Treść opublikowana przez Rabbi
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
na tych dystansach 12mm powinno być wporzo,ja mam felgi 18 J9 ET 53 i dystanse przód ok20mm tył chyba 25mm ale opony naciągnięte z przodu bodajże 225 bo trochę wystawały.opony na tył natomiast mam 245 i dystans większy ,a mimo to nie wystaje. jeśli nie przesadzisz z szerokością kapcia będzie ok
-
Problem z odpalaniem po nocy 1.9
paliwo zimowe masz w zbiorniku? nie tankowałeś na jakiejś "leśnej" stacji?
-
Czy wydech do avanta i sedana w Audi A4 B7 jest taki sam??
- Wałek rozrządu i szklanki po braku smarowania.
Co ma wałek do DPFa ma,ma.....ten od BPW ma większą krzywkę,a reszta wałka taka sama- Wałek rozrządu i szklanki po braku smarowania.
ma znaczenie.do BPW jest troszkę inny.ten od AVF można zakładać do BPW ale po kastracji DPF- Wałek rozrządu i szklanki po braku smarowania.
a widzisz,to może mój kumpel płacił 800zł ale za komplet wałek+szklanki skoro mówisz że taka cena:eusathink:,albo po prostu przepłacił zapytam jutro- Wałek rozrządu i szklanki po braku smarowania.
szklanki INA- Wałek rozrządu i szklanki po braku smarowania.
kolega kupował na wiosnę 2012 to wtedy kosztował niecałe 800zł- Wałek rozrządu i szklanki po braku smarowania.
tak jak dopisałem powyżej wałka może nie trzeba wymieniać a jeśli trzeba by było to bierz nowy Ruville.- Wałek rozrządu i szklanki po braku smarowania.
jak masz zamiar jeździć tym autem,to wałek nowy Ruville,szklanki INA po jakim przebiegu masz auto? PS może się okazać że wałka nie trzeba wymieniać.mechanior jak obluka dokładnie to Ci powie.- Accord 2.4 by West
ładna furka:thumbup1: jak ten motor się sprawuje? jakie spalanie?- Czy wydech do avanta i sedana w Audi A4 B7 jest taki sam??
chodzi mi o długość i mocowania puszek.czy jak kupię wydech od sedana to będzie pasował mi do avanta(to że Q się różni od FWD to wiem)- Czy wydech do avanta i sedana w Audi A4 B7 jest taki sam??
witam czy wydech do avanta i sedana w a4 b7 to to samo,czy są może jakieś różnice?- [B7 BPW] Przybywa oleju oraz kopci spod maski silnika!
Nie wszystkie silniki z DPF-em mają problem z przyrostem poziomu oleju, najepszym przykładem jest mój . Ja swoim BPW już piąty rok śmigam i jeszcze nie widziałem na fisie symbolu DPF-a, nakazującego wykonanie jazdy regeneracyjnej:whistling: Co prawda często jeżdżę z bucirem w podłodze, tak że raczej nie musi się pewnie nawet włączać aktywna regeneracja Poza tym jak go kupiłem to miał nalatane tylko 50kkm, aktualnie niwiele ponad 140 kkm pewnie sporo w trasie jeździsz,a mało w korkach- Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
ludzie jeżdżą na mieszance Opał+Mixol ale starszymi konstrukcyjnie autami.nowsze raczej wykończysz opałem- Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
Tomasz, ten aku masz Moll M3(czarny) czy Moll Kamina(biały)??? Czarny, a czemu pytasz? kolega miał biały Moll i roku nie wytrzymał.sprzedawca twierdził "panie jak moll to tylko czarny(M3) te nie do zajechania...." jak widać w każdej branży już chyba lipę robią.- Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
Tomasz, ten aku masz Moll M3(czarny) czy Moll Kamina(biały)???- Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
a dlaczego nie STP? w czym są lepsze motul czy LM? pytam bez przekąsu- [B7 BPW] Przybywa oleju oraz kopci spod maski silnika!
Ja miałem to samo z moim BPW. Oleju pomiędzy zmianami przybywało mi na bagnecie noawet o 1 cm w górę. Wałek mi zjadło przy 216 tys. Oczywiście wymiana wałka+uszczelniacze na pompowtryskach no i oczywiście kastracja DPF-a. Od tej pory spokój. dobrze prawisz zrobiłem tak samo u siebie,z tym że zaraz po zakupie(razem z modernizacją imbusa) u mnie na szczęście wałek nie był wytarty- Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
wlej STP.na pewno nie zaszkodzi,a przeczyści wtryski STP do czyszczenia wtryskiwaczy diesla 250ml (2896975574) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
czemu nie realne, akjam ma BLB tylko inne trubo i IC, a na serii tego nie wydusisz akjam ma 16V a BPW to 8V. BPW to ponoć bardzo oporne silniki- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
ładny wynik.gratuluję i zazdroszczę. w moim BPW chyba nierealne cholera takie kunie/niutki- Olej MOTUL- oryginał i podróbka
właśnie zmieniłem Motul Specyfic 5w40 na Millers XFE-PD 5W40 i jedno co mogę powiedzieć napewno: NA MOTULU SILNIK PRACUJE CISZEJ Zostaje jeszcze kwestia brania oleju.Motula łykał ok 1,5 litra/15tyś km. Zobaczymy jak będzie z Millersem (oba oleje kupione u kolegi dzika z forum)- [ALL B7] Moja A4 B7 avant 3.0 TDI 232KM Quattro...
ładna furka.kolorek- KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
fajny pomysł......a jaki koszt swapu na 130KM? może być na PW - Wałek rozrządu i szklanki po braku smarowania.