Treść opublikowana przez lukjar7
-
Brak mocy
bez logow sie nie obejdzie
-
Passat 1.9 AVF logi / po programie
Fakt, ktoś inaczej rozplanował prog, nie doszedl do konca w 008 (co moim zdaniem nie jest za profesjonalne) a duration zwiekszyl mocno, szkoda ze Soi nie ruszone za bardzo
-
Passat 1.9 AVF logi / po programie
duza moc jak na taka dawke, pompki sa ori ?
-
Ułożenie wałków względem siebie 2.5 V6
-zazębiasz wałki tak, aby wycięcia w wałkach były do wewnątrz i były względem siebie równolegle (w ten sposób ustawione umożliwiają dostęp do śrub mocujących głowice- przesunięcie choćby o 1-en ząbek to uniemożliwia) -obracasz zazębione wałki o 90* do środka- markerem malujesz kreskę w miejscu zazębienia na obu wałkach (wiem że malarze nie są w cenie, <lol> ale uwierz- pomaga) -montujesz lewy wałek tak, aby wycięcie było prostopadle do głowicy (muszą być widoczne śruby głowic) -drugi wałek zazębiasz według naniesionego znaku, i obracając kładziesz go delikatnie na dźwigienkach i skręcasz, nie ma opcji abyś się pomylił <okok> działaj
-
Jaki podciśnienie w N75
0,6 zazwyczaj po przejsciu w bs do 0,8
-
Wylaczanie immo
probowales zerowac kanal 00 w 17 lub 25 ?
-
Prośba o analizę logów- samochód po regeneracji pompy wtryskowej
kat moze skakac przez duza dawke i wahania obr
-
Zgasł podczas jazdy na wysokich obrotach.
czy kontrolka od swiec pokazywala sie przy probach odpalenia ?
-
Gasnie poczas jazdy
doucz sie piotr303 ---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- i po drugie pompa ktora dostarcza paliwo do pompek nazywa sie tandemowa i jest z nia zintegrowana pompa tandemowa, ktora robi podcis
-
Spalony ksenon
witam, ksenon zapala się błyskiem, po czym przetwornica statkuje napiecie, auto wyposazone oryginalnie w xenony posiada spryskiwacze w zderzaku, jesli mialbys dokladanych hid, mialbys przetwornice dokladane za lampami
-
Silnik CBA 2.0 TDI CR a swiece zarowe
co najlepsze chlopaki, wszystkie swiece sa spalone, bledow brak, po analizie prad na swiecach jest nawet gdy kluczyk od auta jest w kieszeni auto to tiguan, ciekawy przypadek, macie pomysly ?
-
Silnik CBA 2.0 TDI CR a swiece zarowe
Witam, czy spalona swiece bedzie widac w ECU ? W przypadku 2.0 PD bylo widac to w ster silnika, pytanie jak jest w 2.0 CR ?
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
czytam tak temat i mam podobne auto, paska b6 z BMA 2.0 tdi i tez rano bardzo kulawo odpala, krecisz, niby juz lapie ale jak puscisz mu rozruszik to zgasnie, trzeba go jeszcze chwile potrzymac az wskoczy na obr i jest ok, ostatnio bierze duzo oleju i co sie okazalo przy wymianie filtra paliwa byl on strasznie czarny.. chyba peknieta glowica
-
Niekończąca się opowieść z odpalaniem - mój przypadek
głownym problemem sa obr wału podczas rozruchu
-
Nie pali po nocy i dłuższym postoju POMOCY!!!
odczytaj rsw, czyli 3 poz z 001 na wlaczonym zaplonie(silnik off)
-
Jak zdiagnzować linię K, sprawdzenie czy linia K jest w porządku.
immo of f?
-
Modyfikacje lub zmiana nastawnika pompy
??
-
Dziwne stuki na gwincie brak pomysłów...
tłoczysko nie ma luzu na boki ? nie chodzi z zacieciami ?
-
Bi-xen, postojowki i zarniki
Witam, kupilem niedawno b6, padnieta jest jedna postojowka i dodatkowo jeden zarnik sie wylacza podczas pracy i sam wlacza, chce wymienic, zarnik i postojowke, Czy lampe bixa wyciaga sie tak jak zwykla ? czyli dwie na pasie i dwie z tylu ? czy zeby wymienic trzeba moze sciagac zderzak ? Bo chce wymienic rozrzad ale nie mam jeszcze zarnikow i nie wiem czy z rozrzadem nie zaczekac az dostane zarniki ?
-
airbag
moze tasma pekla tak na recznym lecial
-
2.0 TDI 16v 2007r
ecu powinno pojsc po k line
-
Temp silnika/ wolno się nagrzewa.
skoro termostat jest swiezy to mozliwe ze jakis paproch pod niego podlazl powodujac ciagle jego otwarcie
-
Ukręcona śruba-korek spustowy w misce olejowej ?
pamietam ze do miski od 1z pasowala sruba od kola rorzadu walu ta na 19-stke dwunastokatna
-
Odgłos tarcia w silniku
mysle ze chodzi o turbo surge
-
Problem z zakodowaniem Immo do nowego Ecu
ktory rok ?