Treść opublikowana przez Marc!n
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
Panie, a ramka oklejona? koło jest jakie było? zrobiłeś coś z lampami? kiedy gwint? jeżeli okleiłeś grill to gdzie kupiłeś foliję?
-
Problem z plamą na jasnej skórze :(:(:(: Pomocy
Tu Główna - Czyszczenie skóry, renowacja skóry - Lederzentrum powinni Ci doradzić, pewnie będą też mieć odpowiedni produkt. Nie polecam "domowych" sposobów bo można pogorszyć sytuację.
-
Quattro czy ośka do wyścigów
i nie wkładał bym 1.8t tylko 2.7BT gdzie po sofcie jest 300 i zostaje spore pole do popisu. Przy okazji walcząc o jak najniższą masę (w razie wypadu na wakacje itp szybko można dorzucić fotele, no klimy już ta szybko nie przełożysz ).
-
[ALL B5] Przedni zderzak coś innego niż maja wszyscy
byłem pewien, że takie coś nie istnieje. Widocznie jeszcze dużo rzeczy nie widziałem. Mimo wszystko szpachla i malunek wygląda lepiej
-
Ligi a4b5 1,9 tdi ajm gdzie wykonać?
W przystępnej cenie to kupisz kabel a podstaw diagnostyki szybko sam się nauczysz bo to nic trudnego i logi będziesz sobie i znajomym robił sam. Będzie najtaniej, bo kabel nie raz Ci się przyda nie tylko do logów.
-
Tempomat Audi a4 b5
nie musisz sprawdzać bo masz tą gorszą/droższą opcję montażu i sama manetka nie wystarczy. A jak koniecznie chcesz sprawdzać to podnieś maskę i zobaczysz linkę idącą do przepustnicy, może sobie od razu pogazować nie siedząc w aucie bo to jedyny + tego rozwiązania. Albo sprawdź wlepkę we wnęce koła zapasowego lub w książce serwisowej, jak w kodach nie będzie 0L2 to gaz jest na linke.
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
No nareszcie :wink:wiedziałem, że roty to kwestia czasu
-
[ALL B5] Przedni zderzak coś innego niż maja wszyscy
Żadnej zaślepki nie ma, trzeba rezać. Albo spawanie plastikiem i odpowiednia szpachla albo od razu szpachla no i na koniec malowanie całego zderzaka (warto wcześniej zespawać również dolną dokładkę ze zderzakiem i pomalować całość).
-
Audi a4 1Z stasiu227 nowe foty
Świetna robota Jakieś zmiany pod maską? Poka "nowe" wnętrze.
-
Problem z aktywacją VAG, nie przyjmuje wygenerewowanego kodu aktywacji ..
aktywojesz podczas podpiecia kabla do auta? przezuc sie na vcds 1.2 lite - znajdziesz na necie, jest darmowy i zarejestrowany, wyglada niemal jak vag com i uruchamia sie bez problemu na nowszych systemach od xp
-
Zapiekająca się śruba
jak jeszcze nie wykreciles to podjedz do warsztatu dla tirow tam na pewno maja fajny pneumacik a i moze maja nasadki do odkrecania zjechanych lbow. na przyszlosc wyczysc dobrze gwint, lekko przesmaruj chocby grafitowym i dokrecaj z glowa, najlepiej uzyj nasadki bo te seryjne klucze lubia skoczyc i za chwile nie ma go na co nalozyc. wyczysc tez dokladnie piaste zeby na przyszlosc nie szarpac sie z odkreconym kolem.
-
Czy ta felga podejdzie do b5?
bedzie ok, mozesz zalowac ze masz tylko -30
-
Fotele kubly z S4
Podgłośnij radio to przestanie, pomaga jeszcze na stuki&puki, szum łożysk, trytryrtrytrtyk przegubów oraz na "dziamanie" pasażerów A tak na serio to wypastuj skaje porządnie kosmetykami lub podnieś fotel
-
V-tech Szczecin, zwiększenie mocy o ok 30km, jest ryzyko?
Przy normalnym nie wyżyłowanym sofcie nie będzie problemu z silnikiem. Do serii można łatwo i bezpiecznie powrócić w każdej chwili, tylko po co Najważniejszy jak zwykle stan silnika, osprzętu i sprawdzony tuner. V-tech sobie daruj.
-
[ALL B5] moja skromna audi a4
szkoda, że nie pół-kubły. Grzane te taborety? A co z boczkami? Najważniejsze jednak, że w fajnym stanie. Wnętrze od razu nabierze przyjemnego wyglądu
-
Aczwóreczka by Wolantt
Ale czarne lustra ma każdy (nie modzony) przedlift więc jak się odróżniać to przynajmniej można by je okleić karbonem, a jak nie to przynajmniej czarny połysk. A grill wygląda niemal ja te zamienniki bez znaczka z alledrogo, lub jak by ktoś przed chwilą logo skroił
-
Aczwóreczka by Wolantt
Każdy maluje lusterka pod kolor a Ty poszedłeś pod prąd... i ładnie go postarzyłeś. Logo audi na grilu gubi się jak jest czarne, moim zdaniem ładniejsza seria. Lampki sam malowałeś? Rezaj halo bo go tu brakuje
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
Wszystko ładnie pięknie ale pobaw się z przednim zderzakiem jak już skończyłeś FMIC bo nie jest najlepiej spasowany A kółka
-
Brak mocy, dusi się przy wciśnięciu gazu, pokazuje EPC
Jak będziesz robił logi to nie będziesz widział czy wyrzuca jakieś błędy (chyba, że po każdym logu będziesz sprawdzał). Po prostu auto najwyżej przestanie ciągnąć a w logach będzie widać przy jakich parametrach to się stało. Auto łapie muła przy ostrym przyspieszaniu a po zgaszeniu i ponownym odpaleniu jest ok do ponownego ostrego buta? Jak zrobisz logi które zaleca łukasz13 musi wyjść co go boli.
-
Brak mocy, dusi się przy wciśnięciu gazu, pokazuje EPC
Druga sonda koryguje dawkę w niewielkim stopniu, kluczowa w korekcji nadal jest sonda 1 dlatego drugą można śmiało usunąć. Loguj to, co koledzy radzą, oczywiście 1500-odcinka (1500-4200 diesel). Przy icku możesz na razie po dokręcać opaski jeżeli są luźne (bo niewiele z tym roboty ). Resztę grzebania zostaw sobie po analizie logów które mam nadzieję wkrótce ujrzymy
-
Polecane opony zimowe
Ja tam śmigam na nalewkach i to II gatunek (320 za komplet 15") I powiem wam tylko tyle, że lepszego stosunku jakości do ceny nie znajdziecie. Mięsa oczywiście dużo, guma miękka, na brak trakcji w zimie nie narzekam (w drugim aucie FWD i gumy również takie same ). Na mokrym jak i suchym asfalcie również nieźle sobie radzą (jeździłem na nich do czerwca jedyne "ograniczenie" to T-190km/h). Moje gumki są jeszcze świeże ale w drugim aucie mają 3 lata i na tą zimę dopiero będą wymieniane bo już stwardniały i trochę bieżnika straciły. Tak, że zakładam jazdę przez 2-3 sezony i wymiana na "nowe"
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
To do 200 nie wystarczają seryjne wtryski czy to inwestycja na przyszłość? Wpadła jakaś felga?
-
Lampy lIift
Nie jestem pewien czy wszystkie poliftowe ori czy podróbki mają homologację na xenon... Trzeba powiedzieć jasno, że bez homologacji (lampy ale i samych xenonów), samopoziomowania i spryskiwaczy reflektorów mogą być problemy, i o ile przy badaniu technicznym czy kontroli na drodze możesz niewiele $ czy czasu na przekładkę stracić to przy stłuczce/wypadku może się tak złożyć (kumaty policjant/uczestnik kolizji), że będzie na prawdę bardzo nie ciekawie Co oczywiście nie zmienia faktu, że sporo osób na zenonach za niecałą 100 śmiga i nie ma problemów. Grunt to nie rzucać się w oczy, wystarczy 4300k, dobra regulacja i czyste lampy. Nikt nikogo do niczego nie namawia ale nie ma też co popadać w paranoję
-
Chłodzenie turbo w audi a4 b8 1,8T /chłodzenie wodą czy olejem?
oprócz chłodzenia ważna jest również spokojna jazda na zimnym silniku
-
Lampy lIift
Rozklej opalarką i pomaluj wewnątrz. Ja bym na twoim miejscu wolał nakleić folię nawet 4 razy w roku i mieć łatwy,szybki i bezinwazyjny powrót do ori. Niestety w przypadku kontroli/stłuczki z folią na lampach mogą być problemy czego przy malowanym wnętrzu lampy nie będzie. Wszystkie opcje zostały podane na tacy, co wybierzesz zależy od Ciebie. A jak chcesz naj naj naj to wyślij do Gwertego i od razu rób bixy