Treść opublikowana przez szakal222
-
odszkodowanie za bol i cierpienie i uszczerbek na zdrowiu
no w miom to juz prawie 3:kwasny:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
to moze ja cos przysmole i napisze jakis esej a tak serio leci ktos na rajd swidnicki ? http://a4-klub.pl/uklad-kierowniczy-97/stukanie-ukladzie-kierowniczym-dziwne-prowadzenie-auta-powazny-problem-267548/ moze ktos cos poradzi?
-
Pióra wycieraczek
ja mam jakies tam kupilem na gieldzie w jeleniej gorze cena jesienia 2012 70 zl kpl. ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- dodam ze chulaja jak nalezy
-
Platforma cyfrowa NC+
bierz N polsat syf wylaczaja i wlaczaja kanly jak chca ogolny burdel ,wiecej kasy nie dostana odemnie
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
oj panowie kusicie i chyba sam sobie wywale ten przymulacz z wydechu
-
Dziwny odgłos, stuki, FILM
dokladnie to samo mam to ten zaworek od odpowietrzania baku
-
odszkodowanie za bol i cierpienie i uszczerbek na zdrowiu
wiem ale jak dlugo trwal caly proces, tzn. leczenie i walka TU:naughty:
-
roznice miedzy quattro a oska w przednim zawieszeniu a4 b6
ok dzieki ,no w tyle masz jeszcze os napedowa ,wiec tylko piasta
-
odszkodowanie za bol i cierpienie i uszczerbek na zdrowiu
no mtu to syfiasta firma niestety sam tam jestem ubezpieczony i u nich bedzie sprawa nigdy juz sie tam nie ubezpiecze mialem dodatkowe pakiety ktore sa gown... warte ---------- Post dopisany 19-03-2013 at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 14:59 ---------- a jak dlugo meczyliscie sie az dostaliscie jakies konkretne kwoty ,chodzi mi o czas leczenia i sprawy ?
-
roznice miedzy quattro a oska w przednim zawieszeniu a4 b6
witam jak w temacie jakie sa roznice miedzy oska a quattro w b6,musze wiedziec, bo bede prawa przednia strone wymienial ,niestety po przygodzie pogielo caly prawy przod dodam ze mam quattro
-
Prośba o głosy :))
prosze teZ odemnie 1
-
Proama
napewnoi odpusc mtu to smiec nie firma a w proamie kolega ubezpieczony i niugdy nie narzekal ,np laweta czy cos innego nie jest mu obce jezdzi mondeo
-
Niewiarygodnie szybkie znikniecie plynu ze zbiornika wyr.
przerabialem i modl sie zeby nie pekla glowica, dobra olej jak jezdzisz duzo bialy nalot na korku oleju za kazdym razem zle jak rzadko normalka , w plynie chladzacym olej bedzie plywal w zbiorniczku sprawdz czy nie wyrzuca ci plynu chlodzacego na zewnatrz zbiorniczka ,sprawdz polaczenia od nagrzewnicy dokladnie szybko zlaczki z tylu silnika do nagrzewnicy
-
[B5 ALG] 2.8 30V quattro sedan - moje pierwsze Audi
tez jezdzilem japoncami mitsu honda type r ,silniki piekne prowadzenie tez ale audi ma to cos wygode i posrednia trakcje mioedzy japonia a reszta swiata, polecam audice ale pamietaj trakcja Q daje zludne poczucie bezpieczenstwa szczegolnie zima co sie dotkliwie porzekonalem ,powodzonka i bezawaryjnosci zycze
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
ok to ja chetny, jak cos wal na pw ---------- Post dopisany 11-03-2013 at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 23:44 ---------- cos cicho w tej waszej grupie
-
Rząd uderza w stare samochody. Koniec ze sprowadzaniem
real tylko kwoty dochodow zanizone bo wiekszosc ledwo 1200 wyciaga
-
Rząd uderza w stare samochody. Koniec ze sprowadzaniem
pierdo... politasy zygac sie chce jak sie otym syfie politycznym mysli a ta ruda pala rzadowa powinna zdechnac przynajmniej by nie niszczyli ,a jezeli nawet bedzie stac ludzi na rate to i tak ci nie dadza kredytu wiec kolko sie zamyka ,to jak z mieszkaniami placisz 800zł. czynszu a moglbys placic tyle raty w banku i po ilus dziesieciu latach miec te 4 katy na wlasnosc ale po co ? skoro dowala podatkami i wszystkim co mozna ludzi w polsce traktuje sie jak smieci i chadzace skarbonki!
-
odszkodowanie za bol i cierpienie i uszczerbek na zdrowiu
to nawet warto a o kamerce sam myslalem lubie sobie bokiem polatac wiec i by byly nagrania on board i to wlasnie z tego powodu beda odszkodowania z oc sprawcy czyli mnie
-
Potrzebna rada odnośnie głowicy 1.8T AEB
predzej 500 lub 700 zeby to mialo jakis stan w miare sensowny
-
Rząd uderza w stare samochody. Koniec ze sprowadzaniem
dobrze prawi dopisuje sie:polew: ewentualnie wk***i... cweli i jezdzic w nocy bez blach przy radarach po 150km/h nie zapominac o naklejkach na szybie beda mieli duzo darmowej roboty
-
Czy to termostat? Spadek temperatury podczas jazdy.
moj padl te same objawy a w tych termostatach ma co sie zepsuc np.grzalka ktora tym gownem steruje,wyjmij podlacz pod aku na 1 lub 2 minuty i bedziesz wiedzial ,a jak chcesz sprawdzic bez rozbierania czy nie trzyma ,to tak jak napisal poprzednik sprawdz gore chlodnicy czy nie letnia
-
[A4 b5 AEB Quattro] nie odpala
a w ukladzie chlodzenia co miales moze kanaly wodne mroz rozsadzil na polaczeniu kanalow z komora spalania ,ale jezeli masz plyn chlodniczy to nie ma prawa,odpowiedz co sie stalo bo interesuje mnie to
-
Potrzebna rada odnośnie głowicy 1.8T AEB
jak masz szczeliny ,to gniazda dostaly lepiej uzywke po regeneracji i spokoj na kupe czasu
-
Coś stuka w silniku na wolnych obrotach jak jest gorący. Proszę o pomoc w diagnozie.
dokladnie kolego popychacze przerabialem ten temat w mitsubishi galant u mnie pomogla operacja zalania niemieckim olejem i ucichly u ciebie pewnie popychacz zaliczyl zgona ,cxzapa do gory i bedziesz wiedziec
-
odszkodowanie za bol i cierpienie i uszczerbek na zdrowiu
kumam ale jednak co niektorzy to przerabiali wiec niewiem dlaczego aluzje ze ktos bajkopisarz:decayed: