Treść opublikowana przez OLI_B5
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak masz jeszcze amory w dobrym stanie to spokojnie dadzą rade
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- Sportowe sprężyny obniżające Audi A4 B6 8E 35mm FK (4108397351) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie pompa paliwa z s4 będzie pasować do ośki ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mówisz że czujny byłeś
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
nfs jakby ktos szukał Need for Speed (2014) - Zalukaj.tv
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Lepiej wyślij Gwertemu
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
jest dobrze kiera tylko prosi się o zmiane
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Taaa wiemy to ten specyficzny klimat , wóz pełen talibów 4 szyby w dół i rundki po alejach
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dobra biografia Fruitvale Station (2013) - Zalukaj.tv
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
jak nie masz silniczkow w srodku to musisz dokupic , koszt ok 40 zł
-
Stały "plus" w drzwiach tylnych bez elektryki
po stałym plusie to Ci będzie cały czas świecic musisz pociągnąc kabel na tył najlepiej od podświetlenia konsoli po światłach i tyle
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Można ale przedliftowy przekaźnik ma inaczej rozłozone diody i dziwnie świeci w dodatku po wciśnięciu wchodzi zbyt głeboko w ramke... odnosnie awaryjnych ma ktoś rozpiske pinow przedliftowego i liftowego ?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
depo są spoko jak się je folią potraktuje
-
[ALL B5] Majne audi :)
Ogólnie rzecz biorąc przedliftowy grill i lusterka w macie postarzają ten samochód Folie i napisy zrywaj , czarny grill i emblematy jak najbardziej ok
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
Nie , ja chce zrobić wyłącznik w srodkowej konsoli na przycisku obojetnie jakim , przeciwmgielne mam wolne to na nim myślałem, dlatego najlepiej jakby podłączony był tak że zapala się samo z światłami a wyłacza się go przyciskiem
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
No to troche komplikuje bo mam podłączone pod postojówki tylko pociągnięty kabel do srodka i wyłacznik zrobiony... tak myśle patrząc na schemat że może dało by się zrobic tak że zamiast wypuszczac sygnał na przeciwmgielne dało by się puscic na obrysy tylko że to znowu 2 oddzielne obwody , no i tak jak mówisz za każdym razem trzeba by je właczać
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
Panowie a da rade podłaczyc obrysy pod przycisk przeciwmgielnych ?
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
140 do 350ps jest to nie wiem czy jest sens pakowac taką loche jak 180
-
[ALL B5] Majne audi :)
fantazja kogos poniosła
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To s4
-
a4 avant podsufitka
tak na zatrzaski , musisz z wyczuciem pociagnać albo dłuzszym srubokrętem podważać
-
A4 Diesel
myślałes przyciemnić szyby ?
-
Dach na czarno
W srebrnym jakos to do mnie nie przemawia..
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Tyle już siopy poszło w to że szkoda było by zmieniac na 2.7.. Projekt miazga :kox:
-
Rozbieranie boczków - zamiana tapicerki jak?
najlepiej jak zerwiesz juz tapicerki to nie ścinaj całkiem na płasko tych pozostałych bolców bo nie spasujesz pózniej tego dobrze i może się zerwać jak mocniej oprzesz się łokciem