Treść opublikowana przez Sidney
-
A4 B5 by Sanczes-ka
No ładnie to się wszystko zapowiada. Mam nadzieję, że koleżanka będzie nam co jakiś czas przedstawiać nowe mody Zawsze miło mi się ogląda jak ktoś coś robi pozytywnego z poczciwym 1.6
-
Czysczenie przepustnicy pomoc
A zdjemował ktoś węże z wodą do czyszczenia tej przepustnicy? Dużo wody wychluśnie? Pytam bo na wiosnę planuję zrobić podmiankę przepustnicy i nie wiem czy szykować baniak na dolewkę
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B5
Ja jeżdżę z odsłoniętym podszybiem jak większość B5 przed II liftem i nigdy nie miałem takiego problemu. Dziwne.
-
Sonda Lambda ktoś pomoże?
Panowie, a to nie jest tak, że jak auto jeździ na lpg to błąd sondy wyskakuje, że tak powiem z automatu? Poprawcie mnie jeśli się mylę bo nie mam lpg ale gdzieś to słyszałem
-
spadaja obroty i gasnie na zimnym
Jak masz klimatronik to sprawdź przed odpaleniem jaką temperaturę pokazuje czujnik zanim zaczniesz bawić się w wymianę. U mnie jak jest grubo na minusie to wchodzi na 1100 a tak jak jest teraz czyli dość przystępnie jak na styczeń to 1000 obr/min. Ja to sobie tłumaczę tak: skoro po odpaleniu nie ma aż tak wysokich obrotów to znaczy, że tego nie potrzebuje, gdyby tego potrzebował a ssania by nie było to po prostu miałbyś problemy z odpaleniem już na początku
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B5
Możliwe, że problem jest złożony. Zmierz pobór tak jak kolega wyżej napisał najlepiej podczas deszczu. Akumulator też może już się kończyć i te dwie rzeczy sprawiają, że gdzieś niezbyt mocno uciekający prąd (jakaś pierdółka) rozładowuje Ci baterię.
-
Pakiety stylistyczne w Audi A4 B5
A zwrócił ktoś uwagę na grill z pakietu oettingera? Co sądzicie Panowie ?
-
Audi A4 B5 1.6 Falujące obroty, odpalanie
Są dwie opcje. Przewód z masą dochodzi do wtyczki przepustnicy albo cały podzespół łączy się poprzez kolektor i resztę silnika. Nie ogarniałem tego tematu jeszcze u siebie więc na 100% nie wiem jak to jest. Może niech ktoś inny jeszcze się wypowie jak to widzi
-
Audi A4 B5 1.6 Falujące obroty, odpalanie
Poniżej wklejam filmik który znalazłem, z tego co autor pisze problemem okazała się masa.przepustnicy. https://www.youtube.com/watch?v=Hcp3N4-O3_w
-
Wymiana przewodow wysokiego napięcia i problem....
Nooo, ze zdjęciem fajek z cewki to mogę potwierdzić, też miałem z tym problem
-
Obroty utrzymujące się chwilę na 1200 po wciśnięciu sprzęgła
U mnie spadają od razu na obroty biegu jałowego, jak jest na ssaniu to wiadomo trochę wyżej.
- egr AHL
-
Obroty utrzymujące się chwilę na 1200 po wciśnięciu sprzęgła
Z tego co się orientuję to w ahl-u do odpowietrzania skrzyni korbowej jest tylko odma, zwykła rurka bez żadnych zaworków.
-
Audi A4 B5 1.6 Falujące obroty, odpalanie
Wytłumacz w jaki sposób przeprowadzić adaptację przepustnicy która poruszana jest za pomocą linki?
-
1,5 litra oleju na 1000km, uszczelniacze zrobione...
Przerabiałem to samo co Piotrek, horror z zalewającą się świecą. Zdecydowałem się na kompletny remont żeby mieć spokój i od wakacji 2013 jest max na bagnecie cały czas
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Czytałem, że wcześniej padały pytania czy 433MHz i 433,92MHz to to samo. Otóż obecnie mam pompkę 8D0 862 257 B (433MHz) która współpracuje z pilotem 4D0 837 231 A (433,92MHz wg. rozpiski w pierwszym poście) i oba współpracują ze sobą bez problemów. Wiem bo na dniach właśnie kodowałem
-
Problem z odpalaniem przy dużej wilgotności powietrza
Popieram, do sprawdzenia cały układ zapłonowy począwszy od cewki a kończąc na przewodach.
-
Dziwne zachowanie...
NGK to właściwie dedykowane świece do AHL-a a konkretnie BKUR6ET-10. Też na nich śmigam i nigdy nie miałem problemu. Skoro poprzedni właściciel tak oszczędzał na wszystkim to może jeździł do ostatniej kropelki w baku co mogło się źle przysłużyć pompie z kolei.
-
Nie Chodzi Na Wszystkich Garach
Czasem lubi przebijać do tej blaszki na fajce. Na wyjętej będzie iskra ale jak wkręcisz świece i nałożysz fajkę to złapie kontakt z masą i będzie przebicie.
-
Jak zrobić lampy USA
Podgrzać po przyklejeniu ? Chyba raczej podczas naklejania żeby się ładnie na łukach rozprowadziła bez bąbli. Jak już przykleisz to nic nie musisz podgrzewać wszak nawet jeśłi to słońce załatwi sprawę
-
chip z allegro
Co prawda śmigam wolnossakiem ale wydaje mi się, że program powinno się robić indywidualnie dla danego samochodu Ja na Twoim miejscu nie myślałbym czy da mi to więcej koni ale czy nie rozwali to silnika niestety. Kolega powyżej chyba najlepiej nakreślił sytuację.
-
wymiana lamp
Pamiętam, że jak ja brałem się za rozkładanie kostki to dużo osób mówiło, że trzeba ją rozłożyć na pół i tak też próbowałem ale przez przypadek odkryłem, że z tą kostką to jest tak jak z okrągłą wtyczką od przedliftowych lamp tj. nie trzeba jej rozpoławiać tylko odgiąć lekko zatrzaski i przesunąć ten fioletowy wkład w bok przez co można swobodnie wyjąć dowolny kabel. Na 99% tak właśnie u mnie było z tego co pamiętam.
-
Duże spalanie
Podgląd na oscylację sondy sprawdzisz vagiem, jak to zrobić to niestety koledzy muszą się wypowiedzieć. Nie neguję skuteczności działania tego śmiesznego emulatora ale jeśli chcesz zastąpić tym uszkodzoną sondę na stałe to powiem Ci jako kolega z forum że bardziej profesjonalnej oszczędności to na tym forum jeszcze nie spotkałem Uniwersalne sondy lambda też nadają się do worka na śmieci.
-
Policja strzela do wariata
Wybaczcie, że trochę zejdę z tematu ale tu macie filmik ukazujący możliwości policji w stanach. U nich nie ma fikania do policjanta. Zwróćcie uwagę, że gość od razu zostaje skuty i leży potulnie. https://www.youtube.com/watch?v=q7c0jgNDXNA
-
Policja strzela do wariata
Dobrze mówisz pastaldo . Wtedy byłoby biadolenie czemu policja nic nie zrobiła i pozwoliła uciekać gnojowi który zabił przechodnia A propos ewentualnego obezwładnienia gościa gazem, osobiście nie podszedłbym do kogoś kto rzuca ciężkimi przedmiotami i widać, że jest nieprzewidywalny, nawet jeśli gaz ma zasięg powiedzmy ze 3 metry. Babka i tak mocno się wystawiła na otwartym polu, dobrze, że trzymała odległość. Z robienia takich nagonek na funkcjonariuszy wychodzą potem takie sytuacje, że policja się boi się unieszkodliwiać taką patologię społeczną a to rodzi kolejne patologie.