bo przy pałowaniu to i ponad 20 łykają te silniczki
  3. jaki model i rozmiar? [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 12:08_________________________________________________podeślij foty na PW, co by OT nie robić
  4. taaa.. moja letnia zabawka CBR 600 RR 2003 rok druga skarbonka
  5. i jednak przesiadka do sedana? mi właśnie bardziej podoba się Avant w przypadku A4 B5
  6. bo to nie jest jakaś chińszczyzna tylko dobre koła
  7. jak dobrze że są maniacy którzy ładują ogromne koła i glebę do zwykłych aut gdyby każdy kierował się ekonomią i ergonomią to byśmy latali na piętnastkach i 195/65 :decayed:
  8. kto to wymyśla
  9. oby oby, ale chyba w weekend zrobię małą przymiarkę kół, żeby zobaczyć czy to jakoś będzie wyglądać
  10. tak jak koledzy piszą, te silniki dobrze współpracują z gazem, ale dlaczego nie CCCO?
  11. Kox pełną gębą zaczynam odkładać na b7
  12. też słyszałeś szum/syczenie przy pałowaniu fury?
  13. cena niższa ale nie podejdą do a4 b6 bo są dedykowane do a3,te co podałem w aukcji mam założone u siebie wygląd w ostateczności??? bo porostu nie jestem fanem takich rzeczy. Gdybym miał wydac 350zl, to wolałbym kupić cos innego do samochodu np. paliwo
  14. Dobra Czerwonka i gratki za uratowanie egzemplarza daj jakieś foteczki środka
  15. no dokładnie, skośnookie inżynierki z Nissana się postarali i zrobili jak narazie auto nr 1 (stosunek osiągów do ceny auta)
  16. Satisfaction... Satisfaction....
  17. ja na Twoim miejscu wybierałbym pomiędzy: http://www.wheelcollision.com/wccpix/58816gr.jpg a http://lh5.ggpht.com/_9HYFFImPbcU/TBZhq_470PI/AAAAAAAAAVs/1gakehrAP28/s1024/IMG_1666.JPG[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 08:27_________________________________________________ewentualnie koło, które dla mnie jest nr 1 http://sklep-tuningowy.pl/upload/images/products/big/FELGA_BBS_LM_18_quot_-_silver5168.jpg
  18. damn! nawet nie próbuj laminować swojej B6
  19. 400 minimum wołaj fajna audina, ładuj koło i glebe
  20. fajna fajna tylko ten sam problem co u mnie, brak gleby ale na sezon obowiązkowo
  21. aha... z niecierpliwością czekam na wyniki na tych suszarkach
  22. :> oklepane polerowanie tych patelni, dlatego chce pomalować je na czarno i sam rant wypolerować. Poza tym zawsze marzyło mi się takie koło [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 07:27_________________________________________________znalazłem chwilę czasu i wreszcie polakierowałem koła :decayed: Sam malowałeś te kółka to jest czarny mat? da, sam pomalowałem, tak to czarny mat
  23. :> oklepane polerowanie tych patelni, dlatego chce pomalować je na czarno i sam rant wypolerować. Poza tym zawsze marzyło mi się takie koło [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 07:27_________________________________________________znalazłem chwilę czasu i wreszcie polakierowałem koła :decayed:
  24. srebrne, będą dobrze widoczne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.