Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja bedziesz jechał w sobote to wpadaj, zobaczymy co sie stało , o dziwo jak wyjechałes tego nie było czary Gra i bucy zespół pieśni i tańca z Kampucy Sławek, Grześ dzięki
  2. Bo tylko to masz w aucie
  3. No i właśnie dlatego w Polsce Islamu nie będzie Polacy za bardzo kochają cycki i dobrą gorzałkę
  4. Oby nie za moich czasów Polecam filmik głównego Hitlera Holandii Geert Wilders
  5. Bo ta strzałka sie pojawia jak jedziesz OFF ROAD Mam u siebie mapy 2011 i np. autostrady od Świecka jeszcze tam nie ma więc pocinam OFF ROAD
  6. Najzabawniejsze jest to że wszyscy psioczą na islam a nikt nic nie robi Zamiast zasłaniać się tolerancją, powywalać na zbity pysk skąd przyszli. Pewien Holender mi kiedyś opowiedział jak to z nimi jest - przyjeżdżają z kraju gdzie syf, brud i nie ma wody, dostają socjal, mieszkanie, kran z wodą i z obrazą pytają dlaczego woda nie leci ze złotego kranu
  7. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/176741-demontaz-przedniej-tapicerki-drzwi/
  8. Mógłbyś jakieś fotki wrzucić? W moim wątku post 12 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/263667-all-b8-andyjowa-deep-zee-blauw-perelka/
  9. Żeby to było łatwe jak piszesz najpierw trzeba znaleźć klapę z lotką, na aledrogo wszystkie są "S-line" większość tylko z nazwy, później dochodzi problem jakości lakieru a na koniec znalezienie koloru, w moim przypadku kolor rzadki jak sraczka LZ5A. Reasumując szukam już od 2 lat i nie trafiłem takiego kompletu który by sie nadawał Ostatnio kupiłem samą lotkę na ebay ale niestety paczka z lotką wysłana z Włoch gdzieś zaginęła i lotki nie mam do dziś :facepalm:
  10. Problem z handlarzami polega na tym że piszą "klapa S-line" a tymczasem auto miało tylko S-line wewnętrzny i żadnych lotek na klapie niet
  11. Kurde w Krakowie jakieś wygłodzone myszy Ale się bydle dorwało, ja rozumiem że w jednym miejscy coś wyżarła ale w kilku wcale bym się nie zdziwił jakbyś jeszcze coś znalazł
  12. Mam u siebie ten sam błąd i do dziś nie wiem jak go wywalić
  13. Kolego miałem na myśli nie stan foteli a wygląd skóry, w niektórych miejscach jest tak mocno naciągnięta że tworzą się takie fale, zmarszczki i to wedle mnie wcale ładnie nie wygląda . Zresztą ten sam problem jest z fotelami S-line, niektóre maja bardzo ładnie dopasowana skórę a inne taka jakby za luźną, gdzieś już była o tym mowa na forum
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mieliśmy ten sam problem u WRC podczas kodowania moich lamp, też nie chodziły stopy w klapie z przeciwmgielnymi, ale jak się zebrało kilka głów to i rozkminili problem i zaczęło wszystko działać jak należy
  15. Cena nie bardzo a poza tym skóra na tych RSach wcale nie jest ładna, wygląda jak by dopiero z magla wyszło
  16. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie, ustawione są żeby tylko świecił led z przodu, w dzień i tak NOEN ledwo widać więc nie ma sensu żeby bździło cały czas
  17. No akurat rodzaj paliwa ma niewiele wspólnego ze zderzakiem (na całe szczęście ) Mikro spocik Kilka fotek nowego S-line bumperka i hebelków
  18. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  19. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Będzie OT. Pytanie do WRClaguna Grzegorz montowałes u mnie NEON więc będziesz wiedział najlepiej Ponieważ przeważnie jeżdżę autem sam i nie widzę jak się tył świeci więc do tej pory tego nie zauważyłem ale ostatnio jeździł ktoś inny i od razu rzuciło mi się w oczy. Problemik ze świeceniem NEONów Gdy włącznik jest na AUTO i włączone są światła drogowe/postojowe wszystko działa jak należy, problem pojawia się gdy światła drogowe/postojowe nie są włączone (np.jazda w dzień) wtedy po naciśnięciu hamulca zapalają się światła STOP oraz NEON w lampie w błotniku. Wedle mojego mniemania to nie jest OK. No i teraz nie wiem, czy tak było wcześniej (źle zakodowane???) czy coś się rozkodowało (o ile to w ogóle możliwe) Grzegorzu HILFE
  20. +5
  21. Lampa stop siedzi głębiej o grubość spoilera ale ze zdjęć to ogólnie bardzo ciężko jest to zobaczyć
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    50 zł za dwie? plus koszta przesyłki 300zł
  23. A głośników na przód Ci nie trzeba? mam na zbyciu L+P :] mówisz o tych z białym łebkiem? Nie wiem co trzeba zrobić żeby pękły;) swoją droga zajebiaszczy patent wymyślili z tymi spinkami Teraz już wiem jak te spinki trzeba rozpinać więc ja ich nie zepsuję ale przedtem to połamałem prawie wszystkie więc jak chłopak nie rozbierał jeszcze tapicerek to pewnie coś zepsuje zanim się nauczy, dlatego podpowiadam żeby sobie kilka kupił majątku nie kosztują

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.