Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. współczuję . był jakiś alarm lub immo, czy sama fabryka?
  2. Stano i jaki wózek teraz w planach? wracasz do Audi ?
  3. a nie kupiłeś czasem włącznika od B7 ?
  4. jak już tyle zainwestowałeś to jeszcze zrzuć michę i wyczyść smok pompy oleju żeby nie zatrzeć kolejnej turbiny i silnika
  5. Rabbi odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    coraz większy szajs robią .....to są k.rwa jakieś jaja żeby w 2.0TDI i 2.0TFSI się pompy oleju sypały.
  6. z tego linku poniżej wynika że Audi 2.0TFSI też mają turbo ze zmienną geometrią : ".......Sprężarka o zmiennej geometrii zapewnia optymalny stopień sprawności turbiny i tym samym równie optymalne wykorzystanie energii spalin......" tutaj link: http://www.spalacz.pl/olej-i-jego-spalanie-w-silniku-audi-20-tfsi
  7. 7L/100km przy FWD na trasie jest spokojnie do zrobienia przy lekkiej nodze
  8. Rabbi odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    w benzynach Audi często zakleja się syfem smok pompy oleju. Jeśli zaświeciła się kontrolka oleju a VAG nie pokazuje żadnych jak piszesz błędów to by wskazywało że może być to zaklejony smok i przez to słabsze ciśnienie oleju,a głośniejsza praca silnika (takie jakby postukiwanie) może wskazywać na przytarte panewki (oby nie) więc micha w dół i sprawdź stan smoka
  9. Rabbi odpowiedział(a) na midoz temat w 2.0TDI
    Do oleju w (już kilku autach) używam Militec -zmniejsza tarcie,silnik ciszej pracuje,szczególnie widać różnicę w dieslach w zimowe poranki. A do paliwa raz w roku STP formuła do czyszczenia wtryskiwaczy
  10. Rabbi odpowiedział(a) na Aragon99 temat w 2.0TDI
    +1
  11. nie tylko można,a nawet trzeba gdyż 10W40 jest bardziej do Poloneza czy Fiata 125P rozumiem że motor 1.8T....więc lej 5W40 lub 0W40 Valvoline,Motul,LM.
  12. może pompa abs odstawia zwody?
  13. b.ładna furka,kolor super ,fajnie się prezentuje ....a środek kwestia gustu. pomyśl o dystansach bo koła coś schowane
  14. też mi się widzi że rurki coś za bardzo wystają
  15. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    te buzzery od PDC lubią się zepsuć
  16. Rabbi odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Marek czy zaciski i tarcze podchodzą z A4 B7 ?
  17. Rabbi odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    no ładne cacko
  18. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemka, jak tu ładnie
  19. Rabbi odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w Audi A4 B7
    to jest A4 B5 więc lipa
  20. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Twój fajniejszy
  21. Rabbi odpowiedział(a) na Pawel_Sosnowiec temat w 1.8T
    W 2011r wymienili rozrząd pewnie ze względu na upływ lat i starzenie się gumy w pasku a nie na przebieg. Audi zaleca wymianę najpóźniej co 8 lat czyli by się zgadzało
  22. jak były ślady oleju w zbiorniczku płynu to głowica była uwalona wcześniej a osad kamienny może dlatego że jakiś czubek lał kranówkę bo mu mocno płyn ubywał
  23. gdzie ta mysz się dostała? tzn w którym miejscu była gryziona wiązka?
  24. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Akurat te nie pasują P&P, z FWD 2.7TDI, 2.0TFSI, 3.0 pasują... To ja juz nie wiem spec od hebli Dev mowil, że oslony z B7 3.0tdi quattro oraz z 2.0tfsi podvheble 288mm tył pasuja fajnie do B6 tj numery 8E0615611(2)q/p też słyszałem że osłony tył na 288mm z Q do ośki nie podejdą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.