Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid7737

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid7737

  1. Lecisz jak zawsze z tematem musze wpaść zobaczyć jak trzyma się w ręku tą kiere co masz
  2. Witam potrzebuje opinii czy ten gwint będzie pasował do mojej b6 sedan z quattro ? http://olx.pl/oferta/gwint-kw-audi-a4-b6-b7-quattro-CID5-IDcAG4F.html Tylne sprężyny są szerokie a w Q nie powinny być wąskie? Nie chce mieć jakiś przód żeby coś nie pasowało po zakupie
  3. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja kluczyki z B6 po 50 zł sprzedawałem A nie masz przypadkiem jeszcze? I kolejne pytanie.. ten gwint będzie okey do sedana z Quattro? bo ta sprężyna szeroka z tyłu jest http://olx.pl/oferta/gwint-kw-audi-a4-b6-b7-quattro-CID5-IDcAG4F.html
  4. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam problem dzisiaj przy próbie wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki grot został w środku, okazało się że w scyzoryku pękł ten kawałek aluminium czy co to jest , teraz pytanko ile kosztuje nowy kluczyk w aso? ew jakiś zamiennik z allegro możecie polecic? to kupie i przełoże grot i pastylke ..
  5. Krzysiek czyli co zakładać tip 2.5 cala?
  6. Panowie pytanie takie Tip 2.5" ma jakieś konkretne ograniczenie mocowe? początkowo będzie ok 240koni a docelowo max 3xx-350 .. czy od razu robić 3"? (ale pod niego chyba przepływka s3? hmm) fmic pakuje 230x550x65 ,wtryski 440cc Dzięki
  7. Że niby te za wąskie na 10J? według mnie maksimum
  8. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gwint w dobrej cenie kumpel próbuje mi załatwić zobaczymy czy będzie taniej niż te 2300 co w sklepach jest
  9. Dokładnie odpuść bov jedynie jako już to zawór dv forge 007, takie moje zdanie
  10. Ja przy zakupie auta widziałem że nie chce wgl jechać, myślałem że to kat i się nie myliłem po wywaleniu i wstawieniu DP 2.5" zupełnie inne auto także polecam!
  11. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i wygadałeś że stylingi wpadną dokładnie tam ma być konkretny spas i chodzi o to czy nie ma jakiś przeszkód teraz zamawiam zimówki a na święta gwint bez spinania i może uda mi się załatwić po dobrej cenie ,jak się uda dam znać tutaj
  12. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry wieczór Panowie coś tu o klubowym piciu słysze a teraz pytanie takie niedługo będzie zakup gwintu brac AP?jest tematów pełno ale wole tu zapytac, chodzi o to żeby nisko zejść
  13. No ładnie lecisz kurde dajesz je w jaki kolor (zaciski)
  14. Ładnie masz jakieś filmiki jak się to odpycha teraz?
  15. Oo jest i audina o której nasłuchałem się od kumpla a dzisiaj w końcu zobaczyłem w Pszczynie na nocnej.. piękna jest! a co do carbonu to może hydrografika?
  16. Furka zayebista a ten licznik dodaje jej smaczku we wnętrzu powodzenia życze będę zaglądał
  17. Dobra zamiast takiego gadania od razu w prost wystarczy powiedzieć że w tej cenie nie kupie nic dobrego.. A koła 18 nie 16 bo większy hebel będzie zakładany w sezonie i nie mam zamiaru zmieniać zaś kół potem. Dobra zwiększam budżet na te laćki 1600/1700 max co w tej cenie brać? Zaznaczam że nie oczekuje cudów
  18. Powiem tak potrzebuje opony zimowe 225/40 R18 chce wydać do 1200 zł na komplet co w tej cenie będzie najrozsądniejszym wyborem??
  19. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie brać te opony? http://www.oponeo.pl/dane-opony/kormorasnowpro-b2-225-40-r18-92-v-xl#93378273Nie potrzebuje nie wiadomo jakiej zimówki, i nie chce wydać więcej jak ten 1200 na nie.. brać czy coś lepszego, w tej kasie?
  20. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A takie pytanie bo widze ta od b7 nie ma zamka czyli co po prostu go nie zakładam i tyle przy montażu tej plastikowej? Ta bez zamka to raczej od avanta jest (i dużo łatwiej taką kupic). A zamka tak jak piszesz można po prostu nie zakładac, ale jeśli nie masz składanej tylnej kanapy to lepiej nie kombinowac Kanapa jest składana także w razie czego zawsze moge dojść do bagażnika tylko czy o podjedzie bezproblemu i jak już pytam może ktoś ma w dobrej cenie potrzebna na już najlepiej
  21. Panowie coś na temat tych opon? http://www.oponeo.pl/dane-opony/zeetex-z-ice-1000-225-40-r18-92-v-xl#95342561dobra cena właśnie czegoś nie za drogiego szukam bo zimy u nas nie są ostre, zimą tras nie robie a Quattro sobie poradzi tylko jakoś hamować trzeba
  22. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A takie pytanie bo widze ta od b7 nie ma zamka czyli co po prostu go nie zakładam i tyle przy montażu tej plastikowej?
  23. Hehe u niego nie ma lipy same konkretne mody musze zaś podjechać zlukać furke
  24. Sprzęgiełko już mam też awx, powiedz ile dałeś za wtryski? a i ile za łańcuszek bo widze nowy dobra fura

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.