Treść opublikowana przez lesand
-
[ALL B5] Czujnik temperatury chłodziwa silnika G82- problem.
chyba G62 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4535.45
-
[B6 AWX] Czy trzeba rozbierać przód ?
Wymieniałem kiedyś popychacze w AFN (firma TUNE-UP w Gdańsku) i zrobili to bez ściągania przodu
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
chyba musze zmienic zrodlo wiedzy [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:15_________________________________________________z moich zrodel jedyne oleje HC w serii mobil one to Mobil Syst S Special V 5W-30 oraz Mobil Super 3000 X1 5W-40 jednak chetnie poczytam jezeli jest inaczej ciekawe ale na niemieckiej stronie to SHC http://www.mobil-1.pl/cms/Mobil_1_ESP_Formula_5W-30.aspx http://www.mobil-1.co.uk/cms/Mobil_1_ESP_Formula_5W-30.aspx http://www.mobil1.fr/cms/Mobil-1-ESP-Formula-5W-30.aspx http://mobil1.de/cms/Mobil_1_ESP_Formula_5W-30.aspx
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
STANDARTY: przekracza standardy API SH/CF - CCMC G-4/PD-2 REFERENCJE: PRODRIVE - Ferrari 550 Maranello, 24 Godziny Le Mans, FIA GT, Coloni Motorsport - Formuła 3000, French GT - Ruffier Events, Porsche GT http://www.motul.krakow.pl/_pdf/Motul_Produkty_Osobowe_Sport_Silnik.pdf
-
[INNE] Rolka alternatora -jak wymienić?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=97928.0 następnym razem najpierw użyj szukajki
-
[B5 AJM] Problem z paliwem nie odpala
AFN nie ma pompy paliwa w baku :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Tankuje bio paliwo do a4
było już o tym na forum
-
A4 B7 Avant Opony kierunkowe czy asymetryczne?
ja mam kierunkowe letnie i zimówki, jeżdżę już drugi sezon i jest ok. :gwizdanie: lato nexen n3000 225/45/17 zima vredestein snowtrac 2 195/65/15
-
[B6 AWX] Co myślicie o oponach "syron"?
syron produkowany jest przez tą samą firmę co nexen, ja jeżdżę już drugi sezon na nexen n3000 225/45/17 i polecam różnica w cenie( u wojtusani) w 225/45/17 71pln( na sztuce) na korzyść nexena
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
specyfikacje też są, wystarczy poszukać: http://www.a4-klub.pl/smf/specyfikacje_olejow_normy_vw-t4705.0.html;
-
[B5 AVG] Metaliczne stukanie z zawiechy
kolegom chodzi o sprężynę zawieszenia, tez miałem taki przypadek z przodu
-
[B6 AWX] Napinacz paska alternatora
można wymienić bez zwalania przodu, wystarczy odkręcić i odsunąć visco
-
Polecane opony letnie
z tych, które podałeś to barum, albo fulda, polecam nexen N3000
-
[B5 AFN] Napinacz paska alternatora??
zajrzyj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_wymiana_sprzegla_wiskotycznego_w_adr_bez_sciagania_przodu_manual-t138783.0.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.sport.pl/F1/1,96296,8111031,F1__Robert_Kubica_przedluzyl_kontrakt_z_Renault.html
-
[ALL B5] Jak często powinien się włączać wentylator klimatyzacji ?
wentylator klimatyzacji powinien uruchamiać się od razu po włączeniu klimatyzacji i pracować cały czas jeśli dzieje się tak przy wysokich temperaturach na zewnątrz to nie ma się czym przejmować
-
[B7 BPW] Wywołanie prcedury oczyszczania DPF-a w Łodzi
tu masz opis jak to zrobić: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_dziwne_stukanie_i_zero_przyspieszenia-t105959.0.html;msg1231304#msg1231304 o pomoc popytaj na spotach: http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_lodzkie-t22268.0.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.sport.pl/moto/1,64997,7836970,17_Rally_Internazionale_del_Taro___zwyciestwo_Kubicy.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.sport.pl/F1/1,96296,7793200,F1__Jak_Kubica_Red_Bulla_goni.html
-
[B5 AFN] Coś dzwoni...
mi kiedyś pękła sama końcówka sprężyny na dole, nie wypadła tylko została na swoim miejscu i to było przyczyną dzwonienia
-
[B7 BLB] Problem z odpalaniem
jeśli zaczął źle odpalać po wymianie rozrządu to tam powinieneś szukać przyczyny, sprawdź kąt synchronizacji
-
[B6 AVF] Czy bierze wam olej ten silnik i ile ?
sprawdzałeś po wymianie ile nalali wcześniej też brał olej czy dopiero po ostatniej wymianie, o jaką ilość oleju chodzi
-
[B5 AFN] Jak myślicie gdzie szukać problemu? Turbina?
jakiego koloru dym? 0,5l na 10000 to żadne zużycie :gwizdanie:
-
[B6 AVF] POMOCY problem z odpalaniem ( filmik )
może pomyśl nad zmianą mechanika :gwizdanie: tak jak dziadekblack napisał, u ciebie nie ustawia się kąta wtrysku tylko kąt synchronizacj : http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_ustawianie_kata_synchronizacji_w_pd_fotostory-t74986.0.html dobrze by było zrobić logi
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ten będzie dobry: http://www.powerenhancer.co.uk/product.php/71/motul-8100-x-cess-5w40--5-litres-