Treść opublikowana przez przemik
-
Prośba o analizę logów AFB
Lag na sprezarce spory. Przebieg auta jest Ci znany ? Dlaczego nie zamiesciles logów statycznych !!!!
-
Proszę o analizę Logów statycznych AWX Audi A4 B6 2001r.
Zapraszam z kompletem.... bedzie rozmowa.
-
Słychać pompowtryskiwacz
Ktory słyszysz ?
-
Temp silnika/ wolno się nagrzewa.
Termostat najlepiej kupic w ASO... zakladasz i spokoj....
-
Temp silnika/ wolno się nagrzewa.
Termo jest trupem....
-
Pasat b6 1.9 tdi PD proszę o ocenę
Na szybko to mozna... kanapke w McD zjeść. Zapraszam z kompletem logów wykonanych porządnie... kazda grupa osobno.... pamietajcie - logujemy na 3 biegu na pełnym bucie.
-
Temp silnika/ wolno się nagrzewa.
74* to max temperatura do jakiej udalo Ci się nagrzac auto ?
-
Vcds diagnostyka
Obroty nie powinny falowac... aczkolwiek u Ciebie nie jest to jakas ogromna odchyłka. Parametr kąta synchronizacji nie wskazuje na zapłon - ktory w tym silniku jest calkowicie pod kontrolą ECU. Zrob logi statyczne bo rozmowa jest troche bezprzedmiotowa.
-
temperatura
Grupa 007 w module silnik Grupa 003 w module zegary
-
Prośba o analizę logów
Powtorz dynamiczne na 3 biegu. Kąt wtrysku nalezy podregulowac. EGR pracuje prawidlowo.
-
Ocena logów - brak mocy powyżej 3,5 tys. obrotów.
To wynika z tego co zmieniamy regulujac ten parametr....
-
Ocena logów - brak mocy powyżej 3,5 tys. obrotów.
Zacznij od ustawienia kąta synchronizacji... bo jest w kosmosie... to auto ma 30 KM mniej.....
-
jak sprawdzic kat wtrysku polskim vagiem 4,9
Grupa 000 w trybie Basic Settings
-
Ocena logów - brak mocy powyżej 3,5 tys. obrotów.
Sprawdz połaczenie (kabelki) do czujnika G22... na kołnierzu lewej połosi... A logi zamieść jak przystalo na to forum
-
Proszę o analizę logów
Te logi to juz na nowym termostatcie ?
-
wypalanie dpf touareg 3.0 bks
Czujniki dobre ? Ile VCDS pokazuje załadowanie DPF ?
-
Proszę o analizę logów - b6 AWX po programie
Nie o temperature w dolocie mi chodzi... Modyfikacja OK.
-
Proszę o analizę logów - b6 AWX po programie
Daj komplet dynamicznych... i statyczną 007
-
Prosba o analize logow:)
Niech sprawdzi kapturek i kabelek... proforma....
-
Brak mocy od dołu. Prośba o analize logów.
... i sprobuj skasowac te błędy...
-
turbo dziura
Zapraszam ponownie z kompletem logów.
-
A6 C5 nie odpala. Swieci się kontrolka ASR/ESP
Odczytaj błedy z modułu silnika i ABS...
-
Prośba o analize logów
Widac ze sprezarka zasyfiona... ale po 4 probach widac tez jak syfex wylatuje... wolno bo wolno ale zawsze....
-
Proszę o analizę logów przed programem (nowe logi po programie)
Wyglada OK
-
Audi 80 B4 1Z Diagnostyka
Tak jest - w tym sterowniku mozna odczytac tylko grupe 000... ale wbrew pozorom, sporo mozna z niej odczytac.