Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

d4widoV

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez d4widoV

  1. mysle, ze czas juz swoje zdzialal jesli chodzi o zmieniarke :-) naprawa raczej nic nie da, bo juz kilka osob na forum to robilo i tak nie bylo efektu. Lepiej sprzedaj to za grosze a zakup sobie emulator zmieniarki za ponad 200 zl a bedziesz mial czytnik mp3, sd.
  2. radia pioneer'a wspolpracuja z BOSE bo sa przejsciowki do BOSE, ale raczej jesli chodzi o zmieniarke a tymbardziej wyswietlanie na fisie info o stacjach to tylko na ori radiu
  3. a czym sie rozni tryb skandynawski od naszego?
  4. nie ten dzial, napisz tutaj - Kupię
  5. nie, pasa nie musisz zdejmowac, lampy tez tam w niczym nie przeszkadzaja, takze do roboty :-)
  6. sciagasz zderzak a ppzniej masz na widoku najpierw chlodnicw klimy, odkrecasz ja tak zebys mogl ja na bok odstawic (oczywiscie nie odpinajac wezy bo czynnik caly poleci) i masz dostep do chlodnicy wody.
  7. do tych co poszukuja LEDow H6W - CAN-BUS LED H6W Bax9s 5xSMD auta z komp. MEGA MOC (2670344445) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Swieca i nie wywalaja bledu (u mnie w B5 wywalaly inne).
  8. oslone na silnik malowac? Masz na mysli ta na spodzie co jest? Przeciez to tak jakbys chcial pomalowac cale podwozie w kolor...
  9. zajrzyj tutaj - http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-montaz-tempomatu-19883/
  10. od taxi byly 2 przyciski: od wlaczania oswietlenia podsufitki i wlaczania 'koguta'. i jeszcze jeden dla policji byl
  11. nie urwa sie, to sa mocne rzeczy :-)
  12. Ale tzn. Jak 'mocno' slabnie jego trwalosc? W jakim stopniu? Np. Sam colli 476 bez BH trzyma dobre 2 miesiace, to z BH mniej o 2 tygodnie?
  13. Taaa, PLAL do opon... ekonomicznie... Ale popsikasz i ciagnie kurz i piasek jak nie wiemm to dziadostwo, zainwestuj w jakis porzadny dressing do opon a efekt trwaly na dlugo
  14. najprosciej bedzie jak zdejmiesz zderzak, jest on trzymany na 2 sruby za zaslepkami halogenow i na slizgach na blotnikach. 5 minut roboty a masz elegancki dostep do korka spustowego
  15. i co sie martwicie, ja mam na normie 98-100 po wymianie ori termostatu i jest klasa. Widocznie tak ma byc.
  16. Spodziewalem sie, ze chodzi o odpowietrzenie za pomoca sprzetu innego niz wezyk + pedal hamulca. ja tak zawsze robie, szalu nie ma jesli chodzi o czulosc hamulca. gumki wymienilem w zaciskach tez i bialy smar i znaczna poprawa. Ale wiecej bede oczekiwac jak zmienie kpl tarcze 312mm+klocki. planuje do Ciebie sie odezwac deva :-)
  17. no, Black Hole, sam jestem ciekawe efektu jak zastosuje na swojej czarnej-perle i pozniej colli 476
  18. collinite 476 najlepszy, efekt rewelka
  19. chyba ze uzywales/probowales uzywac spryskiwacza tylnej szyby, ale nie leci to wtedy tez :-D
  20. no przekladka nie problem, z tym ze wlasnie wiazke musialbys podciagnac kabli z tasma zeby przyciski +/- chodzily. Ale czy to warto? Ja bym tego nie robil. Zainwestuj lepiej w kiere 3ramienna z eSy :-) chyba ze taka juz masz :-)
  21. a blok ABS w jaki sposob sie odpowietrza? i ogolem jaki plyn hamulcowy zalac najlepiej jesli bede wymieniac, bo przed pierwszym sniegiem by bylo dobrze to zrobic :-)
  22. no jesli to termostat walniety (kupiles ori termostat?) to na pewno odczujesz to na duzym spalaniu na tak niskich temperaturach. Ale raczej czujnik
  23. Autoglym Interior Shampoo - dobry, nie drogi, wydajny :-) polecam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.