Treść opublikowana przez lukjar7
-
[ALL] Golf 1.9 TDI ASV Walka ze stat kątem wtrysku
na uzywke od tego Pana, wporzadku typ, doradzil itp: http://allegro.pl/show_item.php?item=2109594648 nowy 365 wiec zrezygnowalem zlozenie poszlo w ok godz
-
[ALL] Golf 1.9 TDI ASV Walka ze stat kątem wtrysku
n108 da sie wyciagnac z pompa na silniku ale wg mnie czlowiek wiecej straci na to czasu niz rozwalajac wszystko [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 18:07_________________________________________________n108 zapiety na pompie pompa wlozona po zalaniu jej odpalil po 3 sec krecenia z katem wtrysku trafilem na slepo jest 55 wyprz jest realizowane ok do zrobienia w aucie jeszcze jest dwumasa i suszarka ale to nie moje auto takze jak sobie tam zdecyduja
-
[B5 1Z] PROŚBA O ANaLIZE LOGÓW [wysokie spalanie]
chodzi o dziure od turbosprezarki az po kolektor dolotowy, szukac zapocen olejem
-
[B5 AJM] Nie zapala na wszystkie gary po długim postoju
bo kiedys walczylem z pompkami i wymiana jeden dawala duze rozbierznosci, gdzies doczytalem ze 1 i 2, 3 i 4 to jakby pary, nawalala pompka, wymienilem jedna i korekcje nadal bylly zle i potem wymienilem druga z tego samego rzutu i bylo ok
-
[B5 1Z] PROŚBA O ANaLIZE LOGÓW [wysokie spalanie]
mozliwe ale z tego co ja sie spotykalem to przeplywki w 1z bez dziury potrafia pokazywac takie wartosci ale fakt, lepiej najpierw dziury poszukac:)
-
[ALL B7] Położenie czujnika wałków rozrządu
najpierw sprawdzic opornosc, potem wlasciwe ustawieni rozrzadu ew wymiana
-
[B5 1Z] PROŚBA O ANaLIZE LOGÓW [wysokie spalanie]
podlacz n75 poprawnie ew wywal bypas
-
[B5 1Z] Prośba o podpowiedź skąd się biorą te błędy?
może to być jeszcze słaby kontakt na przewodach blad ten bedzie sie objawial tym ze auto odpali i zaraz zgasnie
-
[B5 AJM] Nie zapala na wszystkie gary po długim postoju
tylko jesli wymiana to dwoch pompek pierwszej i drugiej i po tym korekcja
-
[ALL] Golf 1.9 TDI ASV Walka ze stat kątem wtrysku
troszke inaczej bo pompa ma regulacje przez pochylosc a asv na fasolkach na kółku jak w PD, we wzdluznym dostep gorszy i mniej widac, trzeba bedzie odkrecic kółko, zdjac je z klina, w sruby od str rozrzadu i 2 od strony przeciwnej, plus przewody wys cisnienia i odpiac kable
-
[B5 1Z] Prośba o podpowiedź skąd się biorą te błędy?
1. ecu zalane olejem wewnatrz 2. od slabego ekranowania wiazki od immo ew szybkich i czestych rozruchow 3, uwalonego n75
-
Kontrolka świateł mijania w A4 B7
walne taki OT: bez kontrolki moim zdaniem ladniej
-
[ALL] Golf 1.9 TDI ASV Walka ze stat kątem wtrysku
dalem rady w 10 min ale nie rozbieralem dolu rozrzadu, z ustawieniem bedzie trudniej bo z dolu nie bedzie jak trzymac paska by nie przeskakiwal po wale ale dam rade pompe trzymaja dokladnie 4 sruby
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
co do swiec to g62 do sprawdzenia
-
[ALL] Golf 1.9 TDI ASV Walka ze stat kątem wtrysku
stoi w miejscu jak i w stat ta sprezynka jest w n108 ? tam jakis filterek jest jeszcze jak dobrze kojarze[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 15:09_________________________________________________n108 na stole..... brak reakcji na podanie mu 12 V dead ?
-
[B7 BLB] problem z katem synchronizacji
a blb nie ma przypadkiem dwoch walkow ?
-
[ALL] Golf 1.9 TDI ASV Walka ze stat kątem wtrysku
rozumiem a powiedz mi jedno, pelne wysuniecie trzpienia zaworu to max czy min wyprzedzenie zaplonu ?
-
[ALL] Golf 1.9 TDI ASV Walka ze stat kątem wtrysku
Witam, Problem pojawił się po dużych mrozach, auto chodzi bardzo twardo. w 000 BS ma 255, a w 004 przy żadaniu 2 BTC actual 27 BTC wysterowanie zaworu 2.6% Sprawdzalem pompe wzg wału i blokada wchodzi, mozliwe ze da sie tyle naciagnac regulacja na pompie ? Bo mi coś się wydaje ze n108 leży tylko jak z nim sobie poradzić ? da rade go zdemontować bez wyjecia pompy ?
-
[B5 AFN] Brak mocy.. błędy przepływomierza ?
a co z niego na szrocie ?
-
[B6 AVF] Kontrolka Check Engine aktywacja/dezaktywacja
ale mlotkie owszem
-
[B5 AJM] Nie zapala na wszystkie gary po długim postoju
zamien 2 pompki miejscami
-
[B5 AJM] Nie zapala na wszystkie gary po długim postoju
moze zalewa garnek plynem chlodniczym
-
[B5 AJM] Nie zapala na wszystkie gary po długim postoju
swieczka jest ok ? jak kompresja ?
-
Odp: [B5 1Z] Analiza błędów
wał-w okienku na skrzyni kreska na kole zamachowym na cyndzel w korpusie skrzyni wałek rozrzadu-trzeba zdjac pokrywe i z tyłu w wałek ma wejsc blokada (walek rownolegle do lini glowicy) pompa blokada fi 15
-
[ALL B5] PO KOREKCIE PRZEBIEGU MRUGA KROPKA PRZEBIEGU DZIENNEGO.
pokaz jak to wyglada