Treść opublikowana przez andynl
-
Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
ramka nie pasuje bo licznik ma inny kształt, raczej piłowaniem nie spasujesz, proponuję zmienić sobie obudowę licznika na A5 i wtedy rameczki pasują a i licznik lepiej wygląda
-
Strefa motocyklistów
Kurnia to i tak źle i tak nie dobrze
-
Strefa motocyklistów
A tym chcesz latać na kat.B rozumiem bo jak sobie zrobisz A to Ci się szybko znudzi Raczej nie prędko zrobię sobie kat.A więc moto ma być raczej na dłużej A tak w innym temacie, jakie ciuchy kupić na moto, chodzi mi o kolor, znalazłem fajne czarne ale zastanawiam się czy przypadkiem w lecie na słoneczku sie w tym nie ugotuję?? może lepiej wziąć cos jaśniejszego? Co wy na to?
-
Strefa motocyklistów
Panowie jakieś opinie na temat Yamaha MT 125 dla początkującego? Przeglądałem neta i jest sporo opini ale co strona to inna opinia, czy warto się tym zainteresować?
-
[B8 CAGC ] 2.0 TDI Srebrny avant z czarnym dachem + BIAŁE 19"
częstotliwośc wątku - raz na 3 lata
-
Pakiet schowek przedlift
kolego nie wiem jak w sedanie ja w avancie miałem siateczkę pomimo że nie było pakietu schowek
-
Pakiet schowek przedlift
występowało jako opcja dodatkowa bodajże, siateczki tylnych siedzeń, schowki pod siedzeniami, mcdonalds w tylnej kanapie
-
Dziwny dźwięk przy ruszaniu na zimnym silniku
kolego spróbuj nagrać ten dźwięk (żebym miał do czego porównać), ja mam też dziwny dzwięk przy ruszaniu najlepiej to słychac na zimnym silniku, byłem kilkakrotnie z tym gwarancyjnie w ASO i najpierw stwierdzili że oni nie maja pojęcia co to, za drugim razem stwierdzili że wydech jest zbyt napięty i wydaje z siebie dźwięki poprawili zawieszenie wydechu i niewiele to dało, mam to u siebie już ze dwa lata poza samym dźwiękiem nic się złego nie dzieje
-
B8 TrOOOOp
http://dynamik51.com/services.html
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
ja mam ET43 8.5J i oponę 255/35/19 aczkolwiek koła siedzą lekko w środku chyba się skuszę na dystanse
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
prawe składa się z tą sama prędkością co lewe czy też masz taki myk jak większość że lustra idą nie równo?
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
19 nie musisz się bać, jest spoko. Kolorowy FIS by się przydał
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Jak tak będziesz machał to jeszcze odlecisz w siną dal
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Ceny nie pamiętam a Wandeja znajdziesz w dziale ogłoszeń - sponsorowane http://a4-klub.pl/index.php?/forum/508-auto-unia/
-
B8 TrOOOOp
Weź sobie Ferrodo u Wandeja, jeżdżę już 2 rok, zero pisków pylenie w normie
-
A4 B8 by race444
Wow, stołki pierwsza klasa, dawaj foty będziemy bić pianę
-
Przełożenie ramek w kratkach wentylacyjnych
da się, trochę zabawy z tym ale da się
-
2.0 TFSI POLIFT opinie
No to to możesz sobie włożyć między bajki, spokojnie musisz liczyc minimum 9l/100 Ogólnie te silniki są bardzo fajne elastyczne i jeszcze sporo można z nich wycisnąć chipem, ja polecam, z 2013 powinien już mieć poprawiony olejowo silnik więc nie powinno być z tym problemu. Jeśli chodzi o awaryjność to powiem tak mam w tej chwili 64tyś najechane jedyne co się zpsiuło to sterownik pompy paliwa, i łożyska kół do wymiany ale to raczej nie należy do silnika
-
awaria hamulca postojowego
musisz podpiąć kabelka i poszukać w bajtach gdzie trzeba zaptaszkować żeby automatycznie zwalniało
-
Kratka wlotu powietrza
Tu sobie poczytaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/265831-kratki-swiatel-przeciwmgielnych-s-line-z-siateczka/page-2
-
B8 TrOOOOp
Idealnie równo z dachem nie będzie lotka s-line lub RS delikatnie wystaje aczkolwiek nie wygląda to źle, taki już urok tego ustrojstwa
-
B8 TrOOOOp
No przecież o tym mówię drucior do wycinania szyb się też nadaje
-
B8 TrOOOOp
Lotka S-line i RS są przyklejane na taśmę i klej, to co jest w zwykłej A4 to profil klapy który sie nie zdejmuje, Lotki zakłada się na wierzch
-
Jakie Końcówki wydechu
Czy ktoś wie jaką średnicę mają końcówki od S4 podwójne??? jakie największe da się wcisnąć w dyfuzor S4??