Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Sam raczej mocy nie podniesie no chyba że masz zatkanego kata:decayed:
  2. Heh dobrze wyszlo :-) Wysłane za pomoca sputnika.
  3. Dobra a Grzes bedzie? latarke musi mi oddac:wink:
  4. Dobra bede chyba a której mi pasuje wczesnie ok 14?
  5. Łukasz13 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    jak jezdzisz na pb i blad nie wyskakuje i sa takie korekty w 032 jak teraz to jest cos nie tak z gazem Wysłane za pomoca sputnika. ---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- aha na lpg to bylo czyli powinno byc ok musisz zrobic logi Wysłane za pomoca sputnika. ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- muszisz ogarnac vaga zeby laczył sie z silnikiem podczas jazdy i zrobic logi dynamiczne na pb po kasowaniu błędow bloki 002 +115 i 033+118 potem możesz zrobic tez na lpg te same bloki bo tak to nie dojdziemy przyczyny. Wysłane za pomoca sputnika.
  6. Łukasz13 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    Szkoda że nie możesz zrobić normalnych logów tak jak pisałem,tamte błędy w pierwszym screenie to od drugiej sondy nie maja wpływu na moc, korekty w bloku 032 po jeżdzie wyglądaja dobrze na czym jechałes na pb? Te błedy w ostatnim mogą byc spowodowane cewką, zamień cewkę na inny cylinder i zobacz czy błedy się też przeniosą.
  7. 002+007 i 013+025+002 Wysłane za pomoca sputnika.
  8. sonda w bloku 7 Wysłane za pomoca sputnika.
  9. W aeb wszysto co chcesz wiedziec jest w blokach do 25 Wysłane za pomoca sputnika.
  10. To był elktromechanik? wątpie, żadna sonda nie działa od razu po uruchomieniu silnika bo musi miec odpowiednia temp do poprawnego działania Wysłane za pomoca sputnika.
  11. Łukasz13 odpowiedział(a) na kusy04 temat w 1.8T
    Jak nie chcesz kupywać kilka razy to tylko bosch dedykowany po numerach bodajże 06A906461L ale sprawdz dokładnie jaki jest u Ciebie koszt ok 400 zł
  12. Łukasz13 odpowiedział(a) na kusy04 temat w 1.8T
    Wymień przepływke i ciesz sie jazdą
  13. Zobaczymy niewiem czy w niedziele bede jak bede to wezme, blizej weekendu sie okresle Wysłane za pomoca sputnika.
  14. Ssanie masz bo gdybyś nie miał to silnik by nie odpalił, masz tylko niskie obr. po odpaleniu ale to nie problem, jest tak dlatego że system sai nie działa czyli to co w błedach i komp przez to nie podnosi obrotów.
  15. YY ide zobaczyć czy mi auta nie zayebali:grin:
  16. YYY to nie mój był
  17. Łukasz13 odpowiedział(a) na szklara temat w 1.8T
    Zrob logi bez hamowni sie obejdzie. Wysłane z mojego S750L przy użyciu Tapatalka
  18. Zmierzyć czas do setki, sprawdzić czy przy ok 2000-2500 auto zaczyna ochoczo przyspieszać, słychać lekki świst przy wchodzeniu turbo na obr. założyć wskaźnik doładowania..
  19. Vag-com.
  20. W benzynie?
  21. Łukasz13 odpowiedział(a) na kusy04 temat w 1.8T
    Zrob jeszcze 033+115, to potwierdzi czy przepływka jest do wymianay. Wysłane z mojego S750L przy użyciu Tapatalka
  22. Jak dla mnie przerost formy nad treścią, studzenie na wolnych praktykuje tylko po pałowaniu, po normalnej jeżdzie raczej nie ma sensu ale to tylko moja opinia a widze że juz jesteś zdecydowany.
  23. Łukasz13 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    Zainstaluj 3.11 skasuj błedy przed logowaniem nawet jak nic nie ma, potem wchodzisz w engine, bloki pomiarowe wybierasz te grupy co pisałem i na dole wciskasz log i start i jedziesz, potem drugi przejazd i kolejne grupy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.