Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Skontroluj ustawienie znaków rozrządu na pasku, wg vaga rozrząd jest przestawiony.
  2. Łukasz13 odpowiedział(a) na Bartek8605 temat w 2.0T
    Pisząc prosciej bo może niektórzy nie zrozumieli, żeby sterownik mógł przeprowadzić test katalizatora to musi mieć dwie sprawne sondy.
  3. Łukasz13 odpowiedział(a) na Bartek8605 temat w 2.0T
    Prawdopodobieństwo uszkodzonej sondy w przypadku błędu katalizatora jest minimalne, trzeba pamiętać ze sterownik sprawdza poprawność działania sondy i jęśli są jakiekolwiek problemy z sonda to napewno sterownik zgłosi to wcześniej,
  4. Zrób logi dynamiczne.
  5. Szczelność to podstawa wiec zacznij od tego.
  6. Jeśli dolot ok to turbo już odchodzi w zaświaty, popękane żeliwo lub lużna klapka, to w kwesti doładowania i błedu, druga sprawa to przepływka do wymiany.
  7. Jesli nie chcesz zakuwać, to bezpiecznie będzie na hybrydzie z k03, w zapewnienia sprzedającego nie wierz, 280-300 jest praktycznie nie do osiagniecia na hybrydzie, hybryde weż od kogoś sprawdzonego a nie przypadkowego który w opisie ma same och i ah i milion km, a tak naprawde będzie tak że ani nie bedzie wstawać ani nie robić góry. Żeby k03 te 250 chociaż zrobiło musi mieć wzmocnioną gruszke itd. Najważniejsze w tym setupie i tak bedzie ostatecznie zdrowy słupek, drugą sprawą jest dobrze dobrany osprzęt. Jeśli chcesz konkretów, na taki dobry setup, ic 230 wysokość, sztywny tip(poszukaj Piotr Bel lub Michał Słyś na FB) wtryski 440cc, Hybryda od Geremiego też znajdziesz na FB, do tego ogarniety tuner (siebie bym polecił ale będzie lokowanie produktu ) i powinno coś z tego wyjść.
  8. Musisz bardziej sprecyzować co chcesz, jesli to ma byc 250-260km to może uda się to zrobić dużo taniej bo tyle powinna ogarnąc hybdyda z k03 i pasuje ona praktycznie p&p, dokładasz tylko sztywny tip, wtryski 430-440, ic 230 najlepiej i jak silnik sprawny to powinno wyjść. Jeśli chcesz wiecej to wtedy k04-064 oczywiście wszystkie przeróbki, adapter, tip, dp,ic i robisz na lajcie 300+, cenowo wtedy wychodzi x2, ale moim zdaniem wtedy szedłbym w zakucie silnika, bo nie wykorzystasz potencjału tej turbiny, a jeżdzić i martwić się ze przy jakims przeładowaniu przy ostrym bucie polecą korby to też sredni pomysł.
  9. Łukasz13 odpowiedział(a) na Ciuciu11 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak jak mowiłem masz problem z węzami, jak jest założony jakiś nieoryginalny przezroczysty który idzie z obudowy turbiny pewnie dziurawy albo wogóle nie podpięty i masz cały czas przeładowanie, diagnoza i naprawa tego to pewnie 15 min z przerwą na papierosa ale co tam można dalej sobie utrudniać życie i szukać przyczyn tam gdzie ich nie ma.
  10. Łukasz13 odpowiedział(a) na Ciuciu11 temat w Audi A4 B6/B7
    Radziłbym Ci sprawdzić samemu to nie jest duży problem, niestety na mechaników czasem ciężko liczyć, zreszta wiesz sam.
  11. Łukasz13 odpowiedział(a) na Ciuciu11 temat w Audi A4 B6/B7
    Wężyki ida od obudowy turbo do n75 i dalej do gruszki, i na nich szczelność jest kluczowa.
  12. Łukasz13 odpowiedział(a) na Ciuciu11 temat w Audi A4 B6/B7
    Masz problem ze sterowaniem doładowaniem, duzo rzeczy nie ma do sprawdzenia, n75 juz wymieniłes, węzyki od n75 nie sa dziurawe, zagięte?
  13. Zwykła rura o średnicy mniejszej niż org katalizator w środku.
  14. Problem mozna zdiagnozować podczas jazdy wystarczy vagiem sprawdzić na którym cylindrze wypada zapłon, ewentualnie inne parametry inaczej to bedzię błądzenie po omacku, napisz skąd dokładnie jestes może znajdzie sie ktos z vagiem i wiedzą co sprawdzić.
  15. Najtaniej bedzie wyłaczyć błąd kata w sofcie, mozesz też założyć sprawnego kata, szukanie innych przyczyn jest stratą pieniędzy, ale każdy robi jak lubi.
  16. Zużyty katalizator, ewentualnie jego brak.
  17. Nic sie nie stanie.
  18. Łukasz13 odpowiedział(a) na SMela21 temat w Audi A4 B5
    Nikt raczej nie da Ci gotowego rozwiązania, musisz posiłkować się schematami z obydwu aut i lutować kable.
  19. Łukasz13 odpowiedział(a) na wristtech temat w 2.0TDI
    Temat zamarł bo mrozy się skonczyły , łapanie temp. a ogrzewanie to inna sprawa, jeśli Twoja fura nie może rozmrozić szyby w aucie w mrozy to nie jest to normalny objaw i musisz sie tym zająć.
  20. Łukasz13 odpowiedział(a) na wilku451 temat w 1.8T
    Jak lpg wykluczone to zostaje filtr paliwa(najlepiej org) lub pompa, ewentualnie czunik temp płynu, ale to można łatwo sprawdzić.
  21. Łukasz13 odpowiedział(a) na wilku451 temat w 1.8T
    Łancuch i napinacz nie ma nic do odpalania, najpierw zakreć lpg i sprawdz czy nadal zle odpala, bo wina może leżeć po stronie auta jak i po stronie lpg.
  22. Jak ktos zrobi z głową i diagnostyka to pewnie można coś z tego zrobić, jeśli jedziesz do kogoś na gotowca to potem może być zdziwienie przy kolejnych logach po "mapowaniu" wrzuconych na forum..
  23. To trochę spore korekty zapłonu jak na serie i 98, ale dramatu nie ma, choć mogłoby być lepiej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.