Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    U mnie jest to samo np. ostatnie 2 lata to waga 79-93 kg (w ostatnią zimę ćwicząc na siłowni udało się przybrać 11-12 kg w ciągu 2,5 miesiąca - bez żadnego koksu, tylko gainer i kretka + dieta i dobry trening) Ale co z tego jak obecnie jest tylko ok 83 kg
  2. Tak, ori musi mieć odklejaną tylną etykietę Tutaj masz fotki z porównania fake i ori: http://img163.imageshack.us/img163/3299/motulfake03.jpg Wprawdzie to nie x-clean, a x-cess, ale schemat tylnej etykiety będzie taki sam. Porównaj sobie prawe dolne ćwiartki tych etykiet - widać różnice...
  3. Tak jak kolega wyżej, nie masz dpf-a. Co do tego castrola to niezbyt dobry wybór... Dużo lepszy byłby motul lub liqui moly z normą 505.01
  4. IMO przedni zderzak s-line jest ładniejszy, natomiast tylny ten od S4. Może zrób taki mix Hmm ponadto zderzak s-line składa się z dwóch części, więc przy lakierowaniu policzą pewnie jako dwa elementy...
  5. Wybierz motula x-clean. Co do ceny i miejsca zakupu to parę tygodni temu kupiłem 5L motul 8100 x-clean c3 5w40 w aso za 200 zł.
  6. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te są takie same, a tańsze Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2844902808) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  7. Kolego udaj się do stolicy, do R-Performance: CHIPTUNING R-Performance Aż tak daleko nie masz
  8. Zmieniaj na motula np. specyfic 505.01 5w40. Teraz jednak wlałem motul 8100 x-clean c3 5w40 i mam wrażenie, że silnik pracuje ciszej w porównaniu do specyfica... Do tego zrób płukankę - zalej przed wymianą motul clean engine. PS: wystarczyło poczytać kilka postów/stron wcześniej
  9. Przed wymianą oleju zalewasz do silnika "płukankę" np. "motul clean engine". Silnik musi mieć temp. roboczą. Auto chodzi na wolnych obrotach 10-15 min. Następnie spuszczasz stary olej i zalewasz nowy.
  10. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja kiedyś z Dominikiem rzeźbiłem przy -27 i nie narzekał nie ma rzeczy niemożliwych dla Was
  11. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Prędzej nie dam rady tego raczej zrobić... Zresztą przy takiej pogodzie komu chciałoby się rezać Jak się ociepli to napiszę jeszcze raz do Dominika w tej sprawie, jakbyś szukał jeszcze to mógłbyś moje zabrać
  12. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja będę miał takie na sprzedaż, ale dopiero wiosną Czekam aż zima minie i zrobi się elektrykę z tyłu - wtedy komplet boczków bd szukał nowego właściciela
  13. Miło mi że udało się pomóc PS: egr Ci czasem nie cieknie? Skoro klapa się zacięła, może warto wyczyścić egr (w najgorszym wypadku potrzebna wymiana).
  14. Hmm nie wiem, czy to pomoże w Twoim przypadku, ale zawsze możesz sprobować... Rok temu też pewnego dnia nie mogłem odpalić. Niby wszystko było ok, a auto nie paliło. Okazało się że problemem był egr, a dokładniej klapa gasząca, która się zacięła. Wystarczyło poruszać tą dźwignią u boku egr i audi odpaliło
  15. ta dokładka pasuje do B6 kilka aut na forum ją ma...
  16. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś coś doradzi??
  17. O tą dokładkę Ci chodzi: LISTWA ZDERZAKA DOKŁADKA SPOJLER SEAT LEON CUPRA (2788821022) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  18. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wczoraj w aucie odezwało się sprzęgło Właściwie już kończy swój żywot - ślizga się na każdym biegu. Biegi wchodzą bez problemów, przy ruszaniu szarpie autem. Teraz pytanie: czy na jego wymianę mogę dojechać bez obaw, że coś jeszcze się popsuje (skrzynia itp), czy lepiej nie ryzykować i posłużyć się lawetą?? Dystans do przejechania do aso to ok 80 km...
  19. Z dwumasem nie mam pojęcia jak sprawa wygląda (w historii z aso tak na szybko nie znalazłem nic o sprzęgle, czy dwumasie). Tak więc wymienię komplet sprzęgła z dwumasem... Hmm czy do mojego awx-a podejdzie jakiś mocniejszy komplet, czy tylko ten dedykowany do tego silnika? W niedalekiej przyszłości może będzie jakiś chip, fmic, więc mocy trochę przybędzie... Hmm a co przy okazji tej wymiany warto jeszcze sprawdzić/ewentualnie wymienić??
  20. Witam. Tak więc dziś rano było wszystko ok. Wyprowadziłem auto z garażu i zgasiłem. Po kilkunastu minutach chciałem jechać do sklepu a tu... Pedał sprzęgła zaczął dziwnie pracować, tzn. "wciskanie" jego odbywało się lekko, natomiast przy puszczaniu czułem, że podnosi się z lekkim oporem. Dodam że pedał sprzęgła "leży" wyżej niż hamulca (ale tak było od dłuższego czasu). W czasie jazdy sprzęgło ślizga się na każdym biegu (obroty rosną, a prędkość stoi w miejscu). Ponadto przy ruszaniu z 1-ki lub wstecznego szarpie trochę autem. Biegi wchodzą bez żadnych problemów. Do tej pory sprzęgło w ogóle się nie ślizgało... Teraz pytanie: mimo że nie jestem jakimś super specem to myślę, że sprzęgło skończyło swój żywot. Jeśli się mylę to mnie poprawcie... Jak sprawdzić czy dwumas jest też do wymiany, bo nie wiem czy go też wymieniać czy nie?? Wymieniać sam komplet sprzęgła, czy również dwumas?
  21. Jeśli chodzi o zapieczone kierownice w turbinie to można turbo rozebrać i je wyczyścić. Podaję linka do opisu tego zabiegu: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-tdi-czyszczenie-kierownic-vtg-49491/ Zapieczone turbo jest efektem "powolnego stylu jazdy". Warto od czasu do czasu przegonić auto np. na 2 czy 3 biegu pod czerwone pole na obrotomierzu. Co do poduszek to jeśli podłączenie/styki są ok, to sprawdź wiązkę.
  22. Błąd 19558 dotyczy klapy gaszącej - przyczyn może być kilka: okablowanie, przepalony bezpiecznik, zalany silniczek V157... Błąd 17996 związany jest poduszkami silnika... Natomiast 16618 - krótko mówiąc turbo Ci przeładowuje... Pewnie zapieczone kierownice, łopatki w turbinie.
  23. Wrzuć jeszcze logi statyczne 013, 018 i 023 - ocenimy stan pompowtrysków. Po za tym to masz turbo do czyszczenia - jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi... Z autem dzieje się coś złego? Ma jakieś problemy?
  24. Blachu odpowiedział(a) na lechu73 temat w Audi A4 B6
    Numer tej klamry mocującej, który podałeś na schemacie, który umieściłem ma nr. 29 (jak widzisz znajduje się ona przy łączeniu rury z turbiną). Ty szukasz części znajdującej się na łączeniu przewodu 3b0 145 834p z egr-em, więc to będzie część o nr. 28 na schemacie - jej nr to N 105 189 01
  25. Blachu odpowiedział(a) na lechu73 temat w Audi A4 B6
    Luknij tutaj: Vehicle- spare parts for AUDI Audi A4/S4/Avant quattro 2005 Opaska która Cię interesuje ma nr. 28 na tym obrazku. Niżej masz podany numer tej części. Cena u gajosa to 19 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.