Treść opublikowana przez przemik
-
Prośba o analizę kogoś kompetentnego! Brak mocy, turbo dziura!
Ech Statyczne - 000,001,003,004,007,013,018 i 023 Statyczne w trybie Basic Settings - 003 i 011 Dynamiczne - 000,001,003,004,008,010 i 011 Amen Zamykam i zapraszam do nowego wątku z kompletem z opisanymi linkami i z opisem problemu
-
Prośba o analizę kogoś kompetentnego! Brak mocy, turbo dziura!
No i git...
-
Prośba o analizę kogoś kompetentnego! Brak mocy, turbo dziura!
Jesli nie zobacze kompletu logów.... wrzucam wątek do kosza.
-
Proszę o analizę logów JUŻ KOMPLET
Odczyty EGR w porządku. Reszta j.w
-
Prośba o analizę kogoś kompetentnego! Brak mocy, turbo dziura!
Wykonaj komplet logów bo z tego co zamiesciles nic nie wynika....
-
Prosba o analize, blad 575. Ograniczone dzialanie sztangi
Sprezarka jest całkowicie zawalona sadzą. Wymontowanie jej i wyczyszczenie bedzie niezbędne. Przy okazji czyszczenia wywal katalizator. Po akcji powtorz wszystkie logi dynamiczne. Pozdrawiam i powodzenia
-
PROSZE o analize logow sznownych kolegow ...
Zrob dynamiczny 008...
-
Jak długo logujemy
Wszystko jest tutaj http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ Kłodka
-
vag-gdynia,pomocy!
Pomorskie
-
vag
http://a4-klub.pl/slaskie-91/spoty-bielska-bialej-okolic-kazda-sroda-godz-18-naleze-grillu-80598/
-
Passat 1.9 AVF logi / po programie
Modyfikacja poprawna. Powiedziałbym w miare "lajtowa". W sumie mądrze. Jedyne do czego mam zastrzezenia to do kąta synchro... mozna by podregulowac. Auto bylo mierzone na hamowni ?
-
Passat b4 1Z logi - przygotowania do zwiększenia mocy.
Podmien N75 z innego auta 1Z/AHU i powtorz logi....
-
Passat 1.9 AVF logi / po programie
Mnie ciekawią tylko komplety...
-
Prośba o Analizę logów dynamicznych
Nic nie skracaj.... podmien zawór N75 z innego 1Z/AHU.... i zrob 011 i 010 dynamiczne...
-
Proszę o analizę logów JUŻ KOMPLET
Zrób wszystko na 3. A statyczne opisz dokladnie, ktore Basic Settings, a ktore normalne.
-
skoda practic
Tu zapytaj http://a4-klub.pl/warminsko-mazurskie-93/spoty-olsztynskie-4361/
-
Proszę o analizę logów JUŻ KOMPLET
Komplet dla Twojego samochodu to Statyczne - 000,001,003,004,007,013 Statyczne w trybie Basic Setting - 000,003,004 i 011 Dynamiczne - 000,001,003,004,008,010 i 011 Pozdrawiam
-
VAG początkujący
BS tylko statyczne...
-
Jak logowac silnik 2,5 R5
Z tego co zamiesciłes nie wynika nic złego. Niektore logi Ci sie rozjechały... skonwertowałes je dwa razy. Czujnik wyglada na dobry. 79* C to zbyt malo na dobrze dogrzane TDi.
-
Jak logowac silnik 2,5 R5
Logi jakie potrzebujemy: Statyczne - 001,003,004,007,013 Statyczne w Trybie Basic Settings - 003,004,011 Dynamiczne - 001,003,004,008,010 i 011 Czujnik temp sprawdzamy porownujac odczyty z modulu (silnik) 01.007 z odczytami z modulu (zegary) 011.003 - na zimnym i cieplym silniku.
-
Jak logowac silnik 2,5 R5
Jaki kod silnika ?
-
Prośba o analizę logów- samochód po regeneracji pompy wtryskowej
Niech najpierw ustawi dawke....
-
Proszę o analize logów Audi B7 3.0 BKN
Potrzebne logi dynamiczne -011 i 010 oraz 008 . Dodatkowo - statyczny -011 w trybie Basic Settings Do sprawdzenia szczelnosc dolotu w okolicach tej pojawiajacej sie plamy. Błędy dotyczną - uwalonej poduszki silnika (prawa strona) ewentulanie jakies problemy z wtyczką oraz problemem z czunikiem G31 - cisnienia doladowania. Sprobuj je skasowac przed wykonaniem logów.
-
Brak grupy 011 w Basic Settings
Twoj sterownik nie obsluguje w tej grupie trybu Basic Settings...
-
Proszę o ocenę logów- pompowtryski po regeneracji.
Druga i czwarta pompka cos nie halo... pokazywales BiP w Bosch ? Reszta bardzo OK.