Treść opublikowana przez ajax
-
Kurtka Audi Racing Team i Zegarek
chyba nie zapoznales sie z legenda Water resistance rating Suitability: Water Resistant 30 m or 50 m Suitable for water related work and fishing. NOT suitable for swimming or diving. Water Resistant 100 m Suitable for recreational surfing, swimming, snorkeling, sailing and water sports. NOT suitable for diving. Water Resistant 200 m Suitable for professional marine activity and serious surface water sports. Suitable for scuba diving at depths NOT requiring helium gas. 300+ m helium safe Suitable for saturation diving (helium enriched environment). Watches designed for helium mixed-gas diving will have additional markings to point this out. Wiec w tym zegarku to mozna tylko naczynia myc
-
Kurtka Audi Racing Team i Zegarek
Errrr napalilem sie, ale ten zegarek ma tylko WR 30M?
-
[ALL] OFF ROADOWA Suzuki vitara
No kolege pojeepalo! Sam chcialem zakupic jakiegos offa ale boje sie, ze skoncze na zakupie i nie bede mial czasu na jazde :/ Wez mnie na stopa do lasu Gratki!
-
Lockerz.com
ja tez moge wyslac zapro, wiec jak ktos potrzebuje to niech pisze
-
[B5 APB S4] Cisnienie oleju VAGiem
Super, to jeszcze tylko powiedzcie gdzie jest owy czujnik w moim silniku? To ten wkrecony bezposrednio w miske, ktorym ciagle zahaczam a zwaly sniegu?
-
[B5 APB S4] Cisnienie oleju VAGiem
A jaki i gdzie?
-
[B5 APB S4] Cisnienie oleju VAGiem
Witam, jest mozliwosc sprawdzenia cisnienia oleju VAGiem? Jezeli tak, to jak? Pozdrawiam!
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
No w koncu kosiniak siedzi w jedynym slusznym dla siebie wozie
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
Kolejna eS...bedzie kogo objezdzac Gratki! P.S. Nikt nie placze, ze ma zamontowana instalacje LPG?
-
Lockerz.com
Ja rowniez poprosze o zaproszenie
-
[B5 AMX] Moja A4 / S4 2.8Q
Ladna ale do S4 to jej czegos brakuje, wiec pozostan przy A4 Ta usterke powinienes jak najszybciej usunac, bo moze sie to bardzo zle skonczyc....
-
[B5 S4 APB] 310 KM / 425 Nm by Jetronic
Z calym szacunkiem, ale Twoj w porownaniu do mojego to ryczy Chcialbym, zeby i moj w koncu zagadal tak jak powinien... ale jeszcze nie teraz
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Moi!
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Kali, nastepnym razem jak sie bedziesz slizgal, to ESP wylacz Parking
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
Hmmm jak nie lubie BMW tak ta mi sie bardzo podoba 200KM przy masie samochodzie musialo ladnie latac? Jakie wrazenia po przesiadce na 2.5 QTDI?
-
[2.0 TFSI] Proszę o opinie na temat tych silników
przecież to porównanie chyba silników FSI a nie TFSI??? Wystarczy spojrzec na moc w tabeli i juz wszystko wiadomo! TFSI
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Lepiej opowiadaj co to za lampki siedza z tylu bo wpadly mi w oko
-
[ALL] Turbo Timer APEXI - jak podłączyć
Ja tez chce montowac TT i chetne dowiem sie jak to jest z ori alarmem.
-
[B5 AGB] Moja S4 Avant
eSa Avant
-
[B5 ADR] Przeróbka a'la RS4
Mam tylko jedna prosbe... zdejmij znaczek RS4 a cala reszte rob jak Ci sie podoba
-
Spotkania na drodze
Tak znam.... osobiscie Panowie ze srebnej Vectry bardzo polublil moj samochod... trzy razy przez cale miasto za mna jechali
-
Spotkania na drodze
1.8T A wiesz jak zapitala? :gwizdanie:
-
Motostat.pl - konto klubowe
Nie wiem, co masz na mysli mowiac najlepszy, ale w moim mniemaniu, to ja mam najlepszy wynik
-
[B5 S4 APB] 310 KM / 425 Nm by Jetronic
Wlasnie sie zastanawiam skad ten przyrost o 20 mocy i momentu, bo po montazu FMIC-a wcale nie zauwazylem zmiany na plus. Jedyne co sie mocno zmienilo, to to, ze samochod nie dostawal zadyszki w miescie przy wiekszych temperaturach. Wystarczy, bedzie seryjny filtr.... tylko mi juz potencjalnych klientow na K&N-a nie odstraszaj #edit Tak zostaje przy seryjnym wydechu... Bobik kazal rozluznic ( katy out, zmiana srodkowego i koncowego ), ale Sid ostrzega przed wywaleniem katow i wzrostem halasu wydawanego przez silnik - tego chce na razie uniknac.
-
[B5 S4 APB] 310 KM / 425 Nm by Jetronic
Hmmm tego jeszcze nie slyszalem. K&N troszke zmienil dzwiek silnika.... ale jak slysze o syfie, to chyba papier wroci na miejsce Moment sredni, ale taki zostanie, bo naprawde nie chce, zeby spalanie mocno wzroslo... juz i tak sie na stacji ze mnie smieja Bo to jest silnik APB ( USA ) ktory seryjnie mial 250 KM / 350 Nm ze wzgledu na emisje spalin.