Treść opublikowana przez przemik
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
lupo zmien kule Turbina pracuje bardzo dobrze... przeplywomierz tez ... ponawiam prosbe o zmieszczenie statycznych 004, 013,014, 018.
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
Jest dobrze.... Zamiesc jeszcze - statyczne 004, 013, 014 i 018 Pozdrawiam
-
[B5 AFF] AGR nierówna praca silnika
Skad wiesz ze rozrzad jest "rozjechany" ??? Skad wiesz ze statyczny kąt wyprzedzenia wtrysku jest zly ? Kolego "menik" - zrob najpierw kpl. logow BS i dynamiczne... zanim zrobisz cokolwiek... Pozdr
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Jest OK z cisnieniem doladowania...
-
[B5 AFN] Przeładowanie 575, uwalony przepływomierz (?) - prośba o analizę logów
Nic ale to absolutnie nic nie rob z przeplywomierzem. IMHO - jest dobry. Proponuje sprawdzic czy sztanga kierownic sie porusza...Wyczysc turbine... kierownice VTG stoją dęba... Na moje oko przeladowanie jest tak duze ze sprezarka jest pelna sadzy. Pro forma mozna by jeszcze podmienic N75 z innego auta - ale to na 99% winne są kierownice VTG. Po czyszczeniu zapraszam ponownie z kpl. logow. Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Jest OK...
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
No to zostala Ci jeszcze jedna rzecz z mojego poprzedniego posta... Dodatkowo sprawdzilbym dokladnie szczelnosc dolotu... Powodzenia...
-
[ALL B5] Korek wlewu oleju zasysa się
Sprawdz droznosc odmy...
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Jest niedoladowanie... Do sprawdzenia - wszystkie wezyki ukladu podcisnienia - najlepiej przedmuchac sprezonym powietrzem... oraz stan zaworu upustowego - wyglada jakby sie niedomykał. Mozna sie podeprzec tym tematem : http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_doprowadzenia_cisnienia_doladowania_do_normy-t30627.0.html Pozdr
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Duzo nalogowaliscie, a mało mozna z tego wyczytac informacji. Zrobione duzo niepotrzebnych grup i tylko dynamiczne. Zamiesc grupy logow zgodnie z tematem o diagnostyce. Z tego co jest : Termostat - OK Turbina - OK Przeplywomierz -OK wyznaczanie dynamicznego kąta wtrysku - OK Reszta po prawidlowych statycznych Pozdrawiam i powodzenia
-
[B5 1Z] Silnik traci moc
No i bardzo dobrze ze nie panikujesz... zrob diagnostyke... wiele sie wyjasni...
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
Wywal KAT a obligatoryjnie o obowiazkowej zmianie filtra powietrza nie wspominam... to elementarz
-
[B5 AFN] Proźba o analize logów
Zapoznaj sie z wątkiem o diagnostyce i zrob wszystko zgodnie ze sztuką... [br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 10:41_________________________________________________Z logow ktore zamiesciles wynika jedynie to ze zrobione zostaly w niskiej temp silnika. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
... oraz szczelnosc ukladu dolotowego... zobacz co sie dzieje w 010 i w 003
-
[B5 AVG] Utrata mocy
Kolega chyba mial kontakt z tym od czego wziął nazwe swojego nicka...
-
[B5 AJM] Analiza logów - zmulone autko
Wyczyść turbine... reszta jest dobrze.. Pozdr
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Logi ze tak powiem szczątkowe... zrob komplet, zgodnie z wątkiem o diagnostyce... Pozdrawiam i powodzenia
-
[B5 1Z] Jak sprawdzic vagiem czujniki temp cieczy
Po przejechaniu dynamicznie 8-10 km zaloguj 007 stat. i porownaj odczyt z 49 kanalem klimatronika i zegarem...
-
[B5 AVG] Utrata mocy
Chcesz konkretow... zrob logi...
-
[B5 AVG] Utrata mocy
Na temat takiego przypadku napisano tu terabajty postów... wpisz w szukajke te dwa bledy a dostaniesz lekture na cale Swieta... Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Dziwne przerywanie błąd 519
Totalnie lezy regulacja cisnienia doladowania... powodem może byc : - zapieczona mechanika kierownic VTG - uszkodzony zawór N75 Zaloguj jeszcze 011 Basic Settings. Pozdr
-
[B5 AFN] Źle ustawiony kąt wtrysku - przestawiać czy nie ?
Zły... jest lekko za późny zapłon... ustaw tak zeby w Basic Settings bylo ~60 - oczywiscie przy temp. silnika >80*...
-
[B5 AJM] diagnostyka
Nie mialbym...
-
[B5 AJM] diagnostyka
W niedziele wieczorem mozemy sie wstepnie umowic... wyslij mi nr kom i swoje imie na PW skontaktuje sie ... Sprzet mam.. inaczej bym siedzial cicho..
-
[B5 AKN] Kąt poczatku wtrysku - zły kąt żądany
Kąt wtrysku jest dobry w tym samochodzie... i wczytujac sie w te logi... to w 004 stat tez jest dobrze... ponawiam prosbe o zalogowanie VAG ver ang... oraz wykonanie screenshota w momencie kiedy nastawnik przestawi sie na LATE... i wklejenie na forum.