Treść opublikowana przez Marc!n
-
Skrzynia biegów
Ja szukałbym skrzynki z 5 biegowego tdi 1.9 w dobrym stanie i nie powinno się nic dziać. Nie wiem jak trzeba jeździć 90 konnym maizlem żeby skrzynię popsuć Te od afn'a są ponoć minimalnie szybsze (chyba tylko 5 bieg), a z 6 biegową 1z sobie nie da rady
-
Modyfikacja lamp i halogenow- swiateczna choinka czy pomyslowy mod ?
Najtańsze folie czyli które? Ja kupiłem oracal po 4zł za arkusz, wystarczyło na halogeny w kilku autach.. oklejanie dziecinnie proste łącznie z soczewkowym halogenem w c5. Też miałem robić a'la USA z foli ale wydaje mi się to trochę lipne i odpuściłem chociaż folię mam. Wg mnie albo takie USA jak robi Gwerty albo wcale, oczywiście tylko w pakiecie z całymi czerwonymi lampami z tyłu i wąską blachą
-
Audi RS6 C7 2014
Piękna i bestia w jednym
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Jakie felgi byś nie założył to na 1ba będzie nadal wysoko.. 1be/1bv by się przydało, jeszcze lepiej kit -40, no a na gwincie to wiadomo że najlepiej wygląda bo opuścisz ile chcesz. 18" i 225/40 jeszcze źle nie wygląda o ile jest co najmniej 1be, gorzej jak byś chciał naciągi lub 19"
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Wczoraj udało się przenieść wlew lpg pod klapkę i odwrócić butlę, teraz tylko dorwać całą dokładkę w dobrej kasie i w końcu tyłek będzie poprawnie wyglądał Gwint z przodu skręcony jeszcze o 1cm, więcej póki co nie da rady bo do domu nie dojadę 3 dekielki założone, czwarty ogarniam już drugi miesiąc Żeby nie było tak kolorowo to 2 osłony przegubów z przodu do wymiany
-
[B5 APU] 1.8T QUATTRO AVANT na 18` RS
na pewno bierzesz zasięg tylko 25km pod uwagę? Coś mi się wydaje, że swap kosztował by mniej kasy i nerwów
-
[B5 APS] by czorny
Nie można było tak od razu
-
[B5 1Z] Projekt drugie życie
Te drzwi z linku to chyba od forumowicza Jawor36 Sprzedawać i kupować polifta się raczczej nie opłaca.. jak już to iść w coś nowszego. Z przedlifta 1.9 ciężko będzie coś podobnego do tego na fotce ulepić ale jak na zamiarach się nie skończy to może być ciekawie. Błotniki tył i przód wrzucaj z RS'a jak się bawić to się bawić
-
Wykres auta po chipie - 1.8T+DP - by Gregor10
szkoda za 5 stów można już coś dłubnąć
-
[B5 1Z] Projekt drugie życie
Skąd po 8 latach pomysł na mody? Aż strach pomyśleć ile wtedy musiałeś za nią zapłacić.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
przy et45 18" 8J z oponą 225/40 jest bardzo ciasno przy zwrotnicy, na 8,5J może się okazać, że bez dystansu nie założysz Fallen, 225 to już wystarczająco szeroki kapeć, szerzej nie ma potrzeby.
-
peugeot 206 - co sadziecie?
Mam w rodzinie niestety takie cuś 1.1 Do miasta się jeszcze nadaje bo krótkie, proste w budowie więc i naprawić można samemu, bez gazu jednak średnio się opłaca bo za darmo to jednak nie jedzie i 3l jak skuter nie pali pomimo małej pojemności i małej mocy. Jazda tym w trasie jest niemal karą Pod górki w komplecie osób ledwo wypełza, a bagażnik pusty.. wyprzedzanie trzeba planować kilka zakrętów wcześniej żeby nabrać prędkości. Jak dla mnie lepszym wyborem byłby jakiś VAG np a3, polo itp tdi na nieśmiertelnym VP. Będzie taniej, wygodniej i mniej stresu.
-
Czy to padające turbo?
Posprawdzaj czy wszystko szczelne, zrób komplet logów, turbo sprawdź sam to będziesz wiedział na czym stoisz. Jeżeli turbo będzie w stanie agonalnym to najlepszym wyjściem jest chyba hybryda od klubowicza Devastation (obudowa K03 po przeróbce+ nowe bebechy K03s)
-
Koszt wymiany łancucha rozrządu ?
Zależy jakiej marki w jakim sklepie i po jakich zniżkach Jak auto jest na elektro hydraulicznym to nie można wstawić hydraulicznego i na odwrót. 1120+ wymiana, jeszcze pewnie uszczelniacze na wałki, uszczelka pod napinacz i pokrywę zaworów i wychodzi niezła sumka
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
Czym robisz logi? Może słupek AEB a reszta z czegoś nowszego, zobacz czy masz coś w 115 grupie.
-
Światła drogowe-przełącznik świateł drogowych?
Tak, jak spawacz1 pisze spróbuj rozebrać i przeczyścić. Jak to nie pomoże, choć powinno to zostaje tylko wymiana ale pamiętaj, że 15-letnia używka będzie w niewiele lepszym stanie.
-
Wycięcie katalizatora w A4 B5 1.8 ADR
Brat wstawiał strumiennicę zamiast kata w ADR, coś tam brzęczało ale nie wiem czy pozostała część wydechu była w odpowiednim stanie Z sondą nie ma problemu bo jest tylko 1. W zamienniki się nie baw, albo coś taniego (strumiennica,rurka itp) albo szkoda sobie tym d*pę zawracać bo za kata dużo nie weźmiesz
-
[B5 APU] 1.8T QUATTRO AVANT na 18` RS
ja też tak chcę .. powodzenia w szukaniu eski
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Wszystko ładnie pięknie ale kiedy wleci fmic, wtryski i strojenie ? Fajnie ogarnięte b6
-
Seria + DP i 190@290 na LPG - by Gregor10
Takie rzeczy to chyba każdy wie a utratę czuć nawet w zimie przy dłuższej dynamicznej jeździe Nad poważniejszym chłodzeniem pomyśli się jak coś równie sensownego przypałęta się pod maskę, na razie musi wystarczyć to co jest. Aż strach pomyśleć ile zostaje z serii w naprawdę ciepłe dni
-
Seria + DP i 190@290 na LPG - by Gregor10
Trasa w miarę spokojnie 11l, niespokojnie 12,5 , krótkie odcinki okolice 15l, średnio czyli niemal zawsze wychodzi 13l. Muszę kiedyś położyć cegłę pod pedał i zobaczyć do ilu mogę zejść. Z wtryskami jest tak, jak Piotrek mówi. Jak bym wiedział wcześniej to też bym je włożył. A teraz znowu by korektę robić, lpg ustawiać a wszystko dla 8-10KM? aż takiego parcia na wynik to nie mam -1*C było bo to zima była, wcześniej kilka dni padało i bałem się, że nic z tego nie wyjdzie jak będzie gołoledź. Temp w dolocie i tak po kilku przejazdach jest wysoka z dobrym centralnym coolerem było by o wiele przyjemniej.
-
Wykres auta po chipie - 1.8T+DP - by Gregor10
Za parę miesięcy po 10.04 polecisz na południe Wrzuć od razu FMIC bo będzie coraz cieplej, Nm pójdzie nieźle w górę.. a wtedy sprzęgło, za chwilę hamulce... o mandatach nie wspomnę
-
Seria + DP i 190@290 na LPG - by Gregor10
Wpadnij na krechę na mokrym to zobaczysz, że tyle wystarczy Plany są, wtryski 320 leżą grzecznie na półce a co z tego wyjdzie sam nie wiem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sporo czasu lałem na okko ale ostatnio leję na stacji opal bo jest taniej kilka groszy a różnicy nie widzę, no może drewniane najazdy lepiej zbite Jeżdżę na Krościenko średnio raz w miesiącu chyba, że się ropka wcześniej skończy Daleko nie ma bo 65km, droga jak stół, widoki niezłe, kolejki praktycznie nie ma tylko żeby w dziką zwierzynę nie wyebać
-
Wykres auta po chipie - 1.8T+DP - by Gregor10
Kaj82 pisz pw do gregora bo ma takie właśnie na opchnnięcie Na tych wtryskach max wykorzystasz k03 czy k03S