Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Przerwane przewody turbo - horror po zakupach cz. 1
tak jak wyzej ktos na szybko i niechlujnie zaslepil egr. co do slabej mocy sprawdz geometrie turbo
-
Jaki Olej do klimatyzacji w naszych audi
Olej jest standardowy do ukl. klimatyzacji i nie ma różnych rodzajów. Dla oswiecenia litrowa buteleczka kosztuje 130 zł. Nie miałem jeszcze nigdy reklamacji z tego powodu
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
daj sobie spokoj z gosciem zanim ci syfu narobi, bo pozniej juz lakiernik nie pomoże.
-
Ukręcone śruby mocowania tylnej tablicy rejestracyjnej
wes to rozwierc do konca i nagwintuj nie ma co sie zastanawiac. prosta robota
-
Problem z blaszką blokującą wyjęcie SYMPHONY I
raczej nie zdejmiesz obudowy kosza bo ona tez jest przykrecona pod panelem radia. zdejmij plastik kierowcy i jak mowisz zrob dziurke
-
Bardzo głośny alarm/centralny
zapodac inny buzzer. wes nagraj to w wklej tu
-
Jakie są skutki uszkodzenia Turbiny
- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka. napewno pomozemy- wyłączenie zamykanie centralnego podczas jazdy
albo predzej przy pompce centranego bo tam jest sygnal predkosci samochodu. ogolnie szukaj puszeczki z niefabrycznym podlaczeniem i bez numerów oem- 2.7bit Ebon Schwarz
zabezpieczyles to czyms?? bo zaraz bedzie kupa. poleruj odrazu to na lustro czyms do alu. np mothersem i na to wosk- Regulacja maski
pokaz ta szpare- Ważna sprawa ! Swap silnika audi a4 b5
moze byc aeb bedzie tanszy a komp od ajla- Błąd : 17956 - Zawór regulacji doładowania - przerwa/brak osprzetu NOWY ZAWÓR _ PROBLEM
sprawdz dokladnie wtyczke. wbij sie w kable przed wtyczka i pospradzaj przejscia przez wtyczke ruszajac kablami- Który TV wybrać?
jak dla mnie LG to badziewie. interfejst kiepski smart tak samo do tego uporczywa pamiec ktora co chwile sie zapycha i nie mozna nic z neta obejrzec. malo tego komunikacja z kinem domowym to jakas parodia ciezko to sparowac zeby razem współpracowało. sto razy lepsze sa Samsungi ale to widac po cenie- wracające błędy 17700, 17544, 17536
mysle ze to problem z sonda. wejdz w bloki i zobacz czy oscyluje wogole- Dziwne zachowanie centralnego zamka. Pomocy...
moze rygiel na slupku jest zle ustawiony. za wysoko albo za nisko i poprostu blokuje sie o zapadke w zamku- RNS-D
nie warto. daj namiary na to radio musisz wywalic cala konsole 1 din i przerobic na 2 din. kosz ramki klimatronik popielniczka itd wiec jak bys sie nie zdecydowal to podeslij kontakt do kupna- A4 B5 Polift Nie działa nawiew
raczej cos z klapami ktore sie blokuja w pewnych ustawiniach. sprawdz jakie masz bledy klimatornika to cos wiecej powie bo szkoda sie zastanawiac. ewentualnie zrobic nastawy podstawowe vagiem i problem moze zniknac- 1.8T
- obcieraja opony
musisz zalozyc twarde odboje zeby auto tak sie siadalo pod obciazeniem na nierownosciach a jak nie to dac dystans 15mm innej rady nie ma. dodam ze jak dasz odboje to na nierownosciach bedzie nie milo dobijac- Wymiana tylnego zderzaka ( sam plastik ) czy się da ?
nie ten dział. Prosze o usuniecie- emulator usb
nie robil emulatrow usb tylko zwykly pod jack'a- Posiada ktoś taka lotke?
daruj sobie taki wiestego kolego i zainwestuj w sensowy mod- Komputer - zegarek stoi w miejscu.
ktory zegarek, ten na fisie?? czy na dole po lewej stronie?? ten na fisie to nie zegarek tylko czas ile jedziesz autem- pipczenie podczas uruchamiania zapłonu
musisz podjechac pod kompa. przy sygnalach dzwiekowych powinno zapalic sie cos na fisie albo jakos kontrolka mrogac - Nowicjusz - wątek powitalny