Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. to ze naciskasz te wentylki i syczy to dobrze ale nie da ci sto procent pewnosci. jesli Ci slabo dmucha to pewnie malo czynnika jak by byla dziurka to poewnie juz by Ci czynnik spierniczyl i sprezara by sie nie zalaczyla. filtr kabinowy wymien sobie. i podjedz na klime do kogos zapytaj sie ile bierze za 100g i obsluge maszyny. koniecznie patrz ile czynnika wyciagnal Ci z samochodu. po nabiciu do pełna powinno pizgac zimnem rowno
  2. papier w lape i jedziesz potem pasty polerskie i maszynka
  3. no sprajem do plastikow mogl ktos maznac. bo nie mozliwe ze ori sie rozpuszcza na sloncu. co ty to nie renowka.
  4. plastikowa oslona dzwigni recznego ?? pewnie ktos ja malowal wiec sie nie dziw ze taki jest teraz efekt wymien sobie na poliftowa w skorce czasami jest na forum za fajna kaske razem z raczka
  5. polecam Ci ten silnik. mam go od 2 lat. a gaz w nim jest od 5 lat. wszystko super chodzi nigdy nie mialem problemu. przelot na liczniku 232tys km. ostatnio robione logi. jest zdrowiotki. jak o niego zadbasz to bedzie sluzyl.
  6. czujnik temperatury ci sie konczy
  7. zapnij vaga i zobacz co ci powie. potem zrob logi
  8. no tylko zrob to bardzo delikatnie bo mozesz tylko go uszkodzic
  9. kup nowy reduktor i potem jedz do gazownika na regulacje. nie oplaca sie regenerowac. lepiej pare groszy dorzucić i miec spokoj
  10. Magicbattle odpowiedział(a) na Radoskur temat w 1.8T
    potwierdzam modul wzmocnienia zaplonu na filtrze powietrza. mozesz miec z innymi nr wazne zeby byly wtyczki na 4 piny i 5 pinow. ja mam od jakiegos polifta bo jest troszke wiekszy i nie do konca mi sie miesci pod oslona ale wazne ze chodzi. wyrwalem od kolegi z forum za 40 zl z wysylka. chodzi jak malinka.a wczesniej wymienilem wszystkie cewki:facepalm: ale przynajmniej mam nowe:grin:
  11. sciagasz boczek odkrecasz jedna srobe na torx sciagasz ciegna i na koncu klamki od wewnatrz masz taka zapatke ktora musisz popchnac w prawo albo lewo i wyciagnac w dol. cala klamka wychodzi ladnie
  12. ja bym wziol tez pare do b5
  13. czujniki abs sprawdza sie kompem czy rowno pokazuja predkosc kol. moim zdaniem chyba ci siada pompa abs. sprawdz wtyczke przeczysc ja moze tylko zasniedziala
  14. to jest gniazdo pod cziptuninga. wgraj czipa na pena i podlacz, przejedz sie kawalek i zobacz czy ma lepszego kopa
  15. nie koniecznie ale przez zmiana oleju tak jak pisalem wczesniej zrob. wlej 5w40 motul
  16. sprawdz czy czasem nie masz kratek juz z ledami tylko trzeba wtyczki dorobic i prad z wlacznika swiatel i masz ori full led. u mnie tak bylo. trzy wtyczki z kompa 1.5m kabelka i ladniutko swieci. koks furka
  17. miska w dol i wykrecenie pompy. moze tylko smok jest zapchany. jesli turbo puszcza to je zrob. na jakim oleju jezdzisz?
  18. nie musisz nic robic z immo w przedlifcie jest w osobnej puszce. sterownik mozna dorwac za grosze maks 100zl. daj ogloszneie do dzialu kupie
  19. Magicbattle odpowiedział(a) na gumiss64 temat w 1.8T
    czyszczenie przpeustnicy przede wszystkim i jej prawidlowa adaptacja. czujnik temperatury do sprawdzenia
  20. gosciu nie podal żadnego nr pesel po to zeby auto wogole na niego nie stalo. jak to robia handlarzyny oni auta na oczy nie widzieli zeby nie placic podatku itd. wiec nie dziw sie ze taka reakcja pewnie działalnosc zamknieta a dalej handluje. idz do fiskusa bedzie mial jaja ;p
  21. Magicbattle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    wykrzyknik na liczniku sie nie zaswiecil i nie bylo dzwieku? swiadomie zabiles silnik. trzeba rozebrac wszystko
  22. kaju wes mi na pw w miare instrukcje napisz albo tutaj bo nie korzystam z komunikatorow a narazie nie mam jak sie zabrac za to bo musial bym na drugim kompie to robic tam jest wszystko poinstalowane.
  23. powiem Ci ze nie wiem bo to kolega mi zalatwial
  24. Panowiem. mam problem. od dawna juz zalozylem licznik fis. ale jest inny przebieg prawie o 50tys wiekszy nic mialem w starym liczniku, vag commander nie chce zmienic przebiegu. byla tez wylutowana pamiec 93s56 zgrane z niego dane zmieniony przebieg ale dalej to samo wiec kupilem nowa pamiec zaprogramowalem i dalej d*pa licznik swiruje wskazowki predkosciomierza na maksa i ktoras tam jeszcze i tyle lipa. czym moge zrobic korekcje licznika. moze cos zle robie. czytam ze trzeba chyba ktoras z 8 nog odgiac i podac mase
  25. Magicbattle odpowiedział(a) na NiskoiSzerokoAudiA4 temat w 2.0
    zapewne ktoras z cewek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.