Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Malo informacji. Np.skąd części? Doświadczenie zakładu w takich naprawach? Przez sześć lat brania i zapieczonych pierścieniach mogło uszkodzić blok. Ogromne zużycie przed. Wróżenie na odległość...
  2. Bieszczady: sypia zmielony żużel. Alpy/Tyrol: leją ogromne ilości soli. Istnieje może jakaś konserwacja, najlepiej bezbarwna i nie lepiąca się po wyschnięciu którą mógłbym zaaplikować na umyte i osuszone podwozie?
  3. To się dowiedziałem. Kumple w pracy z grzeczności o wszystkim gadali tylko nie o piłce To można jeszcze jakoś przeżyć, ale to bydło? Skąd to się bierze??
  4. Sam jestem ciekawy jak daleko nasza liga odstaje Nie ma to tamto
  5. Przy Stage 3 wymiana sprzęgła to " oczywista oczywistość". 400+ stronik z dwulitrówki nie wytrzymał by długo bo jednak ma kilka innych wnętrzności jak ten z S4. Na forum występują dwie skrajne opinie o stroniku. Prawda jak to przeważnie bywa leży po środku. Jedyna miarodajna ocena stanu faktycznego może być kondycja warsztatów naprawiających te skrzynie.
  6. Fajny wózek z fajnym wypasem. Stronic przy dłubanym silniku może okazać się bardzo droga skrzynia. Wszystko co ma ~270+ wymaga programu do skrzyni, a za to tunery biorą x2... 288 samym programem? Brzmi dosyć sporo
  7. Pewnie zależy od podnośnika..
  8. LZ5Z Dunkeltürkis Metalic Też ładny:)
  9. No właśnie miałem op. ze "na moje niebo wlata";) Pytałam lakierników w okolicy i nie robi żaden w Bieszczadach. Także Dev będę musiał ci to podesłać.
  10. Tak mi się wydawało że sekcja bajka:) To jest LZ5F? Davidlive, miałeś swój temat? Daj link;)
  11. W ASO w D wyjdzie drożej nawet 30/70 jak w PL przeróbka. Oczywiście wcześniej obowiązkowa próba olejowa. Najlepiej pytać bo informacje mam z ubiegłego roku.
  12. Pstryknij zdjęcie (np.komórką) i wrzuć tutaj. Nic z nim więcej nie rób. Rożnowe domy i fluorescencyjna trawa to u was normalne? Przecież nawet nie widać koloru auta na tych zdjęciach.
  13. Chyba ładne auto. Mógłbyś proszę chociaż jedno normalne zdjęcie wrzucić?
  14. Żelazkiem te kreski robił? Widać że motorownia zdrowa. Bez czkawki, bez parskania:)
  15. Alu jest eloxid Wyszlifowałem, gruntowałem i lakierowałem. Niestety powłoka jest bardzo nietrwała. Mozna to rozebrać, ale i tak części to 70x180x70.
  16. Wiem Dev. Hamulce po 15kkm jak nowe Ale ten bagażnik co chce pomalować to kawal chabety jest.
  17. Gdzie dobrze pomalują elementy aluminiowe? Najbardziej pasują mi okolice Sanoka.
  18. Ja mam od Turbospecow.
  19. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nikt ci konkretnej cyfry nie powie. Trzeba by na hamownie jeździć i sprawdzać. Większe turbo = większa °C = mniej O2 na dolocie. Nie wiem jak jest w dieslu, ale ja naciągałem ori węże w benzynie. Trochę gimnastyki ale wchodzi.
  20. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  21. Pisze o tym na co drugiej stronie w tym topicu. To akuratnie nie podlega żadnym dyskusjom. Mozna sobie sprawdzić tutaj w temacie na skanach z etki. Nie można powiedzieć ze od konkretnej daty silniki są OK. Safe są raczej facelifty. Pewnie zmienili sposób honowania cylindrów albo/i stop pierścieni. Tutaj dużego pola manewru nie maja. Kto zna węgierski , może Madziarów z Györ popytać
  22. Tak, coś słyszałem. To ta sama od turbinki Kowalskiego i silnika na wodę. Nazywa sie chyba Yeti...
  23. Zainteresowanie ogromne bo trochę już tego złomstwa naciągnęli w ostatnich latach. Opłacalność to bardzo prosty rachunek i tu jednak nie ma nad czym dyskutować... Najbardziej mnie denerwuje(smuci) ze nasi producenci przespali ta ewolucje. Trochę obciach. Największy rynek lpg w Europie...
  24. Nie ma lepszego silnika pod LPG jak z bezpośrednim wtryskiem właśnie Taki wtrysk kompensuje największy problem LPG: wyższa temperaturę spalania. Przejście ze stanu ciekłego w gazowy zabiera sporo tego ciepła. Silnik pracuje ciszej i spokojniej, praktycznie nie wytwarza się nagar a olej po 10kkm wygląda jak po przejechaniu 100km. Nie produkuje tez cząstek stałych (tsi produkuje ich więcej i mniejsze/groźniejsze jak tdi ) ale to w PL nieistotne... Nowy (3G)1,8T spala realnie ~7,5L czyli nie aż tak sporo mniej jak stary. Ale dycha za instalkę + serwis? Nie opłaca się... Mimo wszystko kibicuje bo sam bym pewnie tez założył
  25. Gdzie jest akumulator? Jaki masz wypas w tej A4?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.