Treść opublikowana przez griga-st
-
A4 B8 2.0 TDI quattro 177KM. Śnieżynka [ Sprzedana ]
Jestem za Pomyślcie nad miejscówką Może u konkurencji(parking BMW-forum)? Kazdy będzie miał po równo.
-
A4 B8 2.0 TDI quattro 177KM. Śnieżynka [ Sprzedana ]
To sama wymiana oleju. Serwis kosztuje tyle co Jędrekx pisze. I tyle co Andynl pisze. W książce można sobie kwadraty policzyć
-
A4 B8 2.0 TDI quattro 177KM. Śnieżynka [ Sprzedana ]
Nie ma niemieckiej, polskiej czy holenderskiej ksiazki. Jest poprostu ksiazka serwisowa. Generalnie nie oplaca sie niestety w PL robic serwisow. Ceny sa bardzo podobne, a w razie problemow niemieckie aso jest barsziej "otwarte na wspolprace".Ladny bialas Mozna by bylo przyspocic gdzies na Bayerach. Jest tam naprawde wielu klubowiczow
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
Obydwaj piszecie ze ściąga Urząd Skarbowy. 4x4 faktycznie pisał wcześniej ze "ściąga sobie". Ale wydaje mi się ze był to niefortunny skrót myślowy. Tak mi się wydaje. Natomiast jestem pewny tego ze dyskusje można prowadzić spokojnie. Nie odrazu za kudły się targać.
-
Sprawdzanie poziomu oleju w Audi A4 B8 1.8 TFSI
Nie wiem czy to kwestia update, ale mi pokazuje zawsze i wszędzie. Jest tylko komunikat o włączeniu zapłonu.
-
Audi A4 Facelift 2.0Tdi Ultra Brillant Red by jaguś
Piękny kolorek. Ładne lacze zakładać, szybka ciemniejsza i będzie miodzio Chyba się trochę zagalopowałeś
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
Pany, o ile jeszcze jako tako po polskiemu kumam, to jedyna różnica w tym co piszecie jest taka, ze jeden chce rysować a drugi grawerować
-
B8 TrOOOOp
No jako ze z Niemiec, to normalne ze aso,
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Trzeba było przed kupnem poczytać na forum Nowy silnik pali nieznacznie więcej. Dziewięć - dycha to norma.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
ETKA i szukasz numerow 30.06.11> Z reszta pewnie gdzies tu sa spisane. Ale co tu jest niezrozumialego? Wiedziales o problemie, i mimo to kupiles to auto. Ja, ty i nam podobni sa winni takiemu postepowaniu firm.
-
Czyszczenie parownika
IPA to zamało. W GB macie jeden z najlepszych dostępnych na rynku środków do czyszczenia klimy: http://www.advancedengineering.co.uk/rtu-cc Lepsze nawet od dostępnego u nas Teroseptu.
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Jak polift, to szukać tylko CNCD. To to samo co CJEB, tylko ze w dwóch litrach. Tu w/w Skoda nie podskoczy. Ale były tez oczywiście na początku polify z CDNC.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Słyszałeś i widziałeś Rok temu na wymianie silnika stała ta apiatka kabrio na stanowisku obok. Wrzuciłem chyba w tym wątku zdjęcie jej wydechu. Dokładnie tak jak kolega opisał wyżej. Jak auto nie miało pełnej historii w ASO, albo z innej przyczyny nie uznali Niemcowi gwarancji bądź tzw. dobrej woli, to z prostego rachunku wolał kupić beczkę oleju i sprzedać auto, jak bulić z własnej kieszeni za wymianę tłoków piec kola €.Nie spotkałem się w PL z umowa gdzie NIE MA klauzuli "widziały gały co brały"... Także musisz mieć dobrego prawnika żeby wyjść na swoje. Był tez tutaj kolega który był w podobnej sytuacji jak DustWave. Mówił ze nie popuści i w ogóle... I słuch po nim zaginą ...
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Nie mogłeś sobie dłużej przyznać? To będziesz musiał się jednak na tych nartach nauczyć jeździć( nie podaruje tej flachy ).
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Tej slicznej ereski to pono nie mialo byc na forum Zrobia wam do LU autostrade? Wstyd sie przyzac, ale jeszcze mnie tam nie bylo Dlugo masz jeszcze urlop Andy?
-
Siemianowy Golfik Gti
Tylko bez tego pomarańczowego. Za dwa lata się opatrzy, to ściągniesz. Sam bym tego sobie nie okleił, ale mi się podoba. Nawet bardzo.
-
Blow-Off w automacie 211km
Wrrrummmptsfffffff, wrrrrrummmptssfffffff.
-
A4 B8 Avant | PROJEKT DUNNY
Jaja sobie robicie z tymi końcówkami co? Zakładaj wydech na dwie strony bo to to pod moda nie można podpiąć
-
Nocleg w Wenecji lub okolica
http://www.hotelcatron.net Nie ma cudow, ale jest OK. Fajna baza wypadowa na Wenecje i Padwe.
-
A4 B8 - pierwsza audi na pokładzie :) shwarz pakiet
Jako, jako! Dobry motor No i ten ekstrawagancki kolor Bezawaryjności
-
Przerobka ORI turbo 2.0 TFSI
Nie, nie można tak powiedzieć. Na forum jeździ sporo aut z przerobionymi u nich turbinami, i są zadowoleni. Może Grzesiek się tu więcej wypowie.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jakie ciężkie, jakie ciężkie? Średnia cały czas 14,5 Co mam zrobić jak normalnej drogi nie mam, tylko autostrady? Tankuje tylko na shellu. W Ingolstadt po lewej stronie autostrady jest Audi, po prawej rafineria Shella. tak dla ciekawostki
-
Przerobka ORI turbo 2.0 TFSI
Alessandro, myślałem ze już masz na aucie ta hybrydę? Ja swoja zakładam na początku września. Robię w zakładzie który współpracuje z jednym z polecanych na forum czipersow. Kupiłem poprostu druga, taka sama jak mam na aucie i wysłałem do przeróbki: http://www.turbospec.pl/index.php/co-to-jest-turbosprarka-hybrydowa.html Sa jeszcze fachury kolo Wrocka, ale wolałem kogoś od nas z Podkarpacia.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Zbiornik na ~500km Tez mi gula skacze jak co kilka kilometrów na cpn trzeba zajeżdżać.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Tez poleceam. Doskonale poprawia samopoczucie