Treść opublikowana przez griga-st
-
2.0 TDI ---> 2? KM
EGR w moim silniku: a tak wygląda turbina 03L253016M: Myślałem z Passka coś może przeszczepić. Są Passaty z 170KM? Turbo do poprzecznych silników jest inne jak do wzdłużnych?
-
B8 TrOOOOp
Nie. Sub jest tam gdzie klucze na zdjęciu.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
:-D :-D Dni bialasa są policzone ;-)
-
2.0 TDI ---> 2? KM
Filtr w moim aucie ma objętość (optycznie) ok. trzy razy większa jak w b8 i jest przystosowany ponoć do krótkich odcinków. Tylko jest mało firm które potrafią robić dobre hybrydy do diesla... A do mojego gruźlika już wogole....Ech, nie ma lekko...:-/
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Radio ? internetowe to min. 5GB żeby od czasu do czasu posłuchać...
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Ale zanim se odpali będzie musiał jeszcze Kaninchen z Aldiego SIM z 1 GB przynieść :-) DAB+ do kompletu pasował by bardzo;-)
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Hohoho! To nie zajączek tylko wypasione królisko! Aż się prosił ten mod do bialasa ;-)
-
Black B8-211KM by Arczi46
Niepotrzebnie Ładujesz tak ciężkie zdjęcia. Pewnie ci net nie wydala... Wkładka wg. mnie bez sensu. Wydech do samego programu tez. Ori ma starczyć nawet pod inne turbo. Masz pewnie rurki na jedna stronę. Wiec lepiej tu kaskę zainwestować. Kto pierwszy?
-
2.0 TDI ---> 2? KM
Temat dla mnie bardzo interesujący. Teoretycznie moja skrzynia i sprzegla są przystosowane do 600 Nm. Wiec tu nie powinienem mieć problemów. Ale co z silnikiem? Macie jakieś przykłady zrobione na powiedzmy 220 plus? UP Wszyscy przy programie ~200 wyrzucają DPF-a i ew. EGR-a ?
-
Przegląd OOOO w ASO VW
Ja tak robilem. Warsztat musi mieć licencje "Audi Service". Zwykle takie sa w miejscowościach bez aso Audi.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
nie powie bo se znalazł: 8E0919063A
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
211 do końca produkcji jest wysokie ryzyko że będzie brał. Wymienione silniki z symbolem RR od 2013 są zbudowane jak 3generacja. 225 (3gen) nie słyszałem żeby miały problem.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Ale jak bym był leniem, to bym numer jeszcze chciał ;-) Łaski bez, znajdę se:-) THH
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Płytka z lampką to osobna cześć? Czy trzeba z plastikiem kupić?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Można przywieźć swój ? Bańka musi być zapieczetowana. ? Można w ASO robić LL, a samemu wymieniać częściej ? A za 180x2 kupić graty na mody?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Andy,poradź coś w sprawie oświetlenia ambiente☺ Nie ma tego w oryginale wiec chciałbym z jakiegoś audi przeszczepic. Chodzi mi o te dwie żarówki kolo lusterka wstecznego. Czego szukać? Jakie tam idzie napięcie?
-
tak sie szanuja pracownicy serwisu audi&vw Lubin :) video!
Bywam często w innych krajach i używanie wulgaryzmów w tak powszechny sposób nie jest nigdzie indziej spotykane. Nawet na Białorusi czy Ukrainie. Mam wrażenie że jest z tym coraz gorzej...Takie tam...
-
CZERWONY T5.2
Zna ktoś dobrego plastikarza? _____________________________________________________________________ Strasznie mnie dzisiaj rozniosło z ta cena za oklejenie dachu w RZ. Rozumiem ze nikt mi tego za darmo nie zrobi, ale drożnej jak w najdroższym mieście w Niemczech?? Jutro zamawiam plastidipa i na pewno gorzej tego nie zrobię
-
A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Jeżeli wy o miłości mówicie, to ja muszę mówić o PORNO!
-
Car Wrapping
Polska is beautyful kray! Obklejenie dachu w Stuttgartcie kosztuje 230euro, w Rzeszowie w przeliczeniu 260 euro ... Dziękuję,nie mam więcej pytań. Oczywiście ta samą folią.
-
Spalanie oleju - wizyta w ASO - problem
Jeżeli bierze ci min.0,5/1000, dostaniesz nowy silnik.
-
Spalanie oleju - wizyta w ASO - problem
Niestety to co @Quadral pisze to nagminne praktyka ASO. Śmiem twierdzić że taki mają prikaz z góry. Mi przy pierwszej próbie w Rajchu tez tak zrobili. Mało tego. Źle ustawionym bagnetem usiłowali zamaskować swoje fałszerstwo!
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Lubie tutaj zaglądać Mam sentyment do tego wozka chociaz dla mnie okazal sie byc najgorszym jak narazie do tej pory:/ Z perspektywy czasu chyba b7 ładniejsze od b8. Przedewszystkim nie ma tych wsiowych drl- ledow;b I tu chwała konkurencji z Monachium ze nigdzie tego nie pcha:) Masz dalej multi ?
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
musisz dobrze schować ten wydech. Na oryginalnych haka wisi to jak staremu bykowi torba:b Może ASO ma specjalne zaczepy. Trzeba etke postudjowac.
-
CZERWONY T5.2
Oryginał wygląda całkiem masywnie(60cm)