Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilb5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilb5

  1. Podstawowe pytanie,ile zrobiłeś na tym oleju i co ile go zmieniasz? jeśli zrobiłeś 6tyś biorąc pod uwagę że zmieniasz go co 10tyś i zostało Ci do wymiany 4000 to 0,5L mógł Ci podebrać skoro wycieku nigdzie nie ma i jest to normalne zjawisko.
  2. kamilb5 odpowiedział(a) na martiborki temat w 1.8T
    tak,jest po programie a ciśnienie skacze jak głupie a jak złapie pare peaków 1,2bara-a,to łapie tryb awaryjny i podejrzewam że mogą być już magnesy w n-ce na wykończeniu i dlatego chciałem założyc mbc
  3. kamilb5 odpowiedział(a) na martiborki temat w 1.8T
    Dev. to ja mam teraz 160g/s przy 6600obr/min martiborki będzie działał bo sam nawet teraz na takim jeżdze,tylko krućce trzeba pozmieniać i będzie działać.
  4. kamilb5 odpowiedział(a) na martiborki temat w 1.8T
    devastation chodzi mi o AEB tzn jakie ciśnienie można ustawic na mbc lub wartość przepływki na k03,bo u mnie też coś świruje n75 i podmieniłem na ten z TDI,ale dalej coś jest nie tak.
  5. kamilb5 odpowiedział(a) na martiborki temat w 1.8T
    Devast a na ile można ustawić mbc w AEB? Czy n75 z tdi będzie działał?
  6. Ale tam nie ma PD tylko CR więc nie trzeba 505.01
  7. Club G40 - The Polo G40 Owners Club UK Tutaj mozna sprawdzić wydajnośc wtrysków po numerach jak ktoś nie wiem jakie ma.
  8. kamilb5 odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8T
    Ja miałem podobnie i była to klapa WG. Zawór upustowy w turbinie był otwarty cały czas i turbo dołączało sie dopiero przy 3500,zwróć uwagę czy nic nie brzęczy w okolicy turbiny.
  9. Z tego co pamiętam to były one z saaba9-5 lub 9-3 nie pamietam dokładnie,jutro podam Ci nr.ori. Przy 4 barowym regulatorze będą miały wydatek dochodzący pewnie pod 400cc więc można smiało atakować na 260km
  10. Panowie a co myslicie na tema nowego lotosa 5w40 SN/CF stsował już go ktoś kiedy?
  11. pioteros ja kiedyś na próbę założyłem wtryski od saaba 2,3 Turbo 360cc wchodzą P&P,ale sterwonik nie zrobił sam sobie korekty,cały czas waliło błeda regulacja mieszanki i kopcił na czarno prawie jak diesel,może z doły lepiej sie zbierał i był trochę bardziej elastyczniejszy,ale za to góra już wogóle nie jechała i musiałem spowrotem wstawić stare,teraz ostatnio gdy robiłem logi to miałem ok 22ms po samym sofcie,teraz będe robił korekte i pod te wtryski.Tak to wygląda u mnie na seryjnych wtryskach. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  12. Tak,tylko po co wymieniać z dobrych na dobre? Np rolka prowadząca ta mała na górze to chyba trzeba na niej z 500 000 zrobić żeby sie zużyła a napinacz 80k spokojnie wytrzyma.
  13. Wymień tylko pasek,te rolki w 1Z spokojnie wytrzymują 100 000.
  14. W peaku 1,2bar-a póxniej spada do 0,9 ---------- Post dopisany 18-02-2013 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2013 at 19:43 ---------- 00561.Regulacja mieszanki Adaption limit add exceeded. Co to za błąd?
  15. Zerknie ktos przy okazji? VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  16. Grzesiu wielkie dzieki za info może akurat się skuszę a tak w ogóle to jaki to ma potencjał ta turbina? Ile da sie z niej wycisnąć?
  17. Jutro sprawdze dokładnie jakie to błedy wywaliło,ale ewidentnie jest problem z paliwem,może wtryski nie wyrabiają? Mam w sumie w zapasie 360cc do założenia,a te są ori.
  18. Jest po programie,jedynie co to pompka walbro 255 zastąpila seryjną,DP,i przelot.
  19. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Nie wiem co może ciąć doładowanie przy 5500,może ktoś cos poradzi.? ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- Dodam tylko że wywala jeszcze dwa błędy,P0103 Miernik masy powietrza,rząd cylindrów 1-sygnał wejsciowy za wysoki,a drugi to regulacja mieszanki.
  20. Dzieki Panowie za uświadomienie:wink:,tylko dalej mnie ciekawi jaka to turbina ta z allegro.
  21. Fakt łopatki nie wygladają za dobrze,ale skoro k03-073 pochodzi z BEX-a to gdzie była montowana k04? Sorki że tak pytam ale w temacie Turbin nie siedze aż tak dobrze więc proszę o wyrozumiałośc bo jedynie tutaj mogę sie czegoś dowiedzieć konkretnego.
  22. Więc co szukać jak wszystko jest nie osiągalne? ---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- A k03s gdzie była montowana seryjnie?
  23. Panowie co to za turbo? TURBOSPRĘŻARKA TURBINA AUDI A4 1.8T 53041015095B (3031775384) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zastanawia mnie ilośc łopatek bo ma ich 8 czy to jest k04?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.