Treść opublikowana przez adamooo
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
jak cos mam na zbyciu fis
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
teraz czas na mnie...ja rezam w sobote
-
[B6 AVF] skradziona atrapa w zderzaku
ja mam kratke..cena 100zł
-
B7 2.0 tdi BLB
lepszy od oniaka gratki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zółwiu dajesz dzisiaj..śnieg śnieg śnieg
-
Ulubiona Muzyka - linki :)
ja już mam
-
[B6 AKE] Pokrywa zaworów leje - przy wtryskiwaczu
możesz założyć tą uszczelke jeszcze raz..
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
2,5 ma 312
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
no poziek jak przejechał się to mówił ze dużo lepiej..a ja już się przyzwyczaiłem
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
szukaj od 3.0 benzyniaka..
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
heja..jak chcesz wymienić tarcze na 312 musisz kupić jarzma i tarcze..klocki pozostają te same.. za jarzma płaciłem 100zł jakoś a tarcze 200zł 2 szt...jeśli chodzi o ceny w aso to chiba 350 szt jarzmo jedno. po zmianie tarcz na większe nie założysz już felg 15"..najmniejsze to 16"
-
[B5 AEB] Montaż sondy EGT
profi robota pokaż jeszcze jak zamontowałeś zegary w słupku..
-
Bixenon Xenon od A do Z
podepnij równolegle jakieś żaróweczki..i xenony będą chodziły..tak samo do postojówek..
-
[B7 ASB] 3.0 tdi by Aligator dynosoft.pl
do wawki niedaleko
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ja płaciłem 80zł
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
założe co by zobaczyć jak lezy zrobić fotki itd.... wiadome ze musze go malnąć... jeszcze listwy boczne od S4 własnie mi kumple w ASO ma dobrze wycenić i ciągle szuka tylniego zderzaka.... a mam pytanko odnosnie tylniego daszka na klape.... montował ktoś juz coś takiego założenie zderzaka to max 30min.. z pińćset razy ściągaliśmy z Poziem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Serwis lamptopów jest pod riwierą w podziemiach..tele 501206474. Albo oddaj oniakowi..już do paru kompów się dobierał efekt..kończyło się to zakupem nowego
-
[B5 AVG] wtryski + FMIC+ turbo awx + pompa
Spanky daj na luza nie wiesz w co się pakujesz
-
[B6 AWX] Chips by ROGAL
jak stoi jak cały czas gdzieś jeździ..nawet czysta stoi jak narazie nic nie zrobiłem..oprócz mandacika 10 pkt
-
Strefa Śmiechu
- Składamy życzenia świąteczne
Wesołych- [B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
na srebrnym wygląda kox lepiej niż na czarnym..- [B6 AWX] co oznacza ten komunikat?
ja mam 1,9 i mam 312- [B6 AVF] Nieszczęście... biały dym i spadek mocy.
wszystko fajnie extra...tylko "niestety" żeby zrobić coś fajnego w naszych b6 trza nieźle rezać..a większa turbinka niestety nie da rady się zmieścić..zostaje hybryda..ale i tak nie wyciśniemy więcej niż 195 kucy..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry..ja jeszcze bez prezentów i do tego w robocie dzisiaj tabaka - Składamy życzenia świąteczne