Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. ja osobiscie wole na letnich zima latac niz zimowka po lecie pamietam jak w trasie na autobanie latem zimowki mi sie zrobily jak plastelina wow to byla jazda potem wystrzelila i powiedzialem nigdy w zyciu takiej akcji... a chcialem je tylko dojechac i na smieci
  2. to sa chyba ori srebrne ale teraz wygladaja jak spolerowane na blys
  3. koledzy kiedy jakiegos spota ogarniacie chetnie zawitamy z Lubina
  4. dzisiaj taka pogoda ze powoli mozna jechac na garaz i zaczynac tegoroczne mody:banan:
  5. co prawda to prawda
  6. ale te fele kuszaaaa:naughty:
  7. tak bedzie pasowac do Ciebie na 16cali opona 205/55/16
  8. jesli leje z tloczka to sa zestawy uszczelnien ktore sam powinienes sobie wymienic pio rozebraniu zacisku:wink: jesli sprawa jest powazniejsza to chyba lepiej kupic zacis w lepszym stanie
  9. kto juz nie wytrzymal i juz jest alus i gwint skrecony??? mnie juz nosi na moja białą fele i trochy przykrecic zawias
  10. fafnasty odpowiedział(a) na divers09 temat w Audi A4 B5
    ja do siebie na bank bym bral uzywke ale tylko dla tego ze koles rozbiera a4 i mam pewny towar. z tego co widze na allegro to uzywka w cenie nowego zamiennika:whistling:
  11. pokaz te stare zawieszenie swoje moze je lykne
  12. ja cos podobnego mialem na amorkach fk okazalo sie ze amorek stuka sam w sobie tylko wymiana pomogla a byl nowy:facepalm: gwarancja uznana
  13. tylko ze jak gwint juz byl u mnie na aucie to nie moglem wjechac na zadna stacje diag. zeby ustawili parametry:polew::polew:
  14. -30 to minimum zeby 17 wygladale a na komforcie wiele nie stracisz jakie masz amorki teraz ???? na seryje amory spokojnie wkladaj springi -30 tylko dobrze dobierz kategorie wagowa pod swoj silnik i oczywiscie do budy jak widze u Ciebie do avanta:naughty:
  15. jak na nowym lub bez filtra bedzie dalej sie tak dzaic najlepiej podepnij vaga:decayed: sprawdz tez szczelnosc skrzyki z ecu i przekaznikami prawa strona pod podszybiem odkrec pokrywe i oblubaj terz czesto woda sie tam gromadzi
  16. fafnasty odpowiedział(a) na divers09 temat w Audi A4 B5
    tak trzeba zdjac zderzak tak jak do rozrzadu:wink:
  17. sprawdz szczelnosc dolotu powietrza moze zassalo wode do filtra i filtr mokry nie puszcza powietrza. zobacz czy jest suchy:kwasny:
  18. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Układ Jezdny
    soryyy tak tak to chodzilo o a6
  19. chyba nawet lepiej dobra ori uzywke wkleic niz te podruby co wszedzie wciskaja a nawet przy sprzedazy lepiej wyglada jak szyba przednia jest ori i nawet rok sie z innymi zgadza
  20. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Układ Jezdny
    devastation dzieki
  21. fafnasty opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    troche z innej beczki ale zastanawiam sie jak wyglada wymiana klockow w audi a7 2.0 tdi z 2007 roku:whistling: jest tam elektryczny reczny. kolega kupil taka zabawke i tak sobie czytam o tym aucie ale tej info nie znalazlem a wiem ze sporo u nas w klubie fachowców potrzebny do tego vag??? jak to wyglada?
  22. ja latam na 17 w sedanie b5 i jetsem pewien ze nastepny sezon bedzie 18:decayed: to jest tak jak z zawieszeniem najpierw seryje potem springi -30 potem -50 i tak w koncu wlatuje gwint i podwozie trze o asfalt hehe:naughty: kazdego to czeka
  23. mts sa mega twarde i nie wiem po co je wkladac jesli za to samo siano mamy gwint i to lepszej firmy na gwincie ustawisz jak chcesz a nie jak ci wyjdzie ---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ---------- ja na zime tez mam nisko w hu..... amorki 1be i springi weitec -50 i jest nisko na 16 stalowce ale na wieksze kolo tylko gwint bo za miekko jest
  24. przykladowa fotka jak testowalem rozne zawieszenia a ta 16 juz dawno siedzi u kolego z forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.