Treść opublikowana przez fafnasty
-
Kto nie wytrzymal
ja osobiscie wole na letnich zima latac niz zimowka po lecie pamietam jak w trasie na autobanie latem zimowki mi sie zrobily jak plastelina wow to byla jazda potem wystrzelila i powiedzialem nigdy w zyciu takiej akcji... a chcialem je tylko dojechac i na smieci
-
Jaki to numer koloru?
to sa chyba ori srebrne ale teraz wygladaja jak spolerowane na blys
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
koledzy kiedy jakiegos spota ogarniacie chetnie zawitamy z Lubina
-
Kto nie wytrzymal
dzisiaj taka pogoda ze powoli mozna jechac na garaz i zaczynac tegoroczne mody:banan:
-
Kto nie wytrzymal
co prawda to prawda
-
Kto nie wytrzymal
ale te fele kuszaaaa:naughty:
-
Co założe na felgi 7Jx16H2;ET42;5x112x57
tak bedzie pasowac do Ciebie na 16cali opona 205/55/16
-
Leje zacisk tył - regeneracja pytanie
jesli leje z tloczka to sa zestawy uszczelnien ktore sam powinienes sobie wymienic pio rozebraniu zacisku:wink: jesli sprawa jest powazniejsza to chyba lepiej kupic zacis w lepszym stanie
-
Kto nie wytrzymal
kto juz nie wytrzymal i juz jest alus i gwint skrecony??? mnie juz nosi na moja białą fele i trochy przykrecic zawias
-
Zawieszenie H&R trochę za nisko...
ok to czekam
-
chłodnica klimy nr
ja do siebie na bank bym bral uzywke ale tylko dla tego ze koles rozbiera a4 i mam pewny towar. z tego co widze na allegro to uzywka w cenie nowego zamiennika:whistling:
-
Zawieszenie H&R trochę za nisko...
pokaz te stare zawieszenie swoje moze je lykne
-
Dziwne stuki na gwincie brak pomysłów...
ja cos podobnego mialem na amorkach fk okazalo sie ze amorek stuka sam w sobie tylko wymiana pomogla a byl nowy:facepalm: gwarancja uznana
-
Niższe zawieszenie a ustawienia.... ??
tylko ze jak gwint juz byl u mnie na aucie to nie moglem wjechac na zadna stacje diag. zeby ustawili parametry:polew::polew:
-
Obniżenie zawieszenia.
-30 to minimum zeby 17 wygladale a na komforcie wiele nie stracisz jakie masz amorki teraz ???? na seryje amory spokojnie wkladaj springi -30 tylko dobrze dobierz kategorie wagowa pod swoj silnik i oczywiscie do budy jak widze u Ciebie do avanta:naughty:
-
Po przjechaniu kałuży silnik zgasł
jak na nowym lub bez filtra bedzie dalej sie tak dzaic najlepiej podepnij vaga:decayed: sprawdz tez szczelnosc skrzyki z ecu i przekaznikami prawa strona pod podszybiem odkrec pokrywe i oblubaj terz czesto woda sie tam gromadzi
-
chłodnica klimy nr
tak trzeba zdjac zderzak tak jak do rozrzadu:wink:
-
Po przjechaniu kałuży silnik zgasł
sprawdz szczelnosc dolotu powietrza moze zassalo wode do filtra i filtr mokry nie puszcza powietrza. zobacz czy jest suchy:kwasny:
-
hamulce a7
soryyy tak tak to chodzilo o a6
-
wymiana przedniej szyby
chyba nawet lepiej dobra ori uzywke wkleic niz te podruby co wszedzie wciskaja a nawet przy sprzedazy lepiej wyglada jak szyba przednia jest ori i nawet rok sie z innymi zgadza
-
hamulce a7
devastation dzieki
-
hamulce a7
troche z innej beczki ale zastanawiam sie jak wyglada wymiana klockow w audi a7 2.0 tdi z 2007 roku:whistling: jest tam elektryczny reczny. kolega kupil taka zabawke i tak sobie czytam o tym aucie ale tej info nie znalazlem a wiem ze sporo u nas w klubie fachowców potrzebny do tego vag??? jak to wyglada?
-
Jakie felgi... ? 17'' czy 18''
ja latam na 17 w sedanie b5 i jetsem pewien ze nastepny sezon bedzie 18:decayed: to jest tak jak z zawieszeniem najpierw seryje potem springi -30 potem -50 i tak w koncu wlatuje gwint i podwozie trze o asfalt hehe:naughty: kazdego to czeka
-
Obniżenie zawieszenia
mts sa mega twarde i nie wiem po co je wkladac jesli za to samo siano mamy gwint i to lepszej firmy na gwincie ustawisz jak chcesz a nie jak ci wyjdzie ---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ---------- ja na zime tez mam nisko w hu..... amorki 1be i springi weitec -50 i jest nisko na 16 stalowce ale na wieksze kolo tylko gwint bo za miekko jest
-
Obniżenie zawieszenia
przykladowa fotka jak testowalem rozne zawieszenia a ta 16 juz dawno siedzi u kolego z forum