Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. No to teraz czas na Gdynie. Nie wiem czy Mateusz słyszałeś ale goście mają być 12 kwietnia. Więc jak? Standart 17.00 na skwerze??
  2. Ja kiedyś porównywałem (ale tylko na zdjęciach) światła z B8 do tych z B7 i specjalnie kształtem się nie różnią. Ciekawe jak jest w rzeczywistości. Może by jakaś przekładka podeszła
  3. kij z nimi. My jedziemy do Zdenia (bynajmniej ja )
  4. Może jakieś powitanie nam szykują z wielką pompą nie łódź się
  5. Ejjj dziweczyny!!! My tu z tak daleka a Wam się nie chce nawet nic napisać
  6. No prosze to bedzie taka zbieranina po drodze a dziewczyny ze Słupska milczą.
  7. mydlo odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    No może i był ciemno zielony (bardzoooo ciemno ) Z tego wynika że widziałem go pierwszy!!!!!
  8. mydlo odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Wczoraj na obwodnicy w Gdyni widziałem czarnego Mustanga targanego na lawecie przez T4. Ono to Twój nabytek???
  9. mydlo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Efekt po prostu pietarda :th:
  10. Tylko to jest B7 tutaj jest tylko po jednym przycisku na strone i po rolce 1) ja odbieram za pomocą RNS-E 2) można ustawić angielke, polki niestety nie 3)tak jak napisał Trzeniu czyli TAK
  11. Mały ale wariat Ja swoją leciałem 200km/h po równym
  12. To jest Plac Zwycięstwa przed Ratuszem No dziewczyny co tu taka cisza?? Mam nadzieje że w sobote nie dacie d....y
  13. Powiedzmy 18.30
  14. Zapowiada się że bedzie więcej autek z 3-M niż na spotach w Gdyni
  15. Od Tesco w chyloni??? Jeśli tak to jest właśnie tam. Można też na parkingu tesco się spotkać
  16. Zdeniu mówi że do 15 ten plac jest zajęty z powodu manifestacji. Ja niestety też kończe prace późno, także ja proponuje wyjazd z Gdyni o 17 na końcu obwodnicy w chyloni (tam koło stacji LPG na tym wyboistym placyku)
  17. mydlo odpowiedział(a) na Klima temat w Nadwozie i Wnętrze
    Ja też jestem tego samego zdania i dlatego ambipura zakładam na wylot na nogi pasażera Nic nie widać a zapach czuć
  18. Co do Słupska to dzisiaj rozmawiałem ze Zdeniem i na 29 nas umówiłem. Więcej konkretów po świętach
  19. No panowie, może ja bym i Malbork odwiedził, dawno nie byłem (chyba w podstawówce ostatni raz )
  20. Co tu dużo pisać: furka po prostu Ps. Darkoz, jaką folią masz ściemnione szybki?
  21. Klub klubem a obietnica obietnicą Obiecaliśmy to pojedziemy, tylko trzeba się z Nim skontaktować. oooo chipsy na które czekam
  22. Alv zanim bedzie spot w 3M bedzie wyjazd do Słupska
  23. dokładnie, ja dalem 170
  24. No nie, te reflektory w tym RS-ie po prostu na maxa
  25. Czasu za dużo nie trzeba mieć, i specjalnego przętu też nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.