Treść opublikowana przez edraven
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Luzik Podobaja mnie się te listwy w piano Masz elektryczną klapę czy to tylko przycisk z boczkiem sie trafił ? :>
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Lecisz ostro maestro! Tyle modów, a auto dalej nie jeździ
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz automat czy ci to wisi. Jesli ci wsi to nie jest atutem przy zakupie tylko ryzykiem. W A4 pewnie też są jakies tarcze i jakies opony więc może coś pojeździ jeszcze bez wkładu finansowego Osobiście uważam że dla kierowcy który nie jeździ cały czas piecem w zakręcie różnica w 4 motion i quattro może byc nawet niezauważalna. Przebiegi rozumiem że pewne? Bo jak na 5 latki to ie są jakieś wygórowane. Pamiętam że zależalo Ci na przestrzeni więc chyba to jest argument do wyboru Passka. A tak zapytam, co cie do Passata przekonało ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pasek niestety znacznie większy w środku i bagazniku :/ jeżeli pdoobna kasa to A4 , jezeli znaczna różnica w cenie to Pasek.
-
Czarna podsufitka w normalnej wersji
Widziałem kiedyś taki samochód , wszystko seria, bez S line, a sufit czarny, ale znalazłem we wlepie później kod takiego sufitu.
-
Czarna podsufitka w normalnej wersji
Też można było, drogo jak fiks ale można
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Smieszne jest że przypi$$%%^lają się do starych opon, a zezwalają na bieżnik 1.6 mm który jest o wiele gorszy niż stara opona.
-
B8 TrOOOOp
aaa sorry, nie zajrzałem do linka. Troche przerażająco tanio jak za coś co może działać bez problemu :/
-
B8 TrOOOOp
Nie zamontujesz kamery bez PDC :/
-
B8 TrOOOOp
http://www.mikrokontroler.pl/content/interfejs-komunikacyjny-can-podstawy Może ktoregoś rezacza zainteresuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
dobry mod!!! z ciekawości rzuć info ile cały swap hebli kosztował? Możesz na pw- Szarpanie przy odpuszczaniu i dodawaniu gazu
Panowie , macie jakies pomysły czego objawem może być dziwne delikatne szarpanie przy dodawaniu i odejmowaniu gazu przy niskiej prędkości (10kmh) coś w rodzaju kangura w przód i tył zależnie czy dodaje czy odejmuje gazu. Zwłaszcza jest to widoczne przy toczeniu się w korku. Myślałem o poduszkach pod skrzynią i silnikiem, ale nie wyglądają na wybite czy wylane.- A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Niebo a ziemia! Graty Mój nastepny mod w B8 jeśli padnie decyzja na zostawienie auta dłużej Rzeczywiście stara leciała Autosanem troche- B8 TrOOOOp
widzieli rodzynka? ciekawe co go boli? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-model-2015r-s-line-ID6ybAyh.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, moja konkluzja jest taka że można lamentować nad losem tych facetów,ale niech pierwszy rzuci kamień który w mieście piecem nie jechał. niefart się facetom przytrafił , tyle że wydatnie mu pomogli.- Kogoś kto wyłączy DPF w 2.0TDI
Zapraszam do mnie- Nowicjusz - wątek powitalny
Miło Cie poznać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski jest wrażliwy na cierpienie ludzi, podobnie jak ja i ze śmierci się nie nabijam. Co nie zmienia faktu że latarnia jechała przepisowe 0 km/h w zabudowanym.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spocimy się?- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Nastaw się na VCDSa, KTS zbyt ogólny i raczej do diagnostyki.- AWX Okolice Rzeszowa podniesienie mocy
Zdjemij koła po kolei i będziesz widział czy któreś cięzko nie obraca się na jałowym biegu. powinno zrobic bez problemu jeden obrót jak nim zakręcisz. później wciskasz hamulaec kilka razy i robisz to samo. Zrob logi dynamiczne z kanałów 03,08,011 i podeslij na [email protected]- AWX Okolice Rzeszowa podniesienie mocy
Sprawdzaj za każdym razem jak wysiadasz z auta, mogą się wieszać sporadycznie dlatego masz czasem takie wrazenie że ciągnie słabiej. Sprawdzałeś doładowanie turbo? Ile pompuje? - [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...