Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Lepsze granie? Albo air... (Sugeruje się tym grubym, czerwonym przewodem )
  2. OKejski, teraz rozumie. Kute korbowody w CDN to 400KM pewnie celujesz?? Ori wytrzymuja lekkim dydkiem 350KM. Zakladaj temat i sie chwal B7 B8 kute B7 B8 kute
  3. Ekstremalny przypadek wadliwej konstrukcji tłoków. Nowe pierścienie nie pasują do starych tłoków. Stargane jak na 11kkm. A wydawać by się mogło ze takiej podstawowej rzeczy nie można sp...ć. Rozumiem ze zdjęcia od pierwszego właściciela? Silnik wymieniony?
  4. Halas bardzo przeszkadza na takich trasach.2.0 benzyna punktuje tutaj bardzo . 10h brzmi na Salzburg albo Stuttgart..?
  5. Te stołki widzę oryginał, bez wytłoczeń . Niby podają ze dsg ma lepsze przyspieszenie, ale w manualu ta moc silnika bardziej się czuje. Co miałeś za gwarancje ze to zapłacili?
  6. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Podatek 293€. Ubezpieczenie zależny od landu. Na Bawarii (teilkasko) ~820€.
  7. Za 1084.60 PLN? Nie wydaje mi się
  8. To bardzo ciekawe co piszesz. Dwa lata temu malowałem w PL dokładkę blade na szary platinum. Kolor wybrany z palety RAL po numerze, miało być wszystko okej. Po trzech dniach okazało się ze d*pa- wyszło za jasne. Nie tylko w porównani do oryginału, ale tez do wzoru z palety. Oczywiście problem bo niby specjalnie komorę odpalał i farbę reklamował. Takie tam... Z kolei malowałem w D listwy, lotkę i felgi oryginalnymi farbami vw i wyszło idealnie. Suma summarum nie drożej jak w PL...
  9. No to kiszka... Jak pomalują, to odrazu zakładaj folie 8K0071316. Inaczej dwa przejazdy do PL i będzie jak przed malowaniem. Ja przez pierwsze dwa lata bawiłem się z tym oryginalnym korektorem, ale to nie ma sensu. Ten ori lakier jest miękki jak ch** Bobika
  10. No i co zakłada za te pincet ojro? Grzesiek 3Gplus sprzedaje
  11. griga-st odpowiedział(a) na Boras27 temat w 2.0TFSI
    super hiper Wszędzie o tym oleju. Jak żyć?
  12. griga-st odpowiedział(a) na Boras27 temat w 2.0TFSI
    Za szybki jesteś dla mmi
  13. griga-st odpowiedział(a) na RAF.A4.TFSI temat w 1.8TFSI
    Pompa płynu chłodzącego.
  14. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie działa w PL. Działa w D,A,CH, północna I. Nie wiem jak w Benelux-ie.
  15. +1 Poczytaj posty kolegi @Olinek w dziale benzynowym. Z tym przebiegiem czyszczenie dolotu tez pasuje zrobic.
  16. "Ukochana, piekna, ..." musisz z tym troche uwazac bo to jest DER Audi , czyli ON . Piekna, ukochana moze byc DIE Heidi, ale to tez nie jest prawda Fajna sztuka. Zmienic lancuch i cieszyc sie jazda
  17. 94f6 Wymiana uszczelek w tylnych światłach limo. Do roku mod.2010(chyba do .04.10) . Wpisz w szukajke. Gdzieś tu powinno o tym pisać
  18. Fajnie się białasek prezentuje Mgielkowe dysze... Różne krążą opinie o nich na forum... Ramka wypalana laserowo Jak jest to połączone z plastikiem? Klejone?
  19. Butelki zawsze są tak taśmą zabezpieczone? Nie spotkałem się z tym CH czy w D.
  20. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kaju ty nie myśl za dużo, oni do mnie się śmieją OK, ale co oznaczają te błędy to żaden nie podpowie?
  21. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam od tego ludzi. Najlepszych w PL
  22. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem co to znaczy, nie miałem vcds´a w życiu w rekach
  23. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przełącz Reisemodus z EIN na AUS. W przypadku awarii przełącza się prawdopodobnie automatycznie na EIN.
  24. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wybierasz się do Anglii ze masz REISEMODUS włączony? Światła świecą krócej, bliżej jeżeli ta funkcja jest aktywowana. ...Albo jeżeli coś walnięte jest, to skręca światła na minimum
  25. Mam w domu narzędzia tej firmy i majsterkowanie nimi to czysta przyjemność. Są dopracowane w każdym detalu. Mam w związku z tym pytanie: robił ktoś już tymi pastami? Maja cały program, od 5000 do 11000, one step, zmywacze, itp: http://www.gerschwitz.net/festool/polieren/poliermittel.html?p=1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.