Treść opublikowana przez melman_zyrafa
-
B7 Crew
Kerczi- jakie LEDy wrzuciłeś w DRL? Sam czegoś poszukuję - ale wiadomo jak jest z naszą szyną CAN. Ładnie by mi się komponowały z Xenonem + Xenonem (halogen)
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Vario- czy po pokryciu glossifierem powłoka PlastiDipa nie staje się bardziej odporna na chemię (m.in. ON)?
-
stukanie w ukladzie kierowniczym i dziwne prowadzenie auta powazny problem
Pewnie chodziło o to czy z Servotronic (dodatkowe wspomaganie zależne od prędkości) czy bez. W dziale zrób to sam masz opisane o co chodzi.
-
kosmetyki z gamy audi opinie
Są lepsze kosmetyki od Megsa...
-
[B7 BKN] kombi By Patrox
Lubię to! Zgadzam się w 100% jeśli chodzi o mit wyższości ASB nad BKN. Minusem tych silników jest ich wrażliwość na jakość oleju- a jemu nie służy DPF, lejące wtryski i wymiana co 30kkm. Wystarczy mieć to na uwadze można się cieszyć mocą
-
[B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Wywalaj DPF'a bo jak masz lejące wtryski to dość szybko motor szlag może strzelić Sprawdzałeś korekcje na tych kanałach co Ci podawałem?
-
Wybija płyn od wspomagania i zapowietrza układ.
Moj zbiorniczek tez byl ok- tak mi sie wydawalo. Po wymianie objawy ustapily. Nowy zbiorniczek w ASO to koszt 80 pln.
-
Wybija płyn od wspomagania i zapowietrza układ.
Wymień zbiorniczek.
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
U mnie pomogło: - Wymiana łącznika - wyssanie oleju z serwa (olej z podciśnienia- miałem uszkodzoną uszczelkę w vacuum pompie) - odpowietrzenie całego układu
-
B7 Crew
Ja też Pomijam fakt, że akurat to zdjęcie jest IMHO najładniejsze
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A próbowałeś przełączać resetem? Nie wiem czy to w czerwonym działa- na kolorowym resetem przechodzi się z informacyjnego->menu->navi,
-
Wybija płyn od wspomagania i zapowietrza układ.
Obawiam sie, że bez wyciągania magla możesz mieć problem z wyciągnięciem go. Zaworek jest po stronie kierowcy- jak zdejmiesz koło, nadkole i plastikowa osłone pod nadkolem to go zobaczysz- prowadzi do niego wiązka. U mnie rozruszali chyba bez wyciągania- podłaczyli wyższe napięcie- ale nie wiem jakie i gdzie. Zresztą dalej nie jest idealnie bo czasem działa lepiej, czasem słabiej (ale działa). Muszę się zastanowić nad nowym zaworkiem (ale wymiana tego w 3,0 tdi to masakra).
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
To ile w końcu poszło?
-
Poszczególne etapy renowacji lakieru
Jak dobry wosk i dobrze nałożony to się bardzo ładnie dociera ręcznie. Maszynowo możesz zdjąć to co nałożyłeś.
-
Rejestrator Trasy
Mam dokładnie taką i doskonale nadaje się do nagrywania zarówno w trakcie jazdy jak i na postoju. Grunt to kupić szybką kartę do niej (ja mam class 10, 16GB). Tak- ale po odpowiedniej kompresji. Kamera nagrywa nieskompresowane avi. Jakość obrazu zależy nie tylko od rozdzielczości ale też od jakości przetwornika kamery.
-
[B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Korekcje wtrysków to kanały 72,73,74,75,76,77. Klapki jak się raz pojawiły to zaczynaj zbierać kasę na ogarnięcie tematu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czym wypalasz? Może to wina softu i ustawień.
-
B7 Crew
Też się bałem- dlatego ojciec mi lutował
-
B7 Crew
Może kupię sam laser i wymienię? Czy raczej czekać na cały napęd? Jak uważasz- generalnie pewne kroki są wspólne: - odkręcenie górnej pokrywki - odkręcenie panelu przedniego i odpięcie przewodu - Odkręcenie ekranu żeby odkręcić napęd od jednostki (ja tego nie zrobiłem- nie mogłem ruszyć śrubek- da radę to zrobić małym śrubokrętem przez otwór na płyty) - Odkręcenie napędu i odpięcie taśmy Jak masz napęd - to wrzucasz nowy i składasz w odwrotnej kolejności. Jak wymieniasz laser to dochodzi jeszcze (płyta musi być w napędzie): - odpięcie i odlutowanie taśmy lasera (2 luty), - odkręcenie 2 śrubek (1 prowadnicy lasera po szynie i 2 szyna lasera) - wyciągnięcie szyny, wyciągnięcie lasera Składasz w odwrotnej kolejności (dochodzi tylko odlutowanie 2 dodatkowych pkt. nowego lasera zabezpieczających przed napięciem statycznym) Sprawa jest prosta i do ogarnięcia (za pierwszym razem) w 30-40 minut. Tu jest instrukcja, którą dostałem od sprzedawcy: http://www.mediafire.com/?tl8lqi30kqxkp78 Tylko jedno ale- w instrukcji jest, że nie może być płyty w napędzie. Ale płyta musi tam być! Teraz jeżdżę cały czas z navi włączoną (mapa) i testuję. Nic się nie krzaczy, szybko się ładuje, jest
-
B7 Crew
Nie mam metra- mierzyłem liniałem 16 - 16,5 cm- tylna krawędź antenki jest zaokrąglona, krawędź nadwozia trochę też
-
B7 Crew
Miałem to samo- na samym początku problemy jak się rozgrzała, później od święta odczytywała, ostatnio w ogóle. Jeśli chodzi o wymianę- można to ogarnąć bez problemu (nawet dolnych śrubek wyświetlacza nie trzeba odkręcać bo można to zrobić inaczej). Zaraz Ci to zmierzę
-
B7 Crew
U siebie wymieniłem sam laser i działa jak złoto :banan: Nie ma dużo roboty- można spokojnie w 30 min ogarnąć
-
Rękawica do mycia auta. Co polecacie?
Ja mam FLEXIPADS Merino Wash Mitt i polecam!
-
B7 Crew
Rzuć mi szczegóły na Prv
-
B7 Crew
te 3 pierwsze kody mam też,pozostałych nie E4J zawiera wszystkie te kody. Mam jeszcze kod na szczotkowane alu w środku. laser wymieniony, navi żyje!!! :banan: :banan: 5MU 5TG = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach alu-... alu-... ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- H4mm3r- masz mapy 2013 do RNS-E?