Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AFY] Zgasł i nie odpalił
za bardzo to niewiadomo,co sie stalo-najlepszy bylby Vag,wtedy moznaby cos zdiagnozowac,a ta to tylko przypuszczenia,przyczyn moze byc kilka-wspomniany rozrzad,cewki,pompa paliwowa,moze elektronika siadla...za duzo do zgadywania,a szklanej kuli tu nikt nie ma,posprawdzaj wszystkie kostki,zdejmij oslone z pasa rozrzadu,jak bedziesz wymienial swiece,to sprobuj przekrecic kolo i zobacz,czy wszystko w porzadku
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
sentyment do pierwszego auta-zawsze pozostaje...
-
[B6 BFB] Wyciecie tlumnika srodkowego
przyrostow raczej bym sie nie spodziewal....raczej bedzie warczec glosniej,ale ponoc mozna to muzyka zagluszyc [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 01:34_________________________________________________zeby sie lepiej wkrecal,to trzebaby kata wywalic,ale to z MOTem masz wtedy lipe,a i niutkow nie przybedzie-pomysl o wiekszym coolerze na przod-to Ci niutkow doda
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
poprzednie B5 kupil koles,a co z tym autem zrobil...k**wa oslablem-wgniecenie na klapie bagaznika,wgniecony i porysowany bok(usilnie probowal wyjechac z pomiedzy slupkow i za szybko zaczal skrecac-przestawil slupek i zniszczyl audi...potem jezdzil tak z miesiac,az bylo go najpierw slychac,potem widac-silnik palil na 3 gary,alternator rzezil i wzywal pomocy,palilo mu chyba za dwadziescia na 100 i do tego smrod benzyny na 10 metrow-oddal za grosze...nastepny wlasciciel postanowil B5 zrobic i chyba czeka go duuuuzo pracy-fajna byla...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...pewnie sie nie zmarnuje...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
:polew: mi pasuje,ale startowac chyba nie bede [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 21:20_________________________________________________ ...nastepny do spuszczenia powietrza... :gwizdanie:
-
[A4 B7] Instrukcja obsługi PL
bede mial B5,ale nie wiem,czy przed,czy po-jeszcze sse
-
[B5 ADR] Pompa paliwowa nie podaje paliwa
skoro wali bez przerwy-musi,byc gdzies zwarcie,poogladaj kable biegnace od pompy,pod tylna kanapa,progiem ,lub tunelem do puszki bezpiecznikow
-
[A4 B7] Instrukcja obsługi PL
nie to forum :bicz3: a tam opowiadasz-dawaj linka
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
To ile było latem?? 10-11-12- lipca bedzie Letni Zlot w Pile,na pewno bede z chlopakami gadal,wiec mozna nakrecic krotki filmik i wyslac komus ,jako MMs[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 18:55_________________________________________________ spuscimy mu powietrze i zobaczymy wtedy :naughty: :naughty:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...jeszcze troche ,to bedzie nas wiecej niz na letnim zlocie... :gwizdanie:
-
[B5 AHL] Zamiana silnika 1.6 AHL na 1.8 ADR
napisalem tak,zakladajac,ze dawca bylby 1,8T,wtedy mialbys wszystko i koszt ogranicza sie tylko do przekladki-jesli tylko silnik,to jeszcze potrzebowalbys kilka gratow,nie wiem ile moze kosztowc przekladka,w tym przypadku nie mozna mowic o oplacalnosci przekladki,bo odchodza koszty dawcy,pozostaja tylko robocizny-a to juz duzo do przodu-zapytaj sie jakiegos mechaniora,ile i jak dlugo...
-
[A4 B7] Instrukcja obsługi PL
dajcie linka
-
[B5 AHL] Zamiana silnika 1.6 AHL na 1.8 ADR
1) nie jest,ale zalezy kto bedzie to robil i w jakich warunkach (garaz,czy warsztat) 2) nie,bo nigdy nie przewidzisz,co popsuje sie,300tys to duzo,jak na benzyne... 3) nie prawda-wysyla paiery do DVLA,ze auto jest sprzedane za granica,ale musi podac w papierach adres nowego wlasciciela,lub dolaczyc dokument o zezlomowaniu auta,ewentualnie potwierdzenie z Policji,ze auto zostalo skradzione inaczej bedzie nekany przez DVLA,co zrobil z autem... 4)przeszczep,ale na 1,8T 5)jakos mozna,ale nie wiem jak...
-
[B5 ADR] Pompa paliwowa nie podaje paliwa
duluki-Ty czytasz czyjes wypowiedzi,czy tylko powielasz to,co wczesniej wyczytales w innych watkach-przecierz pisze ,ze nie ma dostepu,po co proponujesz vaga,skoro problem mozna rozwiazac bez niego,sprawdzenie pompy,czy dziala,czy nie nie wymaga vaga,to nie elektronika,ze nie widac,czy popsute [br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 08:11_________________________________________________ to jest w pelni wyczerpujaca odpowiedz,jak sprawdzic bez vaga
-
[B5 AVG] Problem z czujnikami temperatury (G2/G62)
zgadywac nie bedziemy-podepij vaga,my powiemy wiecej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
- [B5 AEB] Powolny centralny zamek
- [B5 AEB] Powolny centralny zamek
mialem na mysli krecenie kluczem- [B5 AEB] Powolny centralny zamek
na pompce,jaka jest w B5 to raczej norma-krecisz i po chwili sie zamykaja zamki,w B6 juz jest elektryczny,co trwa to szybciej- [B5 AEB] Powolny centralny zamek
a jak dlugo to trwa? sekunde, dwie?- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mario-kasta i koperek-Panowie,powiem tak-nigdy nie chodzilo o "buta spod swiatel", na imprezie organizowanej przez jakis Klub bo to jest malo profesjonalne,takie cos mozna zrobic kazdej nocki w swoim miescie,a nie na imprezie,na ktora przyjada ludzie z powiedzmy calej Anglii czemu Mario obawiasz sie oplaty za "wystep" na torze do tego przygotowanym-moze inna adrenalina,a moze ja juz za stary jestem...,ale wynajecie toru ,z miejscem na widownie,serwis i inne rzeczy-to nie jest koszt rownajacy sie sredniej klasy Audi-tylko powiedzmy rownowartosc dwoch kartonow piwa-wiec raz na jakis czas mozna sie spotkac z kilkoma klubami i przeprowadzic impreze na "jakims" poziomie... znajdz takie miejsce,zadbaj o wszystkich,ktorzy przybeda-zrobimy impreze u Ciebie,tez sprawdze co masz pod maska tylko co zrobisz,jesli przyjedzie wiecej ludzi,niz zalozyles na poczatku i do tego spadnie deszcz,co powiesz ludziom,ktorzy przebyli kawal drogi-"sorry zawody odwolane,bo miejsca drugiego nie znajdziemy w dziesiec minut, a to bylo naszym ulubionym i najlepszym..." wynajecie,czy zarezerwowanie miejsca gdziekolwiek-niestety kosztuje i tak jest tym razem-pieniadze zostaly wplacone za rezerwacje za Karty-Albinek sie tym zajal,trzeba bedzie Mu oddac,co zalozyl-nie jest to majatek,ale liczy sie fakt,kolejna rzecz to zmana pogody-jesli bedzie padac-przenosimy spotkanie na parking kryty,czyli za wstep jakies grosze beda,a potem,jak dalej bedzie padac wypadaloby cos zjesc,wiec wchodzi w gre restauracja,lub pub-co tez wiaze sie z kosztami...wiec nie mowcie,ze nie bylo mowy o oplatach-bo takie sa realia.... [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:40_________________________________________________ rezerwacja byla robiona na tyle osob ,ile bylo na liscie,ale wszystko sie okaze w dniu kartingow,bo moze beda mieli wiecej pojazdow-wiec moze cos da rady,ale obiecac nie mozna- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nawet juz nie chodzi o ryzyko-bo takie zawsze bedzie na tego typu imprezach-specjalnie napisalem przyklad o "jakiejs symbolicznej" oplacie za wstep,czy parking-nie dlatego,ze mozna na tym zarobic,ale fajnie by bylo rozegrac male zawody z jakas nagroda w postaci jakiegos gadgetu do auta-jesli bylbym wlascicielem jakiegos warsztatu-tez moglbym cos zaoferowac-w zamian mam reklame... oczywicie,ze mozna stanac na "kreske" wszedzie i za darmo,ale jaka bedzie motywacja do modyfikacji auta,jesli potem bedziesz sie scigac o "marchewke"- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
bedzie czas i na to... znajdziemy dobre miejsce-kazdy moze poszukac kolo siebie-,potem info na Forum wrzuci,moze jakies zdjecia,szczegoly-jak dojechac ,ile drog prowadzi,jak daleko do zabudowan itp-wszystko ma byc choc w czesci profesjonalne, a przede wszystkim nie moze budzic zadnych niepokojow co do bezpieczenstwa uczestnikow,jak i obserwatorow,bo tych drugich moze byc wiecej i jesli zaplaca za wstep-to czegos beda oczekiwac-niestety dzis nie ma nic za darmo...do tego trzeba duzo czasu,jezdzenia i zalatwiania-fajnie przyjechac jak jest taka impra gotowa-placisz za wjazd,czy parking i ogladasz,jak sie inni scigaja,lub sam to robisz,ale znalezienie odpowiedniego miejsca, a potem jego przygotowanie z cala logistyka-to nie jest takie proste...- [B6 AWX] Nie działajace piloty w kluczykach
Vag i do dziela http://a4-klub.pl/index.php?/topic/47049-all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-i-alarmu/#entry655620 - [B5 AEB] Powolny centralny zamek