Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to teraz czas na Gdynie. Nie wiem czy Mateusz słyszałeś ale goście mają być 12 kwietnia. Więc jak? Standart 17.00 na skwerze??
-
[ALL] LEDy w reflektorach przednich - przeróbka
Ja kiedyś porównywałem (ale tylko na zdjęciach) światła z B8 do tych z B7 i specjalnie kształtem się nie różnią. Ciekawe jak jest w rzeczywistości. Może by jakaś przekładka podeszła
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
kij z nimi. My jedziemy do Zdenia (bynajmniej ja )
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może jakieś powitanie nam szykują z wielką pompą nie łódź się
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Ejjj dziweczyny!!! My tu z tak daleka a Wam się nie chce nawet nic napisać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No prosze to bedzie taka zbieranina po drodze a dziewczyny ze Słupska milczą.
-
Mustang Bullitt
No może i był ciemno zielony (bardzoooo ciemno ) Z tego wynika że widziałem go pierwszy!!!!!
-
Mustang Bullitt
Wczoraj na obwodnicy w Gdyni widziałem czarnego Mustanga targanego na lawecie przez T4. Ono to Twój nabytek???
-
Światła LED od Audi S6
Efekt po prostu pietarda :th:
-
[ALL B7] Fabryczny bluetooth
Tylko to jest B7 tutaj jest tylko po jednym przycisku na strone i po rolce 1) ja odbieram za pomocą RNS-E 2) można ustawić angielke, polki niestety nie 3)tak jak napisał Trzeniu czyli TAK
-
[B5 ADP] Jakie osiągi?
Mały ale wariat Ja swoją leciałem 200km/h po równym
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To jest Plac Zwycięstwa przed Ratuszem No dziewczyny co tu taka cisza?? Mam nadzieje że w sobote nie dacie d....y
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Powiedzmy 18.30
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zapowiada się że bedzie więcej autek z 3-M niż na spotach w Gdyni
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Od Tesco w chyloni??? Jeśli tak to jest właśnie tam. Można też na parkingu tesco się spotkać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zdeniu mówi że do 15 ten plac jest zajęty z powodu manifestacji. Ja niestety też kończe prace późno, także ja proponuje wyjazd z Gdyni o 17 na końcu obwodnicy w chyloni (tam koło stacji LPG na tym wyboistym placyku)
-
[ALL] Zapach
Ja też jestem tego samego zdania i dlatego ambipura zakładam na wylot na nogi pasażera Nic nie widać a zapach czuć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co do Słupska to dzisiaj rozmawiałem ze Zdeniem i na 29 nas umówiłem. Więcej konkretów po świętach
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No panowie, może ja bym i Malbork odwiedził, dawno nie byłem (chyba w podstawówce ostatni raz )
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
Co tu dużo pisać: furka po prostu Ps. Darkoz, jaką folią masz ściemnione szybki?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Klub klubem a obietnica obietnicą Obiecaliśmy to pojedziemy, tylko trzeba się z Nim skontaktować. oooo chipsy na które czekam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alv zanim bedzie spot w 3M bedzie wyjazd do Słupska
-
[B7] RNS-E Montaż
dokładnie, ja dalem 170
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
No nie, te reflektory w tym RS-ie po prostu na maxa
-
[B7] RNS-E Montaż
Czasu za dużo nie trzeba mieć, i specjalnego przętu też nie