Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Poszukaj na aledrogo kompletu kratek z podświetleniem z polifta, spokojnie można trafić za 200-250żł
  2. A ten jak zwykle nie przytomny
  3. Allahu akbar - no i wysłuchał ich allachu
  4. wsadź gwint i powiedz że nic innego nie mieli
  5. No tylko opuszczanie i podnoszenie zajmuje dużo czasu Też kupiłeś w Lidlu?
  6. Wątek mi przysnął, ostatnio nic ciekawego się nie dzieje bo brak czasu, dziś z musu wpadły zimowe kartofle Na przodzie dwie nówki Dunlop zobaczymy jak się będą sprawować A tak swoją droga stwierdziłem że 18 cali koło wygląda jak kółeczko w spacerówce zastanawiam się jak ja wcześniej jeździłem na 17tkach
  7. Dokładnie. niestety tylne szyby z uszczelką pod chrom kupisz dobre tylko nowe, wszystko co jest na alledrogo jest wycinane a wyciąć idealnie się tego nie da. Cena nowych cos koło 150€ Ja wymieniłem szyby w drzwiach tył i w klapie na ORI a te małe okleiłem folią
  8. spaliło się, coś z grzaniem było nie teges
  9. Kolorek w pytę a teraz ubierać golasa
  10. u mnie jedna siedzi sztywno a druga sie delikatnie beląsa ale nie wypada więc nie panikuję
  11. Z tyłu jest inny zestaw LED
  12. No widzę że typowy S-line zawitał nice też mi sie podobaja te felgi aczkolwiek rotor bardziej do mnie przemawia
  13. A możesz napisać czy w tej lampce z dwoma przyciskami podświetlane są przyciski ? bo w tej wersji z jednym przyciskiem nie jest podświetlany. Są podświetlane
  14. a ja myślałem że się chwalisz że masz tyle zatankowane
  15. dwa patyki na bokach przyczepił a wszyscy sie podniecaja jakby co najmniej ze złota były
  16. ". Chciałbym zmienic z tyłu "żyrandolek" z jednym przyciskiem, na ten z dwoma osobnymi, czy pasuje plug&play i będzie miał podświetlenie na czerwono ( przyciski ) ??" Będzie działało P&P zmieniałem u siebie
  17. MMI zawsze coś żle pokazuje, ten typ tak ma Aku aktywujesz tylko w zielonym i nic więcej
  18. U mnie przeskoczył na 1l jeszcze przed 50tką
  19. Spoko, teraz bedziesz mógł peta zgasić gdzie trzeba ;-)
  20. Kolego może zacznij od dokładnego opisu co dokładnie robiles w aucie bo wróżyć to my tu nie potrafimy
  21. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to całkiem co innego kolego
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A widziałes kiedyś w ASO cokolwiek nie kosmicznego ?
  23. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zrobisz tylko trzeba dobrze ścisnąć
  24. A zakodowałeś wszystkie moduły?? Każde drzwi maja oddzielny moduł który trzeba zakodować
  25. andynl odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
    Gril w S-line i w zwykłym zderzaku jest ten sam więc nie robi różnicy, więcej na temat S-line znajdziesz tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur-2008-2012/ Przejrzałem Twoje fotki i stwierdzam że stanowczo masz u siebie zderzak S-line

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.