Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 AEB] Granatowy Avant by Glovash
no prosze prosze fajna furka musze przyznac mody powolutku ida jest pogoda wiec mozna rezac hi hi i avancik jakas 17' stka felga, lampy zespolone i malyna ;p
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
powiem ci aju ciezko bo sam nad tym myslem ale nie umialem nigdzie znalsc ;/ kiedys kumpel moj mial namiary na takiego typa wlasnie ale nie umie sie z nim zkontaktowac co zlatwia takie klapy bo sam do paska sobie kupil
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
wiem bo twoj hehe dzieki wielkie teraz w moim audi jest +10 do wygladu i 10% twojej audinki ;p
-
[ALL B5] Przepalone poszycie przez podgrzewanie fotela - FOTO - co mogę z tym zrobić ?
nie dobrze to wyglada moze podjedz do jakiegos tapicera i on ci cos doradzi a jak nie to szukaj na allegro takiego samego fotela i wymien a jak cie tak grzalo to czemu nie rozpioles ogrzewania fotela ;/
-
[ALL B5] ...Avant na wypasie... :)
nie wkladaj chromu ;/ ciemne auto to zakladaj relingi czarne
-
[B5 TDI] Achatgrau + svart-matt pakke, SESJA Z SUZI :D (str. 4)
heheh no wiosenka juz za oknem to tu wkrotce zrob update maly z felga ;p
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
No to kilka zdjęć Gril na wuszt juz na mijescu był dawno lecz bylo zimno i nie mialem veny robic zdjec odblaski z tylniego zderzaka wywalone zostaly ciaplo jest mozna modzic jeszcze tylko ramki klubowe zaloze naklejka klubowa pojawi sie po umyciu auta ;p wkrotce alusy załoze (JAKBY BYL KTOS CHETNY ZA 900zł ODDAM JE) no lampy przod lift czekaja juz w domku i tez wkrotce pojawią sie na Audince ;p
-
Moje A4 B5 '97
to sie nazywa panowie NIEKOMPETENCJA poprzednie auto to musial byc jakis maluch zwany demonem szybkosci i potem sa obajawy upiekszania takich aut jak audi i robienie wioski potem jedzie takie auto wszyscy patrza sie za nim kierowca kozak bo mysli ze wszyscy podziwiaja te wow patrz jaka fura a po prostu 99% sie nasmiewa z takich choinek posluchaj kolegow i wez to zdejmij te gadzety z targu
-
[B5 TDI] Achatgrau + svart-matt pakke, SESJA Z SUZI :D (str. 4)
no autko fajne ale zgadzam sie felgi wygladaja jak "TJUNING KOŁPAKI" z reala
-
[ALL B5] ...Avant na wypasie... :)
brak mi tylko relingow a tak pozatym swietne autko koljny avancik mody dobre
-
[B5 ADR] Przedstawiam moją Audi
fajne autko gratulujemy ładnej zadbanej aucziki tak jak juz wyzej kolega dawid napisal nie bede sie powtarzac
-
[B5 AEB] Skromniutka - ale własna
swietne autko fajny kolor panowie spokojnie dajcie chlopakowi czasu a napewno ogarnie temat
-
Spoty Katowice i okolice
bry panowie i mialem we wtorek byc na spocie ale kreweznik mi splatal figla i skrzywilem wahacz ;/n jutro adi na serwis ;/
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
ładna poprzedniczka wiec podejrzewam ze ta furka tez niczego sobie bedzie ;p
-
[B5 AFN] Audi A4 | 1.9 TDI | 1998 rok | Avant
spokojnie autko nie wyglada zle faja sztuka troszke pracy i bedzie idelanie
-
[B5 AFN] Audi A4 | 1.9 TDI | 1998 rok | Avant
relingów brak ;/ avant bez relingow to jak laska bez biustu autko ladne i zadbane i witamy na forum
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
krolu ty jeszcze wszystkim pokazesz co te 75 kucy pokaze ;p a tak pozatym ile chcesz za ledy i czemu je sprzedajesz ?
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
fajne autko super plany i modyfikacje w super kierunku
-
moja a4 narazie standard ale zobaczymy
RELINGI ! ;/ nakladka z kiery tak to ok
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
czarny daach czarna fela ale maska odpada auto w pytke ladne zadbane
-
Nimbus Grau Perl Effekt
tak tak chodzi mi o przednie wlasnie przegladam temat i szukam
-
Nimbus Grau Perl Effekt
ja widze ze nie proznujesz z autkiem dobre zmiany pochwal sie jak cie sie udalo rozkleic te lampy
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
i wszystko jasne w temacie dziekuje bardzo
-
Spoty Katowice i okolice
aaa tam kędzior te twoje audi to maluch objezdza a ty mi tu takie kity cisniesz
-
Spoty Katowice i okolice
panowie moze jakas motywacja na spota we wtorek bo cos nie mam weny sie z domu ruszyc krolu znowu ma nowa laseczke kowbojka poszla w zapomnienie