Treść opublikowana przez griga-st
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Lepsze granie? Albo air... (Sugeruje się tym grubym, czerwonym przewodem )
-
2.0 TFSI Wypalony Tlok , Zapieczony Pierscien
OKejski, teraz rozumie. Kute korbowody w CDN to 400KM pewnie celujesz?? Ori wytrzymuja lekkim dydkiem 350KM. Zakladaj temat i sie chwal B7 B8 kute B7 B8 kute
-
2.0 TFSI Wypalony Tlok , Zapieczony Pierscien
Ekstremalny przypadek wadliwej konstrukcji tłoków. Nowe pierścienie nie pasują do starych tłoków. Stargane jak na 11kkm. A wydawać by się mogło ze takiej podstawowej rzeczy nie można sp...ć. Rozumiem ze zdjęcia od pierwszego właściciela? Silnik wymieniony?
-
A4 B8 2.0 TFSI quattro S-line 18" Avant 211KM 6-speed Manual
Halas bardzo przeszkadza na takich trasach.2.0 benzyna punktuje tutaj bardzo . 10h brzmi na Salzburg albo Stuttgart..?
-
A4 B8 2.0 TFSI quattro S-line 18" Avant 211KM 6-speed Manual
Te stołki widzę oryginał, bez wytłoczeń . Niby podają ze dsg ma lepsze przyspieszenie, ale w manualu ta moc silnika bardziej się czuje. Co miałeś za gwarancje ze to zapłacili?
-
A4-KLUB.GERMANY
Podatek 293€. Ubezpieczenie zależny od landu. Na Bawarii (teilkasko) ~820€.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Za 1084.60 PLN? Nie wydaje mi się
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
To bardzo ciekawe co piszesz. Dwa lata temu malowałem w PL dokładkę blade na szary platinum. Kolor wybrany z palety RAL po numerze, miało być wszystko okej. Po trzech dniach okazało się ze d*pa- wyszło za jasne. Nie tylko w porównani do oryginału, ale tez do wzoru z palety. Oczywiście problem bo niby specjalnie komorę odpalał i farbę reklamował. Takie tam... Z kolei malowałem w D listwy, lotkę i felgi oryginalnymi farbami vw i wyszło idealnie. Suma summarum nie drożej jak w PL...
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No to kiszka... Jak pomalują, to odrazu zakładaj folie 8K0071316. Inaczej dwa przejazdy do PL i będzie jak przed malowaniem. Ja przez pierwsze dwa lata bawiłem się z tym oryginalnym korektorem, ale to nie ma sensu. Ten ori lakier jest miękki jak ch** Bobika
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No i co zakłada za te pincet ojro? Grzesiek 3Gplus sprzedaje
-
Wymiana Oleju 2.0T 211 km
super hiper Wszędzie o tym oleju. Jak żyć?
-
Wymiana Oleju 2.0T 211 km
Za szybki jesteś dla mmi
-
Lancuch czy pasek mam ?
Pompa płynu chłodzącego.
-
B8 TrOOOOp
Nie działa w PL. Działa w D,A,CH, północna I. Nie wiem jak w Benelux-ie.
-
AUDI A4 B8 1,8TFSI 160KM, QUATTRO, S-LINE- moja :)))
+1 Poczytaj posty kolegi @Olinek w dziale benzynowym. Z tym przebiegiem czyszczenie dolotu tez pasuje zrobic.
-
AUDI A4 B8 1,8TFSI 160KM, QUATTRO, S-LINE- moja :)))
"Ukochana, piekna, ..." musisz z tym troche uwazac bo to jest DER Audi , czyli ON . Piekna, ukochana moze byc DIE Heidi, ale to tez nie jest prawda Fajna sztuka. Zmienic lancuch i cieszyc sie jazda
-
Akcja serwisowa 94F6 (lub 94Fb)
94f6 Wymiana uszczelek w tylnych światłach limo. Do roku mod.2010(chyba do .04.10) . Wpisz w szukajke. Gdzieś tu powinno o tym pisać
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
Fajnie się białasek prezentuje Mgielkowe dysze... Różne krążą opinie o nich na forum... Ramka wypalana laserowo Jak jest to połączone z plastikiem? Klejone?
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Butelki zawsze są tak taśmą zabezpieczone? Nie spotkałem się z tym CH czy w D.
-
B8 TrOOOOp
Kaju ty nie myśl za dużo, oni do mnie się śmieją OK, ale co oznaczają te błędy to żaden nie podpowie?
-
B8 TrOOOOp
Mam od tego ludzi. Najlepszych w PL
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem co to znaczy, nie miałem vcds´a w życiu w rekach
-
B8 TrOOOOp
Przełącz Reisemodus z EIN na AUS. W przypadku awarii przełącza się prawdopodobnie automatycznie na EIN.
-
B8 TrOOOOp
Wybierasz się do Anglii ze masz REISEMODUS włączony? Światła świecą krócej, bliżej jeżeli ta funkcja jest aktywowana. ...Albo jeżeli coś walnięte jest, to skręca światła na minimum
-
Pasty polerskie FESTOOL
Mam w domu narzędzia tej firmy i majsterkowanie nimi to czysta przyjemność. Są dopracowane w każdym detalu. Mam w związku z tym pytanie: robił ktoś już tymi pastami? Maja cały program, od 5000 do 11000, one step, zmywacze, itp: http://www.gerschwitz.net/festool/polieren/poliermittel.html?p=1