Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ajax

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ajax

  1. chyba nie zapoznales sie z legenda Water resistance rating Suitability: Water Resistant 30 m or 50 m Suitable for water related work and fishing. NOT suitable for swimming or diving. Water Resistant 100 m Suitable for recreational surfing, swimming, snorkeling, sailing and water sports. NOT suitable for diving. Water Resistant 200 m Suitable for professional marine activity and serious surface water sports. Suitable for scuba diving at depths NOT requiring helium gas. 300+ m helium safe Suitable for saturation diving (helium enriched environment). Watches designed for helium mixed-gas diving will have additional markings to point this out. Wiec w tym zegarku to mozna tylko naczynia myc
  2. Errrr napalilem sie, ale ten zegarek ma tylko WR 30M?
  3. No kolege pojeepalo! Sam chcialem zakupic jakiegos offa ale boje sie, ze skoncze na zakupie i nie bede mial czasu na jazde :/ Wez mnie na stopa do lasu Gratki!
  4. ajax odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    ja tez moge wyslac zapro, wiec jak ktos potrzebuje to niech pisze
  5. Super, to jeszcze tylko powiedzcie gdzie jest owy czujnik w moim silniku? To ten wkrecony bezposrednio w miske, ktorym ciagle zahaczam a zwaly sniegu?
  6. Witam, jest mozliwosc sprawdzenia cisnienia oleju VAGiem? Jezeli tak, to jak? Pozdrawiam!
  7. No w koncu kosiniak siedzi w jedynym slusznym dla siebie wozie
  8. Kolejna eS...bedzie kogo objezdzac Gratki! P.S. Nikt nie placze, ze ma zamontowana instalacje LPG?
  9. ajax odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja rowniez poprosze o zaproszenie
  10. Ladna ale do S4 to jej czegos brakuje, wiec pozostan przy A4 Ta usterke powinienes jak najszybciej usunac, bo moze sie to bardzo zle skonczyc....
  11. Z calym szacunkiem, ale Twoj w porownaniu do mojego to ryczy Chcialbym, zeby i moj w koncu zagadal tak jak powinien... ale jeszcze nie teraz
  12. Kali, nastepnym razem jak sie bedziesz slizgal, to ESP wylacz Parking
  13. Hmmm jak nie lubie BMW tak ta mi sie bardzo podoba 200KM przy masie samochodzie musialo ladnie latac? Jakie wrazenia po przesiadce na 2.5 QTDI?
  14. przecież to porównanie chyba silników FSI a nie TFSI??? Wystarczy spojrzec na moc w tabeli i juz wszystko wiadomo! TFSI
  15. Lepiej opowiadaj co to za lampki siedza z tylu bo wpadly mi w oko
  16. Ja tez chce montowac TT i chetne dowiem sie jak to jest z ori alarmem.
  17. eSa Avant
  18. Mam tylko jedna prosbe... zdejmij znaczek RS4 a cala reszte rob jak Ci sie podoba
  19. Tak znam.... osobiscie Panowie ze srebnej Vectry bardzo polublil moj samochod... trzy razy przez cale miasto za mna jechali
  20. 1.8T A wiesz jak zapitala? :gwizdanie:
  21. Nie wiem, co masz na mysli mowiac najlepszy, ale w moim mniemaniu, to ja mam najlepszy wynik
  22. Wlasnie sie zastanawiam skad ten przyrost o 20 mocy i momentu, bo po montazu FMIC-a wcale nie zauwazylem zmiany na plus. Jedyne co sie mocno zmienilo, to to, ze samochod nie dostawal zadyszki w miescie przy wiekszych temperaturach. Wystarczy, bedzie seryjny filtr.... tylko mi juz potencjalnych klientow na K&N-a nie odstraszaj #edit Tak zostaje przy seryjnym wydechu... Bobik kazal rozluznic ( katy out, zmiana srodkowego i koncowego ), ale Sid ostrzega przed wywaleniem katow i wzrostem halasu wydawanego przez silnik - tego chce na razie uniknac.
  23. Hmmm tego jeszcze nie slyszalem. K&N troszke zmienil dzwiek silnika.... ale jak slysze o syfie, to chyba papier wroci na miejsce Moment sredni, ale taki zostanie, bo naprawde nie chce, zeby spalanie mocno wzroslo... juz i tak sie na stacji ze mnie smieja Bo to jest silnik APB ( USA ) ktory seryjnie mial 250 KM / 350 Nm ze wzgledu na emisje spalin.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.