Treść opublikowana przez Rabbi
-
Akcyza OC szukamy poparcia dla sprawy
Interesujące co piszesz. A jakaż to "nowa uchwała o stawkach oc" ?? Masz linka tej "uchwały" ?
-
A4 B8 2.0 143KM Czarnula
- Kodowanie kierunkowskazów
dziękówka- Kodowanie kierunkowskazów
Panowie jak zakodować kierunkowskazy aby po naciśnięciu manetki w czasie jazdy mignęły 3 razy?- Problemy z kodowaniem (wyłączenie testu sprawdzania żarówek)
Pany a da się wyłączyć kontrolę żarówek w B7 ?- Jaki smartfon do 4" polecacie
pooglądaj Mobzillę na YT- B7 Crew
- B6 DIVISION
Pany ma ktoś przedni zderzak a4 b7 s line pod ksenon do sprzedania ?- Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Stawki OC nie podrożały drastycznie ani ze względu na podatek bankowy ani 500+ ,tylko podwyżki wymusiła KE poprzez KNF na dłuuuuugo przed wyborami .Pierwsze informacje na ten temat pojawiały się już w 2014 r ,a w 2015r było już głośno na ten temat.Każdy kto ma do czynienia z tą branżą wiedział o tym dobrze już dawno. W uproszczeniu ujmując-KNF już w 2013/14 wymuszała uczciwsze wypłaty odszkodowań na co branża ubezp. odpowiedziała prognozą mocnych powyżek OC .Ot cała filozofia. http://wyborcza.biz/biznes/1,147769,17156000,Ceny_polis_OC_pojda_ostro_w_gore_w_2015_r_.html?disableRedirects=true http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/502117,oc-drozeje-podwyzka-cen-polis-obowiazkowego-ubezpieczenia-samochodowego.html Także na PiSiorów można zgonić wszystko ale nie podwyżki OC..... A wszystko zaczęło się od skarg rzeszy oszukanych przy wypłacie odszkodowań...- BPW nierówne obroty przy odpaleniu na zimnym
Miałem w BPW dokładnie tak samo.Przyczyną były 2 spalone świece. Sprawdź jeszcze raz te świece czy wszystkie aby napewno grzeją- B6 DIVISION
Ja tak miałem w 2.0TDI BPW z manualem.Na biegu jałowym wciskałeś gaz w podłogę a obroty dochodziły gdzieś ok 2-2,5 tyś Też nie wiem o co kaman- B6 DIVISION
- The Grand Tour, Clarkson, Hammond & May
gdzie i jak to obejrzeć?- Ceny paliwa marzec 2026
Pod koniec lat 80 benzyna potrafiła zdrożeć 100% w ciągu doby- Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Jeśli takie stawki wejdą w życie to komuś nieźle odpyerdoliło- BPW terkotanie przy przyspieszaniu
przy jakim przebiegu to się działo?- BPW terkotanie przy przyspieszaniu
I jak,zlokalizowałeś przyczynę?- Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Jeśli już tak dbają o ekologię to auta benzynowe/lpg powinny mieć preferencyjne stawki akcyzy lub być całkiem zwolnione. A tu widać że nie tylko ekologię chodzi..... Cytat z artykułu który podlinkował Tomek : "..samochody o pojemności 1,6-1,9 l przynoszą państwu najwięcej - jest to 73 mln zł. Pojazdy z silnikami 2-2,49l dają 33 mln. Te do 3 l, przynoszą 18,5 mln. Gdyby weszły w życie propozycje Senatu trzy najpopularniejsze kategorie przyniosłyby odpowiednio: 390, 105 i 83 mln złotych" Widać że chodzi o zwielokrotnienie wpływów do budżetu- Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
A bydlaki z Brukseli nad demokracją w Polsce rozprawiają zamiast skasować bezprawną akcyzę .Ale że taka akcyza to nie sprawa polityczna i nie uderza w koncerny/hipermarkety to mają to w doopie fircyki w gajerkach Plany podatku od hipermarketów skasowali jakoś w try miga bo to uderzało w ich bogatych mocodawców a przeciętnego Kowalskiego mają tak naprawdę głęboko w d- B6 DIVISION
Brat ma B7 2.0tdi z fabrycznym webasto i nagrzewnica elektryczna też tam siedzi- [BFB] awaria łańcucha rozrządu
zaklejony smok pompy oleju(standard w 1.8T),zabrakło smarowania i raczej zatarłeś silnik- Mocne uderzenie po odjęciu i dodaniu gazu.
jaki przebieg auta?- B6 DIVISION
Oczywiscie ze nie będzie bo to nie oryginał a gates nie robi pomp wody wiec jest dana z czegoś innego.naciepane z GT-I9195 Zgoda ale czy nie powinno być oznaczeń jakiegokolwiek producenta? Przecież to może być najpodlejszy chinol- B6 DIVISION
Panowie czy to normalne że na na nowej pompie wody do 1.9TDI nie ma żadnych oznaczeń? (zestaw rozrządu Gates)- 2.0TDI BPW pasek i rolka
- Kodowanie kierunkowskazów