Treść opublikowana przez Marc!n
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Przepływ spalin o wiele lepszy więc turbina szybciej wstaje, jest deczko głośniej i słychać jak turbo gwizda. Przyrostu mocy raczej nie odczujesz bo to pewnie zaledwie kilka KM ale DP jak i TIP to podstawa przed zrobieniem programu aby wynik był lepszy. Przy demontażu trochę trzeba się z katem poszarpać ale i tak całkiem nieźle wychodzi, a montaż DP to już z górki:wink: Jak jest 1 sonda to odpada ewentualny problem z jej usuwaniem, a DP pokrywa sprzedaż kata. Jednym słowem nie ma się nad czym zastanawiać
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Koło by już nie jedno było tylko na razie $$ mnie powstrzymuje a nie chcę czego bądź pchać, już wolę pół sezonu na zimówkach śmigać Folia na pewno wpadnie na halogen, przednie lampy też pasuje trochę zmodzić. Dzięki za pozytywne komenty, przypominam że hejtować też oczywiście można:whistling:
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Tak tuleja dystansowa. Raczej się sprawdza skoro na testach wszystko wychodzi w porządku i checka nie ma. W moim przypadku sonda już po prostu klęka:decayed:
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
no jak to co, siedzi grzecznie wkręcona w tulejkę. Podobno się to sprawdza, ja tak mam drugą sondę "oszukaną" ale wyskakuje błąd 16524 i 17522 które da się wykasować ale za jakiś czas się powtarzają. Przed usunięciem kata też czasem coś się pojawiało więc stawiam na zużytą sondę. Żaden check się nie pojawia, jak wykonuję testy vagiem (silnik ANB) to wszystko przechodzi testy OK łącznie z katem którego nie ma więc sonda dobrze oszukana. W razie problemów pozostaje usunięcie w ecu co trochę kosztuje.
-
[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17
U siebie też polerowałem tym sposobem ale rysek tak nie widać są za to paskudne wżery:doh: Szkoda, że nie zrobiłem foty przed polerowaniem ale chyba każdy kiedyś widział porządnie zapuszczony z naprawdę grubą rudą kawałek metalu. W każdym bądź razie Twoja końcówka przed tym zabiegiem wygląda jak moja po godzinie yebania:wink: Jak dopieścisz jak koledzy radzą będzie upragnione:thumbup1: lustro
-
[A4 b5] czarna perla 1,8 T 150KM
Takie tarcze zawsze się lepiej prezentują niż standart:decayed: 1be jest twardszy i niższy od 1ba o 2cm.. bo jak na 18" to niewielka koza
-
[b5 1z] 96" ly3h oem+
Fajnie zmodzona, widać że jest w dobrych rękach. Felgi:slina: Widzę, że dekory ciekawie oklejone:naughty: Dobry zetor nie jest zły:wink:
-
[A4 B5 ADR] a4 by FLIN
Teraz wygląda bardzo fajnie a jak jeszcze posadzisz to będzie miodzio:wink: Plany też dobre, można by wrzucić halogeny na przód (może żółte:eusathink:) ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- a gdzie foty wnętrza?
-
kto może coś powiedzieć o napinaczu łańcuszka FEBI lub SWAG?
Sprawdź pompe jak Dev radzi bo może ciśnienie małe i dla tego rzęzi łancuch. No chyba że jesteś pewien ciśnienia A i nie wiem co bierzesz ale bierz pół
-
pompa powietrza wtórnego
Ja miałem to samo bo się kruszył ze starości i przegrzania, założyłem gumowy dosyć twardy o tej samej średnicy (walał się po garażu, wycieczka na szrot z kawałkiem starego załatwi sprawę). Tym wężem pompa zasysa więc chyba nie ma to aż tak wielkiego znaczenia bo aż takiego podciśnienia nie zrobi żeby go zassać i zaniżyć nieco przepływ. Jedyne co mnie zastanawia to powracający błąd o nieprawidłowym przepływie ale to pewnie pompa zaczyna mówić papa. ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- I nie jestem pewien ale chyba podobny wężyk widziałem w sklepie:whistling:
-
[A4 b5] czarna perla 1,8 T 150KM
Felgi:thumbup1: Zawias 1ba czy 1be? Nie chwaliłeś się, że tarcze nawiercane:whistling:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
nie neguje jazdy zgodnie z przepisami ale to, że ktoś jeździ szybciej nie znaczy że niebezpiecznie. W sumie możesz stać nawet w miejscu a kto inny cię stuknie takie jest życie. Poza tym zamulając prowokujesz innych bo dzisiaj chyba każdy się gdzieś śpieszy, kat się zapycha, kierownice zapiekają, d*pa nie przyjemność z jazdy, pajęczyna pod wlewem i w tłumiku, nie dajesz zarobić policji i na fotoradarach:decayed: EOT
-
[A4 1.6 B5] luzny zderzak przedni
Pewnie nie włożył go odpowiednio na ślizgi bo już "nie miał mocy":grin:. A do belki to nie są chyba zatrzaski bo jak raz to wyrwiesz to d*pa.. i lepiej zobacz czy i co za chłodnice Ci wstawili "mechanicy":decayed:
-
ILe waży sedan 1.9 tdi afn napęd ośka z klimą 1998r
może waga "odpowiednio" ustawiona sprawdź na innej może co innego pokaże a najlepiej jak ktoś jeszcze zważy swojego afna na tej samej dla porównania.
-
Wymiana anteny sedan
no to może i w lewym zależy z której strony patrzeć Przynajmniej jest ciepło to może plastiki nie popękają.
-
Wymiana anteny sedan
w sedanach na 99,9% tak:decayed: i wzmacniacz w tylnym prawym słupku. Te strzępy na dachu do usunięcia a żeby nie było dziury to albo cb albo rekinek no chyba, że spawy szpachla itd..
-
Program diagnostyczny ECU Analyzer
Stabilne to w miarę? Mam nadzieję, że nie da się tym urżnąć ecu? Możesz mi podesłać, zaraz napiszę pw (bo maila tu nie widzę) ale raczej poczekam aż kilka osób przetestuje A tak w ogóle to po co to? przecież programów do diagnostyki nie brakuje.. hobby czy planujesz za to później brać $$ ?
-
3 sygnały i migająca kontrolka oleju
do listy podejrzanych warto dopisać również smog. Dobrze, że "wolałeś nie jeździć":wink: Koniecznie do spr ciśnienie oleju i czujnik. Później już chyba tylko miska na dół.
-
Wymiana foletli przednich na elektrycznie regulowane
http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b5-montaz-elektrycznych-foteli-156491/ pewnie się przyda..
-
USB w podłokietniku
gniazdo nie wtyczka:whistling: Próbuj z penem lub mp3, podłącz tel kablem od pc zobacz czy ładuje:decayed:
-
Demontaż fotela a adapter air bag
dla pewności najlepiej odłączyć aku:wink:
-
Wymiana foletli przednich na elektrycznie regulowane
kostka od airbag jest osobno, jeżeli fabrycznie miałeś poduszki w fotelach to podłączysz jeżeli nie to lipa. Fotele z el regulacją mają inne mocowanie na szynie, ale wszystko można przerezać (jest gdzieś o tym na forum i po to jest opcja szukaj)
-
A4. 1.8T ANB blue Avant
taki sam motorek jak mój:whistling: Kolor wnętrza - kwestia gustu, grunt że się właścicielowi podoba. Moim zdaniem zawsze to coś innego (oryginalnego) niż przytłaczająca i pospolita czerń Bezawaryjności:thumbup1:
-
[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17
tylko nie mów, że skrócisz drugą
-
[B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
Po planach widać, że naprowadzony a nie z łapanki:grin: Biały lakier jest spoko, zawsze to coś innego niż oklepany czarny i srebrny:naughty: A tak poza tym to ropa do traktoruffff:tongue4: