Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zależy jak było auto przekładane. W B5 miałem odwrotnie, jak mówisz, czyli lewa na prawą. Wiązka była odwracana, a nie wymieniana.
  2. A przed chwilą przeglądałem Twój wątek i stwiedziłem, że muszę na OEMie obejrzyć tą biedronę, a tu co?
  3. Jak się da to samemu, a jak nie, to trzeba użyć odpowiednich środków, bo strasznie mnie irytuje check engine
  4. Orientuje się ktoś, jak programowo wyłącza się drugą sondę?
  5. To wina tylko i wyłącznie przepustnicy elektronicznej. Nadal po przesiadce ze 180 AJL'a na manualu nie mogę się przyzwyczaić. Małyszem ani się nie da bokiem polatać na suchym ani dynamicznie ruszyć, po prostu sprawia wrażenie topornego, przez ów elektronikę. W AJLu musnęło się gaz i czuło się, że auto jedzie, a tutaj lipa.
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na gajtas temat w 1.8T
    A więc tak, stary silnik wyrzuć na złom, będzie na piwo. Co do silnika, możesz wstawić goły słupek od AVJ, BFB lub BEX. Tego ostatniego sobie odpuść, bo za drogi. Wrzuć AVJ lub BFB, koniecznie goły słupek, bo po co się narażać na koszty? Cena gołego słupka, dobrego to ok 3tyś zł. Weź z pewnego źródła, bo często te silniki z zachodu mają nachulane dużo km i zaczynają się problemy z dołem silnika, trzymaniem ciśnienia i panewkami. Naprawiać starego się nie opłaca. Koszt silnika ok 3 tyś + koszt rozrządu 250zł + ok 220zł pompa wody jeśli dobrze pamiętam + koszt napinacza, którego kosztu nie pamiętam. W razie więcej ilości pytań wal na PW, trochę siedzę w temacie.
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na maciek2201 temat w 1.8T
    W 190KM BEX mam także głowicę AGU zamontowaną i wyciągnięte 230KM programem także.. mocy na pewno nie ogranicza.
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na mariano1984 temat w 1.8T
    W BFB masz jeden wentylator + żaluzja. Pas z 1.9tdi będzie pasował tylko wtedy, gdy wentylatory są tak samo umiejscowione jak w starym pasie. Miejsce modułu wentylatorów też musi być takie same. W 1.9TDI zdarzają się pasy identycznie z 1.8T. Musisz sprawdzić jeszcze czy w belce metalowej masz wnękę na przykręcaną do silnika łapkę z gumą czy też guma jest przy pasie, a przy silniku wnęka, jak to było często w 1.9TDI. Co do nowego pasa i chłodnic, odpuść temat, pasy są chińskie i często jakością strasznie odbiegają od ori. Co więcej bardzo rzucają się w oczy, że były wymieniane. Podobnie z chłodnicami. Kompletny pas od typowo Turbo można kupić za ok 1-1,2tyś, więc nie wiem po co kombinowanie? Sprzedaj wentylator i jego obudowę (wentylator ok z modułem ok 300zł + obudowa 100zł) i kup kompletny.
  9. Proponuję oddać sprawę w ręce dobrej firmy zajmującej się "wyciąganiem" odszkodowań, na pewno więcej wskórają niż "zwykły Kowalski".
  10. Trochę egzotyki Kółka się naprawiły i odświeżyły Ulterki wleciały, jakoś tak pełniej się zrobiło Wyrwałem 321mm Sory za burdel
  11. zależy jakiej firmy itd to co wrzuciłem wcześniej 35zł Już klepię PW.
  12. pasuje ale nie kazdy wszystko się rozchodzi o szerokość tylnych springów renomowane marki mają wąskie progresywne springi i pasuje pod Q śmietniki z allegro typu TA technix mts czy inny raczej ma standardową szerokość i nie pasi A na wszystkich aukcjach tych "niskobudżetowców" jest info o tym, że pasuje do Q Mam pod ręką takiego niskobudżetowca, że nawet nie znam firmy tego gwintu, a po co ma się marnować, jak można założyć
  13. Potwierdzi mnie ktoś w przekonaniu że gwint zdjęty z ośki będzie pasować do Quattro?
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja zaczynam lubieć taką pogodę, bo dziwnym trafem jak pada deszcz turbo nie wchodzi w awaryjny
  15. nie powiem niespodziewanka Nie mówiłeś że teściowa wpadnie
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Orientuje się ktoś na czym polega przerobienie tunelu z 1Din na 2Din? Tylko podcięcie konsoli wystarczy? A co z brakiem miejsc do przykręcenia popiołki?
  18. Kiery jeszcze nie mam, za to mam resztę. Dzięki
  19. Potrzeby może i nie, ale jak już kasują jak za zboże, to mogli się trochę wysilić i pochować wtryski Szóstka była za mała?
  20. Zrobili Ci wtryski na kolektorze czy pod kolektorem? Do ilu KM masz osprzęt?
  21. Zamiast wykosztowywać się na pranie i plaki do picowania silnika, mogłeś dorzucić parę złotych i ten błotnik zrobić
  22. czemu usuwają gadaj z nimi. a czemu stoi co raz więcej tam? to proste. dwa dni 20zł + spanie w aucie i wpierdalanie kiełby z biedry ludziom bardziej się podoba niż trzy dni 250zł + jeden własny posiłek (bo reszta wliczona) o spanie po ludzku... to tak jak kołami. niektórzy lubią 18-19 cali i niską opone, a niektórzy 15-16 i balon w c**j. bo szlachta się bawi na poziomie Kurde, mam 17nastki, ni w d*pę ni w oko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.