Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. wesz82 odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Moj awx 3 lata tak smigal az w koncu zmienilem dziada bo juz zaczol sobie kopcic. Swista bo wirnik nie ogarnia wywazenia?
  2. Wymien je i tyle.
  3. Zdejmij miske umyj smoka i zloz to na silikonie bo uszczelki tam nie ma.
  4. Tak powinno byc. Zmien dol a gore daj do roboty mimo wszystko niech zplanuja glowice i wymienia uszczelniacze zaworowe.
  5. https://www.google.pl/search?q=felga+audi.a4b6+16&client=ms-android-att-us&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwibsv7Zv5PfAhXD0aQKHamTCzQQ_AUoAXoECBIQAQ&biw=360&bih=560#imgrc=f3eeP2Pb0nNR4M
  6. Avg tak naprawde rozni sie kompem. Avg jest nowszy i nie ma potrzeby zabawy z podstawka pod kosci jakbys chcial rezac dziada. Reszta jest ta sama.
  7. Przeto autor napisal ze sprzeda i kupi 2 gie wiec moim zdaniem nie ma sensa tego rozwodzić dalej. Napisalem o dystansie jakby bardzo musial zostac z tymi 16...
  8. wesz82 odpowiedział(a) na kamdaro temat w 1.9TDI
    Jaki byl jaki jest???
  9. wesz82 odpowiedział(a) na kamdaro temat w 1.9TDI
    Przestawieniu pompy czyli kata czy dawki????? Masz kompa czy robisz to na pale???
  10. wesz82 odpowiedział(a) na A4 b5 1,8 t temat w Audi A4 B5
    Zaciski do oblukania i prawdopodobnie do regeneracji. Sprawdz jak podniesiesz auto czy nie blokuje kol.tyl ma sie krecic bardzo swobodnie.
  11. Wsio zalezy od rejonu i tego jaki to bedzie zaklad. Mysle ze tak od 200/250zl sie zacznie gadka.
  12. Geo do poprawki.
  13. Zacisk przeszkadza??? Ja bym proponowal sprzedac to i kupic 17 jak nie da rady kombinuj z dystansem. Wszystkie nie wchodza czy tylko przod??
  14. Dalej albo dystanse albo dalej w swiat z nimi..
  15. wesz82 odpowiedział(a) na Duds temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No wiadomo guma jest beee? Thx
  16. wesz82 odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B5
    Niestety juz wyrzucilem namiar. Musisz szukac tj dzwonic i dzwonic. Mi zalezalo na klimatroniku z grzanymi stolkami. Na forum jest dosc tanio i z tunelem. Ogolnie nie ma potrzeby wymiany tunelu.jakby co sluze porada
  17. wesz82 odpowiedział(a) na Duds temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Powiedz lepiej jest zdzierac do plastiku ten szjasz czy nalozyc szpachla??
  18. Kolego X ale Pietrek ma racje... Piszesz ze hajs nie gra roli a jednak szkoda jest Ci wydac x pieniedzy nie po to by zrobic te 200kucy a po to by auto po tej cofce licznika mialo sie dobrze.. Wiadomo Kowi jara sie tym starym kondonem i właściwie sie mu nie dziwię. Ten dziadek stawi opor dla 95%aut spotykanych na asfalcie nawet bez umiejetnosci ze strony kierownika. Myslisz ze ktos kto jedzie w b7/8 po przeciagnieciu na biegu zobaczy ze staruszek idzie jak pojebany nie bedzie plul sobie w kasze.. Kowi jezeli chodzi o robote Ciaha to znam go od x lat i wiem ze jego auto mimo tych 200 bedzie jechać tak ja te z 230 koni bo on wsio dogrywa tak by dzialalo to od a do z.... Mam porównanie jego roboty i roboty innego tunera.koles sie przylozyl i zrobil to rewelacyjne. Poza tym on nie napisal ze auto smiga tak jak 300 konne tylko ze kierowca tego 300 konnego doznal zdziwienia jak jezdzi taki 200 konny.ale nie o tym mowa.. Kolega x powinien sobie odpuscic. Po kij toczyć piane???. Piszesz ze mialbys nie jezdzic autem alr niestety tak to wyglada jak robisz cos ponad stan.. Sam chcialem ponad 200. Ale niestety realia gniota mnie po jajcach i tu nie ma lekko. U mnie siedzi skromne 216 pompa 11 walek sdi fmic i turbo hybryda a podejrzewam ze tych 200 nie wypluje. Nie zalezy mi, nie ma spiny na to bo i tak nie jezdze tym juz tak wiele jak wczesniej.
  19. wesz82 odpowiedział(a) na bronek16 temat w 1.9TDI
    Zdejmij waz od tego grzybka a dokladnie przy turbo i zobacz czy jest tam olej.
  20. wesz82 odpowiedział(a) na bronek16 temat w 1.9TDI
    A ja bym proponowal ogarnac profil... Skad mamy wiedziec o jaki silnik biega... Skoro ty nie traktujesz tego poważnie to ktos inny tymardziej nie musi. Odma w audi nie zapycha sie,problemem jest zawor odmy taki grzybek na pokrywie zaworow poprostu zamiast puszczac w pokrywe on wali w dolot..
  21. Nom wlasnie ostatnio coś mi zaczelo nie odpalac jesnego zarnika. Wiec biore dryndam do Pana z Koszalina i mowie mu ze starter raczej wypalony (valeo 8 pin)i chcialbym zmienic na ta 6 pinowa z wymiennym starterem na wtyczkę to uslyszalem zeby tego nie robic. Juz lepiej zmieniac tutaj starter niz tam przetwornice gdyz te nowsze sa slabe na zmiane napiecia. Mialem mu to slac ale poprawilem druciki w starterze i na razie smiga.
  22. Watpie by było to turbo. W jakim stanie jest plecionka?? Sa wibracje w aucie???. Mize byc kat albo wypalony tlumik.
  23. Przeciez jest takie porownanie w temacie o przerobce w b5-tce.
  24. Olej w dolocie to nie jest zawsze wina turbo. A przeladowanie to moga byc kierownice. Zdejmij waz o sprawdź luzy na wirniku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.