Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B6 AVF] Proszę a analizę logów
coś krecisz, żeby ćwiartka dawała takie różnice :gwizdanie:
-
[ALL B5] Pytanie o dawkę paliwa
1. 3.0 2. tak 3. dawka nie spada,
-
[B5 AVG] Dziwny przypadek
podcisnienie przy odpalaniu wciaga sztange do konca? czy dasz rade reką jeszcze dalej wciagnac ? [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 20:35_________________________________________________zrób kpl logów
-
[B5 AVG] Dziwny przypadek
chyba ktoś kręcił sztangą [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 19:13_________________________________________________potrzebny jest rowniez pomiar podcisnienia na gruszce
-
[B5 AFN] Brak łączności vag-com
spróbuj sie połączyć na stole, kombinowane bylo cos z immo?
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
Przemik, nigdy nie ma pewności przykład, będzie lewa przepływka i co ? wskazania również będą duże
-
[B6 AVF] Proszę o analize logów
tak tak
-
[B7 BRD] Problem z dużym LAG'iem w BRD
lubie takie podejscie do tematu
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
pochwal się dla potomstwa
-
[B6 BEX] Problem z komunikacją - immobilizer
25 kanal ?
-
[B5 1Z] Proszę o ocenę logów
dam palca obciac ze zle weze sa zalozone na n75
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
popieram
-
[B5 AHU] Problem z VAG-COM
viaken ma super wsparcie
-
[B6 AVF] Prośba o ocenę logów
tez stawiam na pompki, ew cisnienie
-
[B5 1Z] Proszę o ocenę logów
zaloz na n75 weze poprawnie
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów,tenks
Wsio gra, ale chyba jest gdzieś dziurka w dolocie
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
terminy uzywane na forum nie zawsze sa poprawne a wracajac do meritum sprawy to bardzo zadko sie zdarza ze ktos krecił silownikiem, moze pekła sprezyna odbijajaca, i wg jest uchylony, moze wirnik juz siada, ale najpierw szukalbym dziury
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów AFN
na szczelnosc polaczen od baku do pompy po logach jest ok jest ok przestawic 0,6 wolne, 0,8 bs podcis kata wywalic
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
to się nazywa siłownik [br]Dopisany: 29 Maj 2011, 11:37_________________________________________________i to nie zawor upustowy tylko west gate
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
opoznic kat raczej dziura w dolocie up tu nie ma sztangi
-
[B7 BKE] Analiza logów po ustawieniu kąta synchonizacji
- [B5 AHU] Problem z VAG-COM
wsparcie technicze sprzedajacego- [B5 AFN] Prośba o analize logów AFN
kat moze byc, filtr paliwa i powietrze w przewodach jego do sprawdzenia sprawdz czy nie masz dziury w dolocie- [B5 AFN] Prośba o analizę logów
nigdy nie ma sztywnych 850, to wynika z praw fizyki- [B5 AFN] Prośba o analizę logów
niekoniecznie to ostatnie - [B5 AHU] Problem z VAG-COM