Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. na 99% ten motor nie ma dpf,chyba że ktoś w Niemczech dołożył,ale jeśli jeździło w Belgii to nie ma
  2. przeca kolega napisał że ma nowe sprzęgło
  3. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej mieszkasz w Norwegii że śnieg jeszcze ?
  4. gdy miałem diesla zmieniłem przy którejś wymianie Motula Specyfika 5w40 na Millersa XFE PD 5W40(Motul i Millers z tego samego-pewnego żródła) i byłem zdegustowany,gdyż silnik na Millersie chodził sporo głośniej....wróciłem potem do Motula. teraz w benzyniaku mam Valvo i jest ok.przy następnej wymianie też będzie Valvo(lub Motul)
  5. jaki przebieg że się tak ciągle coś psuje?
  6. sprawdź czy wąż gdzieś nie puszcza
  7. u mnie także jest jak należy
  8. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podziękował
  9. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie jakim kurierem najtaniej wysłać paczkę z Polski do Holandii (paczka 1kg-wielkości pudełka po butach)
  10. ja w mojej byłej B7 zmieniłem springi 1BA na 1BE o podobnych kategoriach wagowych i na początku byłem lekko w szoku,bo na miarce w cm nie siadło nic:shock3:........ale gdzieś po miesiącu zmierzyłem i okazało się że 2cm ładnie usiadło
  11. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zerwał lampki z choinki po świętach i zamontował
  12. nie doczytałem że masz zielone springi,to co innego.u mnie niebieskie więc i jedna sprężyna
  13. władi czyżbyś miał kombinerki w rękach? nie za dużo tych podkładek napchałeś?
  14. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany orientuje się ktoś które nadwozie cięższe b6 czy b7 ?
  15. kolego Chopin: ja w w mojej byłej a4 b7 tdi też tak miałem przez 2 kolejne wymiany że specyfica 5w40 tak ok 8-9 tyś km po wymianie trzeba było dolewać ok 0,5 litra i kumpel w Golfie 1.9 tdi też zauważył to samo.może spróbuj przy kolejnej wymianie zalać Valvo,Motula lub LM ale 5w30 skoro wcześniej Ci nie brał oleju 5w30 (jeśli oczywiście motor nie ma wycieków)
  16. Ty za to jestes liderem debilnych tekstów i tematów na forum:facepalm: Na szczęście został zdyskwalifikowany. dyskwalifikacja za stosowanie niedozwolonego dopingu w postaci kroplówki ze środkiem smarnym MOTUL ?
  17. różnica 30km nie jest miarodajna,chyba że zatankowane było by do pustej butli kilka litrów i wyjeżdżone do zera,przy podobnym stylu jazdy,uształtowaniu terenu itp. wtedy co innego. a 30km różnicy na całej butli o niczym nie świadczy
  18. wystaje ponad dach bo jest lotka
  19. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    józek726 - a gdzie to taka zima ?
  20. polecam Valvoline SYNpower 0w40 - zmieniłem na ten Valvo z Motula x-clean 5w40 i jest ciszej szczególnie róźnicę widać rano zaraz po odpaleniu
  21. Miroo a nie było Twoje auto uderzone(kiedyś) w tył?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.