Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
na szczelność
-
[B5 AHU] 00542 - Needle lift Sensor (G80)
jest ok poza temp ktora moglaby byc ciut wieksza
-
[B5 AFN] Duze korekcje, dawka paliwa nowe logi
z rozmachu wczoraj nie spojrzalem na 010, zrob jeszcze raz loga 008 i 010 razem z pedałem wcisnietym do konca, zobacz czy dywanik nie wadzi
-
[ALL B6] Błąd 17931- Co to za błąd?
mialem takie przypadki ze komunikowalem sie vagiem, bledy wyrzucal, ale dostał świra i ni jak nie dalo sie ozywic, aku mu pomoglo
-
[ALL B5] Przerywanie podczas przyspieszania - prośba o analizę logów
stat kat wtr za pozny reszta ok
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
jeżeli dolot i wydech jest drozny, a podcisnienie wciaga sztange do konca, to wg mnie zle wyregulowany jest ogranicznik w turbo[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 21:21_________________________________________________jak wyglada wogole tam wirnik ?
-
[B6 AVF] Prośba o ocenę logów.
co do oleju: w dolnym wezy ic zawsze jest olej, bardzo czesto nie jest to olej z turbo tylko z odmy co do loga jest ok
-
[ALL B5] Przerywanie podczas przyspieszania - prośba o analizę logów
nie patrzac w logi, ale po docisnieciu klem mozesz je obracac ?
-
[ALL] Map Sensor - dziwne zachowanie
popieram
-
[B5 AFN] Duze korekcje, dawka paliwa nowe logi
w takim razie podmieniaj przepływke
-
[INNE] Prośba o ocenę logów grup: 003,008,010,011
to lewy przeplywomierz
-
[ALL B6] Błąd 17931- Co to za błąd?
odlacz aku na godz, jak nie pomoze to bedzie zabawy
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
masz odpowiedzi
-
[B6 AVF] Prośba o ocenę logów.
niech je zloguje, bo obserwujac jeszcze sie zabije, pozatym zawsze logi w dwie osoby
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
moze klapa gasząca źle złożona
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zdecydowanie prosciej przerobic program
-
[B5 AHH] Prośba o analize logów turbo
może były zadry nie na kierownicach tylko na powierzchni przy której chodzą kierownice, i jak ktos tego nie splanował to problem szybko wraca.
-
[B5 AHH] Prośba o analize logów turbo
ciekawe czy strona czołowa została splanowana
-
[INNE] Proźba o pomoc w odczytaniu danych z wsadu Eeprom
daj na pw
-
[B5 AFN] VAG Prośba o ocene Logów
Jeżeli nie masz problemów z przeglądem to samą rurę, w przeciwnym wypadku rurka w kata, ja wybiłem kata ( zrobila się komora rozprężna, sam nie wiem czy to ma wpływ na drogę spalin).
-
[B5 AFN] Jak podpiąć vag'a ?
w 1996 roku [a z tego roku ma zainteresowany auto] nie bylo edc15 wiec nie mieszaj koledze, bo jeszcze cos bedzie probowal podpiac ... Przepraszam za nieuwagę dopiero się dowiedziałem, że rok jest tu w profilu Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 AFN] Jak podpiąć vag'a ?
http://wiki.obdtuning.com/images/thumb/8/83/VAG_EDC15V_VM%2B.jpg/800px-VAG_EDC15V_VM%2B.jpg jak nadal nie rozumiesz to sobie odpuść
-
[B5 AFN] VAG Prośba o ocene Logów
1. no dobra 2. 3. a co tematu z tego forum to dlaczego mam "No input file specified. " ?
-
[B5 AFN] Jak podpiąć vag'a ?
bezpośrednio przez ecu ;P
-
[B5 AFN] VAG Prośba o ocene Logów
1.http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=142235&sid=6623aa89e4638e32d49ef00ff5252936 2.narazie zaczekaj 3. jeszcze tego nie wiemy 4. jesli jest to tak 5. sztangę turbo skróć o dwa obroty