Treść opublikowana przez JawoR36
-
B6 DIVISION
Zależy jak było auto przekładane. W B5 miałem odwrotnie, jak mówisz, czyli lewa na prawą. Wiązka była odwracana, a nie wymieniana.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
A przed chwilą przeglądałem Twój wątek i stwiedziłem, że muszę na OEMie obejrzyć tą biedronę, a tu co?
-
1.8T duze spalanie ( katalizator ? )
Jak się da to samemu, a jak nie, to trzeba użyć odpowiednich środków, bo strasznie mnie irytuje check engine
-
1.8T duze spalanie ( katalizator ? )
Orientuje się ktoś, jak programowo wyłącza się drugą sondę?
-
Reakcja na gaz, czy tak powinno byc?
To wina tylko i wyłącznie przepustnicy elektronicznej. Nadal po przesiadce ze 180 AJL'a na manualu nie mogę się przyzwyczaić. Małyszem ani się nie da bokiem polatać na suchym ani dynamicznie ruszyć, po prostu sprawia wrażenie topornego, przez ów elektronikę. W AJLu musnęło się gaz i czuło się, że auto jedzie, a tutaj lipa.
-
Uszkodzony Silnik 1.8T Avj
A więc tak, stary silnik wyrzuć na złom, będzie na piwo. Co do silnika, możesz wstawić goły słupek od AVJ, BFB lub BEX. Tego ostatniego sobie odpuść, bo za drogi. Wrzuć AVJ lub BFB, koniecznie goły słupek, bo po co się narażać na koszty? Cena gołego słupka, dobrego to ok 3tyś zł. Weź z pewnego źródła, bo często te silniki z zachodu mają nachulane dużo km i zaczynają się problemy z dołem silnika, trzymaniem ciśnienia i panewkami. Naprawiać starego się nie opłaca. Koszt silnika ok 3 tyś + koszt rozrządu 250zł + ok 220zł pompa wody jeśli dobrze pamiętam + koszt napinacza, którego kosztu nie pamiętam. W razie więcej ilości pytań wal na PW, trochę siedzę w temacie.
-
Silnik Agu W A4 B6?
W 190KM BEX mam także głowicę AGU zamontowaną i wyciągnięte 230KM programem także.. mocy na pewno nie ogranicza.
-
pas przedni od 1.9 tdi?
W BFB masz jeden wentylator + żaluzja. Pas z 1.9tdi będzie pasował tylko wtedy, gdy wentylatory są tak samo umiejscowione jak w starym pasie. Miejsce modułu wentylatorów też musi być takie same. W 1.9TDI zdarzają się pasy identycznie z 1.8T. Musisz sprawdzić jeszcze czy w belce metalowej masz wnękę na przykręcaną do silnika łapkę z gumą czy też guma jest przy pasie, a przy silniku wnęka, jak to było często w 1.9TDI. Co do nowego pasa i chłodnic, odpuść temat, pasy są chińskie i często jakością strasznie odbiegają od ori. Co więcej bardzo rzucają się w oczy, że były wymieniane. Podobnie z chłodnicami. Kompletny pas od typowo Turbo można kupić za ok 1-1,2tyś, więc nie wiem po co kombinowanie? Sprzedaj wentylator i jego obudowę (wentylator ok z modułem ok 300zł + obudowa 100zł) i kup kompletny.
-
Wypadek Z Winny Kierującego Koparką
Proponuję oddać sprawę w ręce dobrej firmy zajmującej się "wyciąganiem" odszkodowań, na pewno więcej wskórają niż "zwykły Kowalski".
-
1.8T + Virus + Turbo P 19'' + Quattro + Solar + S-Line + Bose + Navi
Trochę egzotyki Kółka się naprawiły i odświeżyły Ulterki wleciały, jakoś tak pełniej się zrobiło Wyrwałem 321mm Sory za burdel
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
zależy jakiej firmy itd to co wrzuciłem wcześniej 35zł Już klepię PW.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Koszt szt?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
A tylko ten wyżej wzór skrobiesz?
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
pasuje ale nie kazdy wszystko się rozchodzi o szerokość tylnych springów renomowane marki mają wąskie progresywne springi i pasuje pod Q śmietniki z allegro typu TA technix mts czy inny raczej ma standardową szerokość i nie pasi A na wszystkich aukcjach tych "niskobudżetowców" jest info o tym, że pasuje do Q Mam pod ręką takiego niskobudżetowca, że nawet nie znam firmy tego gwintu, a po co ma się marnować, jak można założyć
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Potwierdzi mnie ktoś w przekonaniu że gwint zdjęty z ośki będzie pasować do Quattro?
-
B6 DIVISION
A ja zaczynam lubieć taką pogodę, bo dziwnym trafem jak pada deszcz turbo nie wchodzi w awaryjny
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
nie powiem niespodziewanka Nie mówiłeś że teściowa wpadnie
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Orientuje się ktoś na czym polega przerobienie tunelu z 1Din na 2Din? Tylko podcięcie konsoli wystarczy? A co z brakiem miejsc do przykręcenia popiołki?- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Chyba jak w coś wdepniesz- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Kiery jeszcze nie mam, za to mam resztę. Dzięki- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Potrzeby może i nie, ale jak już kasują jak za zboże, to mogli się trochę wysilić i pochować wtryski Szóstka była za mała?- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Zrobili Ci wtryski na kolektorze czy pod kolektorem? Do ilu KM masz osprzęt?- Audi A4 B5 2.8 V6 quattro - Golden Magic
Zamiast wykosztowywać się na pranie i plaki do picowania silnika, mogłeś dorzucić parę złotych i ten błotnik zrobić- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
czemu usuwają gadaj z nimi. a czemu stoi co raz więcej tam? to proste. dwa dni 20zł + spanie w aucie i wpierdalanie kiełby z biedry ludziom bardziej się podoba niż trzy dni 250zł + jeden własny posiłek (bo reszta wliczona) o spanie po ludzku... to tak jak kołami. niektórzy lubią 18-19 cali i niską opone, a niektórzy 15-16 i balon w c**j. bo szlachta się bawi na poziomie Kurde, mam 17nastki, ni w d*pę ni w oko - B6 DIVISION