Treść opublikowana przez Rabbi
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
na 99% ten motor nie ma dpf,chyba że ktoś w Niemczech dołożył,ale jeśli jeździło w Belgii to nie ma
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
u mnie wsio gitara
-
Wysokość sprzęgła
przeca kolega napisał że ma nowe sprzęgło
-
B6 DIVISION
Wandej mieszkasz w Norwegii że śnieg jeszcze ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
gdy miałem diesla zmieniłem przy którejś wymianie Motula Specyfika 5w40 na Millersa XFE PD 5W40(Motul i Millers z tego samego-pewnego żródła) i byłem zdegustowany,gdyż silnik na Millersie chodził sporo głośniej....wróciłem potem do Motula. teraz w benzyniaku mam Valvo i jest ok.przy następnej wymianie też będzie Valvo(lub Motul)
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
- [B5 ANB] Łańcuszek rozrządu wytarł dziury w pokrywie zaworów
jaki przebieg że się tak ciągle coś psuje?- Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
sprawdź czy wąż gdzieś nie puszcza- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
u mnie także jest jak należy- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
panowie jakim kurierem najtaniej wysłać paczkę z Polski do Holandii (paczka 1kg-wielkości pudełka po butach)- problem po zmianie na 1BE
ja w mojej byłej B7 zmieniłem springi 1BA na 1BE o podobnych kategoriach wagowych i na początku byłem lekko w szoku,bo na miarce w cm nie siadło nic:shock3:........ale gdzieś po miesiącu zmierzyłem i okazało się że 2cm ładnie usiadło- B6 DIVISION
zerwał lampki z choinki po świętach i zamontował- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
nie doczytałem że masz zielone springi,to co innego.u mnie niebieskie więc i jedna sprężyna- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
władi czyżbyś miał kombinerki w rękach? nie za dużo tych podkładek napchałeś?- B6 DIVISION
pany orientuje się ktoś które nadwozie cięższe b6 czy b7 ?- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
valvo jest- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kolego Chopin: ja w w mojej byłej a4 b7 tdi też tak miałem przez 2 kolejne wymiany że specyfica 5w40 tak ok 8-9 tyś km po wymianie trzeba było dolewać ok 0,5 litra i kumpel w Golfie 1.9 tdi też zauważył to samo.może spróbuj przy kolejnej wymianie zalać Valvo,Motula lub LM ale 5w30 skoro wcześniej Ci nie brał oleju 5w30 (jeśli oczywiście motor nie ma wycieków)- Jaki olej silnikowy do Audi?
Ty za to jestes liderem debilnych tekstów i tematów na forum:facepalm: Na szczęście został zdyskwalifikowany. dyskwalifikacja za stosowanie niedozwolonego dopingu w postaci kroplówki ze środkiem smarnym MOTUL ?- Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
różnica 30km nie jest miarodajna,chyba że zatankowane było by do pustej butli kilka litrów i wyjeżdżone do zera,przy podobnym stylu jazdy,uształtowaniu terenu itp. wtedy co innego. a 30km różnicy na całej butli o niczym nie świadczy- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
wystaje ponad dach bo jest lotka- Moj maly szaraczek A3 8P/mf/kolo 18''/ lampy polift/galka S3/tył RS3
gratki furki.fajny kolorek i wypas- B6 DIVISION
józek726 - a gdzie to taka zima ?- Jaki olej silnikowy do Audi?
polecam Valvoline SYNpower 0w40 - zmieniłem na ten Valvo z Motula x-clean 5w40 i jest ciszej szczególnie róźnicę widać rano zaraz po odpaleniu- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Miroo a nie było Twoje auto uderzone(kiedyś) w tył? - [B5 ANB] Łańcuszek rozrządu wytarł dziury w pokrywie zaworów